بهترین کرم ضد جوش و سفید کننده

بهترین کرم ضد جوش و سفید کننده

بهترین کرم ضد جوش و سفید کننده

بهترین کرم ضد جوش و سفید کننده برای انواع آکنه کدامند؟ این پرسش را می توان جز سوالات پرتکرار خریداران از مشاورین آیمادورا در نظر گرفت. حتما برای شما نیز پیش آمده است که در هنگام خرید محصولات ضد جوش با ویژگی های بسیاری رو به رو شده باشید. خاصیت سفید کنندگی نیز یکی از ویژگی هایی است که آن را می توان تنها در برخی از کرم های ضد جوش مشاهده کرد. 

محصولات ضد جوشی که دارای خاصیت لایه برداری باشند این توانایی را دارند که پوست شما را چند درجه روشن تر نمایند. اما چنانچه در محصول مورد نظر شما ترکیبات لایه بردار همچون روغن درخت چای وجود داشته باشد، به این مسئله کمک بیشتری خواهد کرد. این مسئله در خصوص ویتامین هایی که در روشن کردن پوست نقش مهمی دارند نیز صدق می کند. ویتامین A و ویتامین C را می توان جز این دسته از ویتامین ها قرار داد.

باید توجه داشته باشید که محصولات پوستی دارای طیف گسترده ای می باشند. همچنین در طی سال های اخیر کمپانی های بسیاری اقدام به تولید محصولات پوستی کرده اند. به همین منظور بهتر است از کمپانی هایی خرید داشته باشید که دارای تاییدیه های لازم باشند. در ادامه به معرفی برخی از بهترین کرم های ضد جوش و سفید کننده خواهیم پرداخت. 

 • آزلائیک اسید برایت مکس
 • سرم ضد آکنه دمودکسیلین
 • کرم ژل شفاف کننده الی ژن
 • کرم ضد جوش ژیناژن
 • کرم ضد جوش ویتالیر
 • ژل کرم صورت سینره

بهترین کرم ضد جوش و سفید کننده برای انواع آکنه

6 محصولی را که در این مطلب مورد نقد و بررسی قرار خواهیم داد را در بالا تر به شما معرفی کردیم. موارد درج شده، جز برترین محصولات ضد جوشی هستند که تا به حال تولید شده اند.

آزلائیک اسید برایت مکس

آزلائیک اسید برایت مکس یکی از محصولات فوق العاده برای عزیزانی است که دارای پوستی حساس می باشند. این محصول جذاب حاوی عصاره کالاندولا می باشد. ممکن است این سوال برای شما نیز پیش آمده باشد که عصاره کالاندولا چه کاربردی برای پوست های حساس دارد؟ پوست برخی از مصرف کنندگان دارای حساسیت بسیار بالایی می باشد. همین مساله باعث شده تا این عزیزان نتوانند از تمامی محصولات پوستی ضد جوش استفاده نمایند. 

اگر شما نیز با چنین مشکلی رو به رو هستید، بهتر است از کرم های ضد جوشی استفاده نمایید که دارای این عصاره باشند. با استفاده از چنین محصولاتی، سلامت پوست خود را در برابر حساسیت های پوستی تضمین خواهید کرد. آزلائیک اسید برایت مکس یک کرم قوی برای از بین بردن جای جوش و لک بسیار خوب به شمار می رود. از دیگر جذابیت های این محصول می توان به خاصیت روشن کنندگی پوست به واسطه وجود آزلائیک اسید  اشاره کرد. آزلائیک اسید یکی از برترین ماده های روشن کننده پوست در جهان است که برای درمان انواع لک کاربرد دارد.

این ویژگی سبب می شود تا جای جوش های قدیمی و لک ها نیز از بین بروند. ما آزلائیک اسید برایت مکس را به خریدارانی که قصد خرید پماد ضد جوشی را دارند که علاوه بر درمان‌ جوش های قدیمی، جای لک ها را نیز از بین ببرد پیشنهاد می کنيم. آزلائیک اسید برایت مکس مناسب افرادی است که دارای پوستی مستعد آکنه می باشند. از آزلائیک اسید برایت مکس می توان به عنوان بهترین کرم ضد جوش و سفید کننده نام برد. 

