بهترین ضد آفتاب + معرفی 13 کرم ضد آفتاب برتر

بهترین ضد آفتاب

بهترین ضد آفتاب + معرفی 13 کرم ضد آفتاب برتر

در جهان امروز بسیاری از برند های دارویی در حال تولید انواع متنوع کرم ضد آفتاب با خواص و ویژگی های منحصر به فرد هستند. انتخاب بهترین ضد آفتاب از میان انبوه برندها و مدل هایی که در بازار موجود است شاید برای مشتریان کار سختی باشد. برخی از ضد آفتاب های موجود در بازار صرفا بابت مراقبت از پوست عرضه شده اند و برخی از آن ها خاصیت درمانی دارند. از این رو در این مطلب از آیمادورا قصد داریم به معرفی بهترین ضدآفتاب های موجود در بازار ایران را بپردازیم. پس در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

 • ضد آفتاب سیسپرسا
 • ضد آفتاب درماتیپیک
 • ضد آفتاب ایزدین
 • ضد آفتاب لافارر
 • ضد آفتاب لیپورکس
 • ضد آفتاب سان سیف
 • ضد آفتاب درمالیفت
 • ضد آفتاب لانسون
 • ضد آفتاب بایودرما
 • ضد آفتاب دمودکسیلین
 • ضد آفتاب رزاکلین
 • ضد آفتاب فرونیا

چطور بهترین ضد آفتاب را انتخاب کنیم؟

یک نکته خیلی مهم در انتخاب بهترین ضدآفتاب شناختی است که خود فرد در مورد نوع پوست خود دارد. بهترین ضدافتاب از انواع برندها برای انواع پوست های چرب، خشک، حساس و معمولی وجود دارد. کافیست قبل از خرید، با بررسی دقیق پوست، نوع آن را بشناسید و سپس از میان بهترین کرم های ضد آفتاب که در ادامه معرفی می کنیم آنچه که مناسب پوستتان است را برگزینید.

پرتو فرابنفش خورشید دارای دو اشعه به نام های UVA و UVB است که هر دو توانایی آسیب رساندن به پوست را دارند. اشعه UVA باعث ایجاد چین و چروک و پیری زودرس می شود و اشعه UVB باعث ایجاد آفتاب سوختگی، قرمزی، التهاب و لک های پوستی می شود. از این رو بهترین کرم ضدآفتاب باید از پوست در برابر این دو فاکتور مراقبت کند.

از دیگر ویژگی های بهترین کرم ضدافتاب مقاوم بودن آن در مقابل تعریق و آب است. بهترین ضد آفتاب باید دارای ترکیباتی باشد که بتواند این ویژگی را تقویت کرده و موجب ماندگاری بالای محصول شود.

امروزه ضد آفتاب ها به شکل کرم، فلوئید، اسپری و لوسیون در بازار موجود است که همگی یک خصوصیت مشترک دارند و آن نیز مراقبت و محافظت از پوست در برابر نور خورشید است. بهترین ضد آفتاب دنیا باید دارای ترکیبات طبیعی بدون مواد مضر شیمیایی باشد تا علاوه بر مراقبت از پوست هیچ گونه خطر و آسیبی برای بدن نداشته باشد. همچنین توجه داشته باشید که برای بهره بردن از ویژگی های بهترین ضد آفتاب دنیا باید حتما هر دو ساعت آن را تمدید کنید.

معرفی بهترین ضد آفتاب ها در بازار ایران

فرقی نمی کند ضد آفتاب ایرانی، خارجی و یا مربوط به کدام شرکت و برند باشد، اگر بهترین ضد آفتاب را تهیه کنید و لی به صورت درست مصرف نکنید اثر بخش نخواهد بود. در ادامه این مقاله به معرفی بهترین ضدآفتاب ها می پردازیم.

ضد آفتاب سیسپرسا

ضد آفتاب سیسپرسا دارای SPF 50 و فیلتر محافظتی مدرن در برابر اشعه خورشید است. این کرم بهترین ضد آفتاب است که خاصیت ضد لک هم دارد. این کرم ضد آفتاب پوست را شفاف و روشن می کند. ضدآفتاب سیسپرسا دارای خواص آنتی اکسیدانی است که با رادیکال های آزاد مبارزه می کند. ترکیبات این محصول شرایطی را ایجاد می کند که عمل کلاژن سازی به راحتی انجام شود و جوانی و شادابی پوست حفظ شود.

