سلامت، زیبایی و اعتماد به نفس هدیه آیمادورا به شماست

با افتخار و اشتیاق فراوان، شرکت آیما ماهور نیک فعالیت خود را از بهمن ماه سال ۱۴۰۰ برای ارائه خدمات در حوزه سلامت و زیبایی آغاز کرده است. نام آیمادورا از جمله ی I’m adore به معنی من عزیز و دوست داشتنی هستم، برگرفته شده است.  شخصی که این جمله را سرلوحه خود قرار دهد، از مشتریان ما خواهد بود.

شاید فکر کنید یک میلیون وب سایت فروش آنلاین محصولات مراقبتی از پوست و مو را می شناسید. اما تفاوت آیمادورا با مشابهینش این است که ما صداقت با مشتریان را دوست داریم.

ما با همکاری قوی ترین سرمایه گذاران در این حیطه در تلاش و کوشش بی وقفه هستیم تا بهترین محصولات بهداشتی، درمانی و مراقبت پوست و مو را با اصالت کامل در کمترین زمان ممکن در اختیار شما همراهان گرامی قرار دهیم.

در آیمادورا کیفیت محصولات حرف اول را می زند. ما دوست داریم محصولاتی ارائه دهیم که به قطع سلامت و زیبایی انواع پوست و مو را تامین کند. برای حصول این نتیجه از دانش مشاوران و کارشناسان علمی بهره می گیریم تا با ارائه دانش و تجربه خود، به مشتریان کمک کنند.

اگر وقت ندارید پوست خود را بشناسید و تمامی برندها را بررسی کنید تا مناسب ترین گزینه را بیابید، یا نمی توانید اصل بودن محصولات را تشخیص دهید، مشاورین آیمادورا اینجا هستند، تا شما را یاری کنند. خدمات مشاوره ای آیمادورا به صورت کاملا رایگان ارائه می شود، تا تجربه ی خرید لذت بخش و مفید را برای مشتریان ایجاد کند.

در بسیاری از شهرها ارائه محصولات آرایشی و بهداشتی با برندهای متنوع و اصل بی معناست. لذا آیمادورا اینجاست تا با فراهم کردن امکان خرید به صورت آنلاین و ارسال محصولات به تمام نقاط ایران در جهت حفظ سلامتی تمامی هموطنان گامی برداشته باشد.

سیاست گروه تخصصی پوست و مو آیمادورا بر این است که محصولات بدون واسطه و با بهترین قیمت به دست شما برسد. ازین رو تمام محصولاتی که در انبار های شرکت وجود دارند از کارخانه های تولیدی تهیه شده اند تا علاوه بر حذف واسطه ها و کاهش هزینه، محصولات دلخواه شما بدون هیچ وقفه ای و در اسرع وقت برای شما فراهم و ارسال گردد.

محصولات ارائه شده آیمادورا مرتبا در حال شارژ شدن در انبار ها هستند، تا جدید ترین تولید شده های هر برند را با بیشترین زمان انقضا به شما تحویل دهیم.

تیم آیمادورا از جوانان متخصص و با تجربه در حوزه سلامت و زیبایی تشکیل شده است تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما هم میهنان عزیزمان هدیه نماییم.

جشنواره بهاری آیمادورا

150000 تومان تخفیف + ارسال رایگان برای خرید های بالاتر از 2 میلیون تومان با کد: off150

70000 تومان تخفیف + ارسال رایگان برای خرید های بالاتر از 1 میلیون تومان با کد: off70

50000 تومان تخفیف برای خرید های بالاتر از 500 هزار تومان با کد: off50

30000 تومان تخفیف برای خرید های بالاتر از 300 هزار تومان با کد: off30

Spring-Sale-3