رسیدگی به مو با محصولات تقویت مو درمالیفت

محصولات تقویت مو درمالیفت

رسیدگی به مو با محصولات تقویت مو درمالیفت

مو های ما نیاز به رسیدگی و توجه دارد. اشعه های فرابنفش خورشید، محصولات شیمیایی حالت دهنده مو، حالت دهنده های حرارتی مو، رنگ های شیمیایی و … از عواملی هستند که سلامت مو و پوست سر را به شدت تحدید کرده و به خطر می اندازند. به همین دلیل است که استفاده از محصولات تقویت مو، بسیار مورد اهمیت می باشد. همچنین در کنار تمام این ها، ما دوست داریم مو هایی باطراوت و لطیف داشته باشیم. مو هایی که باعث افزایش اعتماد به نفس ما شوند نه سبب بروز احساس ناخوشایندی در ما شوند.

بعضی از افراد برای محافظت از مو های خود در هنگام بروز آسیب، آن ها را کوتاه می کنند. ولی آیا این راه حل خوبی است؟ حیف مو هایتان نیست؟

در این مقاله از آیمادورا می خواهیم به محصولات تقویت مو درمالیفت بپردازیم و روش محافظت و مراقبت از مو را با استفاده از این محصولات به شما آموزش دهیم. پس برای داشتن موهایی سالم و زیبا، تا پایان این مقاله همراه باشید.

اهمیت استفاده از محصولات تقویت مو درمالیفت

احتمالا شما هم این را بار ها و بار ها شنیده اید که می گویند: «از شامپو های بدون سولفات استفاده کنید!»

اما این به چه معنا است و چرا استفاده از محصولات سولفات دار توصیه نمی شود؟

در قدیم سولفات یکی از ترکیبات رایج و پر طرفدار در محصولات مختلفی مانند شامپو ها، پودر های لباسشویی، ظرف شویی و … به شمار می آمده است. سولفات به دلیل کف زیاد و البته قدرت پاک کنندگی بالایی که دارد، از قدیم تا به اکنون مورد استقبال قرار گرفته است. به طوری که محصولات سولفات دار می توانند چربی ها و کثیفی ها را به خوبی پاک کرده و باعث از بین رفتن آن ها شوند. به همین دلیل هم است که هنوز از این ماده استفاده می شود.

اما محصولات سولفات داری که برای شستشوی پوست و یا مو از آن استفاده می شوند، دارای یک نقطه ضعف بسیار بزرگی هستند. این محصولات در کنار رفع چربی های اضافی پوست و مو، باعث از بین بردن چربی های مفید پوست و مو هم می شوند. در نتیجه مو و پوست چربی های مفید و ضروری خود را از دست داده و دچار خشکی و حساسیت و التهابات شدید می شوند.

همچنین سولفات باعث می شود تا اگزما و حساسیت های پوست سر تشدید پیدا کند. رطوبت کف سر و مو ها را کاهش داده و باعث شکنندگی تار های مو می شود. سولفات یک ماده شیمیایی و شوینده قوی است که به دلیل خاصیت پاک کنندگی قوی ای که دارد، می تواند باعث بروز آسیب های دیگری هم شود که به طور کامل و دقیق تر در مقاله چرا باید شامپو بدون سولفات انتخاب کنیم توضیح داده شده است.

به همین دلیل است که توصیه می شود برای حفظ سلامتی و زیبایی مو ها، از شامپو های بدون سولفات استفاده شود. شامپو های بدون سولفات هیچ آسیبی به پوست و مو وارد نمی کنند. به طور کلی دلایل اهمیت و ضرورت استفاده از شامپو های بدون سولفات عبارت اند از:حفظ رنگ مو

● حفظ رطوبت مو

● آبرسانی به کف سر

● ضد حساسیت و التهاب

مرطوب کننده و نرم کننده مو

● بدون سوزش چشم

ریزش مو

برند درمالیفت مناسب برای تقویت مو

برند درمالیفت یکی از تخصصی ترین برند ها در بحث مراقبت به شمار می رود و یک از بهترین محصولات تقویت مو را دارد. به طوری که این برند دارای انواع محصولات مراقبتی و تقویتی مو می باشد. تنوع محصولات درمالیفت بسیار بالا بوده و هر فرد با توجه به نیاز و نوع مو خود می تواند بهترین محصول را انتخاب کند. همچنین درمالیفت در تولید محصولات خود به نیاز های مو هم توجه کرده است. به طوری که شما می توانید با توجه به مشکل پیش آمده برای مو هایتان از جمله ریزش مو، شوره سر و …، محصولی را تهیه و استفاده کنید که به طور تخصصی بتواند مشکل شما را حل کند.

محصولات تقویت مو درمالیفت شامل ماسک ها، شامپو ها، سرم های تقویت مو و شامپو های تخصصی است که در ادامه به بررسی دقیق تر آن ها می پردازیم.

نکته مهمی که در مورد این برند صادق است، این است که فرمولاسیون تک تک این محصولات با بهترین مواد تهیه شده است. ترکیباتی موثر و بی خطر که در کنار تقویت مو، باعث حفاظت از ریشه و ساقه های مو هم می شود.