بهترین ضد آفتاب - ضد آفتاب سیسپرسا

ضد آفتاب درماتیپیک

درماتیپیک یکی از بهترین ضدافتاب ها است که برای انواع طیف پوستی در تناژهای رنگی و بی رنگ تولید می شود. ضد آفتاب درماتیپیک بافت بسیار سبک و نرمی دارد و به خوبی جذب پوست شده و ایجاد سنگینی روی صورت نخواهد کرد. ضد آفتاب درماتیپیک اشعه های UVA و UVB خورشید را به راحتی کنترل می کند. این ضد آفتاب خاصیت فوتو استیبل دارد، یعنی در برخی از ضد آفتاب ها مواد فعال با قرار گرفتن در معرض اشعه UV تجزیه می شوند و از بین می رود . اما ضد آفتاب درماتیپیک زمانی که روی پوست شما قرار دارد و در معرض نور خورشید هستید با مواد فعال مقاوم در برابر نور به راحتی تجزیه نمی‌شوند و محافظت بهتری به پوست ارائه می‌دهد.

بهترین ضد آفتاب - ضد آفتاب درماتیپیک

ضد آفتاب ایزدین

از میان بهترین ضد آفتاب ها، ضد آفتاب ایزدین به خاطر بافت خاصش معروف شده است. ضد آفتاب ایزدین ساخت کشور اسپانیا است و می توان آن را بهترین ضد آفتاب دنیا دانست زیرا در سال 2016 لقب محبوب ترین و بهترین ضد آفتاب را به خود گرفت. ضد آفتاب ایزدین بسیار سبک بوده و بعد از جذب به سرعت نامرئی می شود. این ضد آفتاب قدرت محافظت بسیار بالایی در برابر اشعه های UVA و UVB دارد و به خوبی می تواند در مناطق گرم سیر از پوست مراقبت کند. از مزایای دیگر این ضد آفتاب می توان به ضد حساسیت و ضد التهاب بودن آن اشاره کرد که از ایجاد التهابات و قرمزی روی صورت جلوگیری خواهد کرد. یکی از دیگر ویژگی های منحصر به فرد ضد آفتاب ایزدین قابل استفاده بودن آن برای دور چشم است بدون ایجاد هیچ گونه خطری برای چشم از پوست اطراف چشم در مقابل نور خورشید مراقبت کرده و از ایجاد چین و چروک دور چشم جلوگیری می کند. با تمام این خصوصیات بی نظیر ضد آفتاب ایزدین را می توان به عنوان بهترین ضدافتاب شناخت.

بهترین ضد آفتاب - ضد آفتاب ایزدین

ضد آفتاب لیپورکس

ضد آفتاب لیپورکس در دو نوع کرم ضد آفتاب لیپورکس مناسب پوست چرب و خشک عرضه می شود. این کرم ضد آفتاب در کنار محافظت از پوست در برابر اشعه های آفتاب، ویژگی آبرسانی هم دارد و طی روز پوست را با طراوت نگه می دارد. بافت این کرم ضد آفتاب کاملا سبک است و جذب سریعی به پوست دارد. اگر به دنبال بهترین کرم ضد آفتاب هستید، با توجه به نوع پوست خود می توانید یکی از این دو مورد را انتخاب کنید.

بهترین ضد آفتاب - ضد آفتاب لیپورکس

ضد آفتاب لافارر

لافارر با استفاده از بهترین تکنولوژی های روز دنیا توانسته است ضد آفتابی با SPF های مختلف و نشان PA+++ برای انواع پوست به صورت رنگی و بی رنگ تولید کند. تمامی ضد آفتاب های لافارر دارای آنتی اکسیدان، ضد باکتری و ضد التهاب هستند. همچنین ضد آفتاب لافارر دارای ترکیبات ضد چروک و ضد لک بوده و از ایجاد پیری زودرس جلوگیری می کند. ضد آفتاب لافارر قدرت جذب بسیار بالایی دارد و با بافت سبکی که دارد از ایجاد سنگینی روی پوست جلوگیری می کند. این ویژگی ها موجی شده است تا ضد آفتاب لافارر را به عنوان بهترین ضدآفتاب در سال های اخیر شناخت.

