بهترین تونر روشن کننده پوست
بهترین تونر روشن کننده پوست

بهترین تونر روشن کننده پوست

بهترین تونر روشن کننده پوست کمک می کند، علاوه بر تنظیم PH پوست، تیرگی ها و لک های پوست نیز درمان شود. گاهی ممکن است برای مدتی به پوستتان توجه نکنید، اما یک روز در آینه نگاهی به خودتان می اندازید می بینید که ای وای! چقدر رنگ پوستتان تیره شده است. حتی شاید متوجه لک هایی شوید که قبلا روی پوست نبودند و اکنون به وجود آمده اند. اینجاست که باید به دنبال محصولات روشن کننده پوست و استفاده از روتین روشن کننده پوست باشید. بهترین تونر روشن کننده پوست می تواند در این مسیر با شما همراه شود و بهترین نتیجه را برای شما ایجاد کند.

قطعا برای درمان تیرگی ها و لک های پوستی باید اقدامات درمانی انجام دهید. اما شما از درمان خود نتیجه نمی گیرید تا زمانی که یک روتین پوستی روشن کننده صحیح داشته باشید. یک روتین پوستی روشن کننده بدون وجود بهترین تونر روشن کننده پوست کامل نیست.

تونر به خودی خود می تواند تاثیر قابل توجهی بر یکدست کردن رنگ پوست و ایجاد شفافیت داشته باشد. در ترکیبات تونر های روشن کننده، از اکتیوهای فعالی استفاده می شود که قابلیت روشن سازی رنگ پوست را دارند.

در این مطلب از آیمادورا برای افرادی که در پروسه درمان لک هستند و یا می خواهند رنگ پوست روشن تری داشته باشند، بهترین تونر روشن کننده پوست را از دید کاربران و میزان فروشی که طی یک سال داشته است، معرفی می کنیم.

بهترین تونر روشن کننده پوست

برای انتخاب بهترین تونر روشن کننده پوست، در میان برخی از مطرح ترین برند ها جستجو و تحقیقاتی انجام دادیم. در این میان متوجه شدیم که برخی تونرها، از دید کاربران محبوب تر هستند. به دنبال علل این محبوبیت بودیم و توانستیم پاسخ سوال خود را بیابیم. در ادامه برای معرفی بهترین تونر روشن کننده پوست موارد زیر را به علت محبوبیت بسیار بالا به شما معرفی می کنیم.

 • تونر روشن کننده ویتامین سی  ویتالیر
 • تونر ویتامین سی پیکسی
 • تونر اوردینری مدل گلیکولیک اسید
 • تونر ویتامین سی بیوآکوا

تونر روشن کننده ویتامین ویتالیر

وجود ویتامین سی همیشه موجب روشن شدن رنگ پوست می شود. تونر صورت ویتامین C ویتالیر همزمان می تواند به روشن شدن رنگ پوست کمک کند و از طرفی موجب تنظیم PH پوست گردد.

این تونر فاقد الکل است و به هیچ عنوان خشکی و سوزش ایجاد نمی کند. در ترکیبات این محصول گلیسیرین برای آبرسانی و ایجاد لطافت در پوست وجود دارد. ویتامین سی تا حدی موجب خشک شدن پوست می شود. پس در این محصول از وجود ترکیبات آبرسان و گلیسیرین بهره گرفته شده است تا خشکی ناشی از اثرات ویتامین سی  جبران شود.

وجود ویتامین سی در تونر ویتالیر موجب افزایش مقاومت پوست در برابر اثرات نور خورشید و بهبود اگزمای پوستی می شود. ویتامین سی در این محصول به تسریع کلاژن سازی در پوست کمک می کند. بنابراین این تونر اثرات جوانساز نیز دارد. 

ویتامین سی موجود در تونر ویتالیر، باعث بهبود جریان خون در صورت می شود و با اکسیژن رسانی به پوست خاصیت ارتجاعی آن را افزایش می دهد.

 • حاوی ویتامین C
 • بدون نیاز به شستشو با آب
 • غنی شده با ترکیبات التیام بخش
 • فاقد الکل و پارابن
تونر روشن کننده ویتامین ویتالیر

تونر ویتامین سی پیکسی

تونر ویتامین سی پیکسی یکی از بهترین تونرهای روشن کننده پوست است و مزایای زیادی برای پوست ایجاد می کند. ویتامین سی موجود در این تونر، از ترکیب عصاره مرکباتی نظیر گریپ فروت، لیمو، نارنج و… با فرولیک اسید، عصاره آلوئه ورا و… به دست آمده است. به دلیل وجود حجم بالای ویتامین سی در این تونر، کیفیت پوست از نظر روشنی، شفافیت و یکدستی افزایش می یابد. به طور کلی می توان گفت این تونر می تواند نقش بهترین تونر روشن کننده پوست را برای شما ایفا کند و موجب کوچک شدن سایز منافذ پوست شود. هم زمان اثرات جوان ساز و روشن ساز خود را نیز بر پوست بگذارد.