انواع ماسک موهای درمالیفت

یکی از محصولاتی که برای تقویت و رشد بیشتر مو ها بسیار موثر عمل می کند، ماسک مو می باشند. ماسک های مو خاصیت پاک کنندگی نداشته اما می توانند ریشه و ساقه های مو را تقویت کرده و باعث تغذیه رسانی به پوست سر شوند. برند درمالیفت دارای انواع ماسک های تقویت کننده مو است. این ماسک ها عبارت اند از:

ماسک موی وزدار درمالیفت مدل ویتا فریز: دارای خاصیت صاف کننده موهای وزدار و مجعد، تغذیه کننده و آبرسان موهای وزدار، نرم کننده و حالت دهنده موها، افزایش مقاومت مو در برابر حرارت، افزایش استحکام و لطافت مو ها

ماسک موی رنگ شده درمالیفت مدل ویتا کالر: دارای خاصیت کمک به تثبیت رنگ مو، جلوگیری از کدر شدن موها، افزایش استحکام و لطافت موها، کاهش دهنده عوارض ناشی از مصرف مواد دکلره، نرم کننده و حالت دهنده مناسب موها، افزایش مقاومت مو در برابر حرارت

ماسک موی خشک و آسیب دیده درمالیفت مدل ویتا درای: دارای خاصیت افزایش استحکام و لطافت مو ها، مغذی و آبرسان موها، نرم کننده و حالت دهنده موها، باز کننده گره مو، افزایش مقاومت مو در برابر حرارت

ماسک مو درمالیفت

انواع شامپوهای بدون سولفات درمالیفت از محصولات تقویت مو

ضروری ترین و مرسوم ترین محصولی که ما برای محافظت و شستشوی مو هایمان از آن استفاده می کنیم، شامپو ها هستند.

شامپو های بدون سولفات درمالیفت، از بهترین و شامپو ها و محصولات تقویت مو هستند که هیچ آسیبی به کف سر و مو وارد نمی کند. در فرمولاسیون این شامپو ها سولفات استفاده نشده که این باعث نقطه قوت آن می باشد. شامپو های بدون سولفات درمالیفت عبارت اند از:

شامپو کاشت مو درمالیفت مدل ویتا پلنت

شامپو ضد ریزش موی چرب درمالیفت مدل ویتا گرو

شامپو مو وزدار درمالیفت مدل ویتا فریز

شامپو ضد شوره مو چرب درمالیفت مدل ویتا کر

شامپو مو رنگ شده درمالیفت مدل ویتا کالر

شامپو ضد شوره مو خشک درمالیفت مدل ویتا کر

شامپو ضد ریزش موی خشک درمالیفت مدل ویتا گرو

شامپو درمالیفت

انواع سرم های درمالیفت از جمله محصولات تقویت مو

سرم ها یکی از موثر ترین محصولات مراقبتی مو می باشند. سرم مو دارای خاصیت تغذیه رسانی بالایی هستند. در نتیجه استفاده از آن ها می تواند باعث رشد بیشتر مو ها شوند. چرا که مواد مورد نیاز مو را به طور کامل در اختیار مو و ریشه و قرار می دهد. سرم های تقویت مو درمالیفت عبارت اند از:

سرم مو وزدار درمالیفت مدل ویتا فریز: دارای خاصیت صاف کننده مو های وزدار و مجعد، ضد موخوره، افزایش استحکام مو، مغذی و آبرسان، افزایش مقاومت مو در برابر حرارت، حاوی ویتامین E، دارای ترکیبات موثر و طبیعی، استفاده آسان

سرم مو خشک و آسیب دیده درمالیفت مدل ویتا درای: این مورد نیز یکی از محصولات تقویت مو است که دارای خاصیت افزایش استحکام و لطافت مو، مغذی و آبرسان، ترمیم کننده مو های آسیب دیده، باز کننده گره مو، افزایش مقاومت مو در برابر حرارت، رفع خشکی مو، دارای ترکیبات موثر و طبیعی، استفاده آسان

سرم مو رنگ شده درمالیفت مدل ویتا کالر: دارای خاصیت تثبیت رنگ مو، جلوگیری از کدر شدن مو، افزایش استحکام مو، نرم کننده مو، جلوگیری از موخوره، زبری و خشکی، افزایش دهنده مقاومت مو در برابر حرارت، مغذی، آبرسان مو

سرم مو درمالیفت

سوالات متداول کاربران پیرامون محصولات تقویت مو درمالیفت

ویژگی مهم محصولات تقویت مو درمالیفت چیست؟

یکی از مهمترین ویژگی های محصولات تقویت مو داشتن ترکیبات غنی و موثر و هم چنین نداشتن سولفات است که در این مقاله به صورت دقیق در مورد ان صحبت شد.

چه محصولاتی برای تقویت مو خوب هستند؟

محصولاتی مثل شامپو، سرم، اسپری مو، ماسک مو و… برای تقویت مو مناسب هستند.

جمع بندی محصولات تقویت مو درمالیفت

رسیدگی به مو ها با محصولات تقویت مو درمالیفت، می تواند حس خوب و تجربه فوق العاده ای را برای شما داشته باشد. این محصولات باعث می شوند تا از ریشه تا ساقه مو های شما تقویت شوند. همچنین به دلیل داشتن مواد موثر، باعث تغذیه مو ها شده و رشد مو هایتان را بیشتر می کند.

محصولات مراقبتی مو درمالیفت، همچنین از مو های شما در برابر عوامل آسیب زننده محیطی محافظت کرده و مانع از آسیب به مو می شوند.

5/5 - (2 امتیاز)

نظرات (1)

سروش

کلا درمالیفت برند معتبر و خوبی هستش

جشنواره قربان تا غدیر آیمادورا

150,000 تومان تخفیف + ارسال رایگان برای خرید های بالاتر از 2 میلیون تومان با کد: off150

70,000 تومان تخفیف + ارسال رایگان برای خرید های بالاتر از 1 میلیون تومان با کد: off70

50,000 تومان تخفیف برای خرید های بالاتر از 500 هزار تومان با کد: off50

30,000 تومان تخفیف برای خرید های بالاتر از 300 هزار تومان با کد: off30

جشنواره قربان تا غدیر آیمادورا