بهترین ضد آفتاب - ضد آفتاب لافارر

ضد آفتاب سان سیف

ضد آفتاب سان سیف یک محصول داخلی است که با ویژگی های بی نظیری که دارد در دو دهه اخیر موجب بازخورد بسیار خوبی از طرف مخاطب شده و یکی از بهترین ضدافتاب های ایرانی باشد. ضد آفتاب سان سیف دارای نشان PA+++ بوده و از پوست در برابر هر دو اشعه UVA و UVB مراقبت می کند. این ضد آفتاب دارای ترکیبات آب رسان است و به صورت عمقی و سطحی پوست را آبرسانی کرده و با ترکیبات ضد التهابی که دارد از ایجاد حساسیت و قرمزی روی پوست جلوگیری خواهد کرد.

بهترین ضد آفتاب - ضد آفتاب سان سیف

ضد آفتاب لانسون

اصلی ترین ویژگی ضد آفتاب لانسون پوشش دهی آن است، ضد آفتاب لانسون، به عنوان بهترین کرم ضدآفتاب برای محو و پوشاندن لک های پوستی شناخته می شود. بعد از مصرف این کرم نیاز به استفاده از کرم پودرها و مواد آرایشی مضر برای صاف و یکدست کردن صورت ندارید. این کرم ضد آفتاب دارای ترکیبات کاملا گیاهی بوده و با فرمولاسیون موثری که دارد از پوست در برابر امواج مضر خورشید به خوبی مراقبت می کند. ضد آفتاب لانسون بهترین ضد آفتاب ایرانی است که دارای ترکیبات ضد لک بوده و از ایجاد لک های پوستی روی صورت و دست ها جلوگیری خواهد کرد.

بهترین ضد آفتاب - ضد آفتاب لانسون

ضد آفتاب بایودرما

بایودرما یک برند مطرح فرانسوی باسابقه بیش از 40 سال به بالاست که به تولید محصولات مراقبتی از پوست می پردازد. ضد آفتاب بایودرما بهترین کرم ضد آفتاب شناخته شده در سطح جهان است که از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. این ضد آفتاب دارای ترکیبات ضد چروک و ضد التهابات پوستی بوده و با بافت سبک و بسیار نرمی که دارد از پوست در برابر اشعه UV به خوبی محافظت می کند. این ضد آفتاب تنها از بهترین ضد آفتاب ها است که دارای کمپلکس انحصاری Bio Protection می باشد و با اثر بخشی و قدرت نفوذ بسیار بالایی که دارد از پوست به صورت سطحی و عمقی محافظت می کند.

بهترین ضد آفتاب - ضد آفتاب بایودرما

ضد آفتاب دمودکسیلین

دمودکسیلین یک برند معتبر است که یک از بهترین ضدافتاب ها را به بازار عرضه کرده است. این برند محصولات خود را زیر نظر وزارت بهداشت با بهترین فرمولاسیون تولید می کند. ضد آفتاب دمودکسیلین محافظت کامل از پوست در برابر اشعه های uv آفتاب دارد. این کرم دارای SPF50 است که از پوست در برابر پرتوهای UVB و UVA خورشید مراقبت خواهد کرد. این کرم ضد آفتاب نوعی ضد التهاب و ترمیم کننده هم هست. به دلیل خاصیت انتی اکسیدانی که دارد از پیری زودرس جلوگیری می کند.

بهترین ضد آفتاب - ضد آفتاب دمودکسیلین

ضد آفتاب رزاکلین

ضد آفتاب رزاکلین محافظی مهم در برابر اشعه‌های خورشید است و با توجه به نوع پوست خشک و نرمال به افزایش شادابی و زیبایی آن نیز کمک می‌کند.