 • مغذی پوست
 • افزایش دهنده شفافیت پوست
 • روشن کننده پوست 
 • لایه برداری ملایم
تونر ویتامین سی پیکسی

تونر اوردینری مدل گلیکولیک اسید

تونر صورت اوردینری حاوی 7% گلیکولیک اسید است.  از این تونر می توانید انتظار داشته باشید که یک لایه برداری بسیار ملایم از پوست انجام دهد. در نتیجه این لایه برداری گلیکولیک اسید موجود در ترکیبات تونر به عمق منافذ پوست نفوذ می کند و در آن جا با اثر گذاری بر ملانین های پوست، تیرگی پوست را رفع می کند.

علاوه بر این، تونر اوردینری مدل گلیکولیک اسید، می تواند انواع جوش ها و آکنه ها را درمان کند.

این تونر مثل هر تونر دیگری وظیفه تنظیم PH پوست را نیز بر عهده دارد. این موضوع باعث می شود، پوست درگیر التهاب و خشکی و کشیدگی نشود و مکانیزم های آن به صورت صحیح عمل کنند.

 • لایه بردار
 • تنظیم میزان ترشح چربی
 • روشن کننده
 • ضد لک
تونر اوردینری مدل گلیکولیک اسید

تونر ویتامین سی بیوآکوا

مرحله نهایی پاک کردن پوست به استفاده از تونر ختم می شود. تونر می تواند باقی مانده آلودگی و آرایش را از منافذ پوست بزداید و PH پوست را تنظیم کند. تونر ویتامین سی بیوآکوا علاوه بر انجام این موارد، قابلیت روشن سازی پوست را هم دارد.

در واقع وجود ویتامین C در این محصول باعث شده است از چند بعد برای پوست ویژگی های مثبت ایجاد کند. ویتامین سی موجب روشن شدن رنگ پوست و رفع تیرگی ها و همچنین کلاژن سازی می شود. 

از آنجا که تونر نباید شستشو داده شود، بافت چسبنده ندارد و خیلی سریع به پوست جذب می شود و احساس طراوت و تازگی ایجاد می کند. 

اثر ویتامین سی موجود در این تونر تاثیر ضد آفتاب را چندین برابر افزایش می دهد و یک سد دفاعی بسیار قوی در برابر آفتاب ایجاد می کند.

تونر روشن کننده ویتامین سی تمامی دورنگی ها و تیرگی ها و لک های پوستی را از بین می برد و باعث ترمیم و احیا سلول‌های مرده پوست شما می شود.

 • قابض منافذ
 • برطرف کننده خشکی پوست
 • نرم کننده اما فاقد چربی
 • آبرسان و روشن کننده
تونر ویتامین سی بیوآکوا

نتیجه گیری

بهترین تونر روشن کننده پوست باید یک سری ویژگی های اساسی را داشته باشد. موارد مثل بافت مناسب، اثربخشی بالا، رایحه خوب، جذب مناسب و فاقد پارابن بودن از مهمترین ویژگی های یک تونر خوب است. اما بعد از این مرحله شما باید ببینید که با استفاده از چه تونری احساس بهتری خواهید داشت. در این مقاله 4 نوع تونر به عنوان بهترین تونر روشن کننده پوست معرفی شد. حالا نوبت شماست که با انتخاب هر یک از این تونرها مناسب ترین تونر برای پوست خود را بیابید.

به این مطلب امتیاز دهید
جشنواره تابستونی آیمادورا

150,000 تومان تخفیف + ارسال رایگان برای خرید های بالاتر از 2 میلیون تومان با کد: off150

70,000 تومان تخفیف + ارسال رایگان برای خرید های بالاتر از 1 میلیون تومان با کد: off70

50,000 تومان تخفیف برای خرید های بالاتر از 500 هزار تومان با کد: off50

30,000 تومان تخفیف برای خرید های بالاتر از 300 هزار تومان با کد: off30

جشنواره تابستانی آیمادورا