 • روشن کننده پوست
 • از بین برنده جای لک
 • مناسب پوست های حساس 
 • مناسب استفاده پوست های مستعد آکنه
بهترین کرم ضد جوش و سفید کننده - آرلائیک اسید برایت مکس

سرم ضد آکنه دمودکسیلین

سرم ضد آکنه دمودکسیلین محصول دیگری است که قصد معرفی آن را داریم. سرم ضد آکنه دمودکسیلین یکی از بهترین سرم ها در امر کنترل چربی پوست است. در صورتی که ترشح چربی غدد پوستی بیشتر از مقدار معمول باشد، این امکان وجود دارد که تعداد جوش های شما نیز رو به افزایش رود. بنابراین یکی از مهم ترین قدم ها به منظور کاهش جوش های سرسفید و جوش های چرکی پوست، استفاده از محصولاتی مانند سرم ضد جوش است که توانایی کنترل چربی پوست را داشته باشند. 

سرم ضد آکنه دمودکسیلین یکی از محصولاتی است که با کنترل ترشحات چربی پوست جوش های شما را از بین خواهد برد. ویژگی دیگری که آن را باید مورد بررسی قرار دهیم، رفع التهابات پوستی است. معمولا هنگام پدید آمدن جوش، پوست نواحی اطراف آن دچار التهاب و قرمزی می شود. با استفاده تنها اندکی از سرم ضد جوش دمودکسیلین می توانید التهاب و قرمزی پدید آمده بر روی پوست خود را به راحتی درمان نمایید. 

این ضد جوش به کمک ترکیباتی که دارد می تواند باعث لایه برداری پوست شود و به مرور زمان به روشن شدن رنگ پوست کمک کند.

سرم ضد آکنه دمودکسیلین را تمامی انواع پوست ها اعم از پوست های چرب، خشک یا مختلط می توانند استفاده نمایند. چنانچه در خصوص خرید یک کرم قوی برای از بین بردن جای جوش و لک دچار تردید هستید، سرم ضد آکنه دمودکسیلین انتخابی بسیار مناسب برای شما عزیزان می باشد. این فاقد هر گونه ترکیباتی است که حساسیت زا باشد. نام سرم ضد آکنه دمودکسیلین را میتوان در لیست بهترین کرم ضد جوش و سفید کننده قرار دارد. 

 • لایه بردار پوست
 • درمان التهابات پوستی
 • مناسب استفاده تمامی انواع پوست ها
بهترین کرم ضد جوش و سفید کننده - سرم ضد آکنه دمودکسیلین

کرم ژل شفاف کننده الی ژن

کمپانی الی ژن را می توان یکی از معدود کمپانی هایی در نظر گرفت که محصولات برند خود را متناسب با تمامی انواع پوست ها تولید می کند. کرم ژل شفاف کننده الی ژن نیز یکی از همین محصولات پوستی فوق العاده جذاب است. کرم ژل شفاف کننده الی ژن به صورت تخصصي برای پوست های چرب تولید شده است. اما این مسئله‌ بدان معنا نیست که افراد با پوست خشک یا مختلط اجازه مصرف از آن را ندارند. 

ترکیبات مورد استفاده در کرم ژل شفاف کننده الی ژن به گونه ای انتخاب شده اند که قابل استفاده برای تمامی انواع پوست ها باشند. اما نکته ای که باید به آن دقت فرمایید این مسئله است که معمولا پوست های چرب در مقایسه با دیگر انواع پوست ها بیشتر مستعد آکنه می باشند. به همین دلیل است که کمپانی الی ژن ضد جوش های خود را به صورت اختصاصی برای پوست های چرب تولید کرده است. 

اما این مسئله دلیلی بر استفاده نکردن از این ژل ضد جوش برای پوست های خشک نمی باشد. یکی از بزرگ ترین ویژگی های محصولات ضد جوش، خشک کردن جوش ها به منظور از بین بردن آن ها است. فرآیند خشک کردن جوش ها موجب خشک و دهیدراته شدن پوست نیز می شود. اما خبر خوش این است که این کرم قوی برای از بین بردن جای جوش و لک، حاوی آبرسان نیز می باشد. بنابراین با استفاده از بهترین کرم ضد جوش و سفید کننده الی ژن، علاوه بر درمان جوش های خود، میتوانید پوست خود را نیز آبرسانی کنید. 

 • آبرسان پوست
 • مناسب استفاده پوست های چرب و مختلط
 • از بین برنده جوش ها
 • ضد آکنه 
بهترین کرم ضد جوش و سفید کننده - کرم ژل شفاف کننده الی ژن

ژل ضد جوش موضعی پرودرما 

ژل ضد جوش موضعی پرودرما یکی از محصولاتی است که در مقایسه با دیگر محصولات این صفحه، کمتر در نظر خریداران شناخته شده است. اما از لحاظ عملکرد باید توجه داشته باشید که این محصول نیز توانسته نظر مصرف کنندگان را به خوبی جلب نماید. این محصول کاملا مناسب درمان جوش های سرسفید و سرسیاه می باشد. هیچ تفاوتی ندارد که قصد درمان جوش های پیشانی خود را دارید یا چانه و گونه ها. 