کرم ضد آفتاب رزاکلین با SPF بالای خود و همچنین دارا بودن آنتی‌ اکسیدان احتمال سرطان پوست را کاهش داده، از تغییر رنگ پوست جلوگیری کرده و مانع پیری زودرس پوست خواهد شد. در کنار فاکتور محافظتی بالا فاقد چربی و پارابن می‌باشد. همچنین برای کمک به پوست‌های خشک و مستعد دهیدراته شدن قابلیت رطوب و آبرسانی عمیق دارد. یعنی بسیاری از مشکلات پوستی اعم از آکنه، چین و چروک، لک و بیماری‌های دیگر را از بین برده و در انتها پوستی زیبا، سالم و یکدست را برایتان به ارمغان می‌آورد.

بهترین ضد آفتاب - ضد آفتاب رزاکلین

ضد آفتاب فرونیا

ماندگاری بالای ضد آفتاب فرونیا خیال شما را راحت می کندکه یکی از بهترین کرم های ضد آفتاب را خریداری کرده اید. این برند ضد آفتاب محصول کشور اسپانیا است. هر فردی با مصرف مدت زمان کوتاهی از این کرم ضد آفتاب متوجه تفاوت اساسی آن می شوید. این کرم ضد آفتاب بدون چربی و ضد آب است و جذب سریع آن باعث شده است مورد علاقه بسیاری از مخاطبین باشد. بافت این محصول سبک است و طی روز احساس سنگینی ایجاد نمی کند.

بهترین ضد آفتاب - ضد آفتاب فرونیا

ضد آفتاب درمالیفت

ضد آفتاب درمالیفت مناسب انواع پوست ها ارائه شده است. شما می توانید این کرم را در انواع زیر بیابید:

 • کرم ضد آفتاب درمالیفت مناسب پوست خشک و معمولی
 • کرم ضد آفتاب درمالیفت مناسب پوست چرب

کرم ضد آفتاب درمالیفت یکی از بهترین ضد آفتاب ها است که فاقد چربی می باشد و پس از قرار گرفتن روی پوست به هیچ عنوان سنگینی ایجاد نمی کند و موجب تعریق نمی شود. با استفاده از کرم سانلیفت درمالیفت، از پیری زودرس جلوگیری می کنید. زیرا این کرم هم اشعه های مضر خورشید را خنثی می کند و هم خاصیت آنتی اکسیدانی دارد.

بهترین ضد آفتاب - ضد آفتاب درمالیفت

بهترین ضد آفتاب باید چه میزان SPF داشته باشد؟

Spf میزان محافظت کرم ضد آفتاب در برابر uv را مشخص می کند. هرچه میزان spf بالاتر برود بافت ضد آفتاب سنگین تر می شود. بنابراین با توجه به اقلیم ایران بهترین spf پیشنهادی 30 و یا 50 می باشد.

بهترین ضد آفتاب از میان برند های ایرانی کدام است؟

برندهای ضد آفتاب ایرانی بسیار پر طرفدار هستند زیرا قیمت مناسب و کارایی بالا دارند. در این مقاله تعداد زیادی از برندهای ایرانی که بهترین ضد آفتاب ها را ارائه می دهند معرفی شدند. می توان گفت سیسپرسا، درماتیپیک، درمالیفت و لیپورکس پرطرفدارترین ضد آفتاب ها را دارند.

سخن آخر

در این مطلب از آیمادورا شما را با بهترین ضد آفتاب های داخلی و خارجی آشنا کردیم و از ویژگی های بهترین ضد آفتاب برای شما گفتیم. اگر می خواهید پوستتان همیشه سالم و جوان بماند مصرف ضد آفتاب را به هیچ عنوان قطع نکنید و از آن به صورت همیشگی استفاده نمایید. توجه داشته باشید بهترین ضد آفتاب آن ضد آفتابی است که با پوست شما سازگار باشد تا اثربخشی آن بالاتر رود.

به این مطلب امتیاز دهید
جشنواره بهاری آیمادورا

150000 تومان تخفیف + ارسال رایگان برای خرید های بالاتر از 2 میلیون تومان با کد: off150

70000 تومان تخفیف + ارسال رایگان برای خرید های بالاتر از 1 میلیون تومان با کد: off70

50000 تومان تخفیف برای خرید های بالاتر از 500 هزار تومان با کد: off50

30000 تومان تخفیف برای خرید های بالاتر از 300 هزار تومان با کد: off30

Spring-Sale-3