ژل ضد جوش موضعی پرودرما به راحتی می تواند تمامی جوش های موجود بر روی پوست شما را درمان نماید. تنها کافی است تا این محصول را مطابق با دستور پزشک خود مصرف نمایید. در مدت زمانی بسیار کوتاه شاهد درمان و بهبود پوست صورت خود خواهید بود. این محصول بی نظیر در درمان جوش های چرکی و التهابی نیز موفق بوده است. جوش های چرکی و التهابی به دلیل حساسیت بیشتری که نسبت به جوش های سرسیاه و سر سفید دارند، لازم است مراحل درمان را با توجه بیشتری پشت سر بگذارند. 

ژل ضد جوش موضعی پرودرما یک ضد جوش قوی است که درمان لک را هم انجام می دهد.عملکرد این محصول بدین صورت است که با باز کردن منافذ پوستی، موجب خروج سموم و تمیز شدن منافذ پوستی می شود. تمیز کردن منافذ پوستی یکی از مهم ترین اقدام ها برای درمان و از بین جوش ها به شمار می رود. ژل ضد جوش موضعی پرودرما یکی از محصولات بی نظیر در  لایه برداری می باشد. 

 • تمیز کننده منافذ پوستی
 • فاقد چربی
 • بدون ایجاد حساسیت
 • از بین برنده التهابات پوستی
بهترین کرم ضد جوش و سفید کننده - ژل ضد جوش موضعی پرودرما

کرم ضد جوش ژیناژن

کرم ضد جوش ژیناژن یکی از محصولاتی است که دارای یک تفاوت عمده با دیگر محصولات ضد جوش است. این محصول بی نظیر را می توانید به صورت رنگی نیز خریداری نمایید. اغلب دیگر ضد جوش ها به صورت بی رنگ قابل خریداری می باشند. اما همین نکته تبدیل به یکی از ویژگی های کرم ضد جوش ژیناژن شده است. از دیگر نکاتی که باید به آن توجه فرمایید ضد باکتری بودن آن است. 

با ویژگی ضد باکتری بودن در قسمت های پیشین آشنا شدیم. اما باید توجه داشته باشید که این محصول ضد التهاب نیز می باشد. خاصیت ضد التهابی می تواند قرمزی و درد پوست را از بین ببرد. پوست برخی از افراد به دلیل حساسیت بالایی که دارد بیشتر دچار التهاب و قرمزی می شود. اگر پوست شما نیز جز این دسته از پوست ها قرار می گیرد، استفاده از کرم ضد جوش ژیناژن  به عنوان یک کرم قوی برای از بین بردن جای جوش و لک  به شما پیشنهاد می شود. 

کرم ضد جوش ژیناژن یک کرم قوی برای از بین بردن جای جوش و لک به شمار می رود. همچنین خوب است بدانید که این محصول دارای ویتامین A نیز می باشد. ویتامین A در روشن کردن پوست و از بین بردن جای لک ها دارای نقش عمده ای است. چنانچه به دنبال محصول ضد جوشی می باشید که از پدید آمدن دوباره جوش های شما جلوگیری نمیاد، کرم ضد جوش ژیناژن انتخاب خوبی است. این محصول را می توان بهترین کرم ضد جوش و سفید کننده نامید. 

 • دارای ویتامین A
 • لایه بردار و سفید کننده پوست
 • درمان التهاب
بهترین کرم ضد جوش و سفید کننده - کرم ضد جوش ژیناژن

کرم ضد جوش ویتالیر

یکی دیگر از محصولات بسیار خوبی که به قصد بررسی آن را داریم، کرم ضد جوش ویتالیر است. در تولید کرم ضد جوش ویتالیر از ترکیباتی استفاده شده است که در امر درمان جوش و جای لک ها بسیار موثر می باشند. همین ویژگی باعث شده تا کارشناسان ما در آیمادورا این محصول را به خریدارانی که قصد خرید ضد جوش های با کیفیت را دارند، معرفی نمایند. 

یکی از جذاب ترین ترکیبات موجود در این محصول، روغن درخت چای است. روغن درخت چای تاثیر بسیار فوق العاده ای در از بین بردن جای جو‌ش و لک دارد. بسیاری از افراد از همین عصاره به عنوان یک روش خانگی برای از بین جای لک های خود استفاده می کنند. در این مطلب در خصوص روغن درخت چای برای جوش بخوانید. بنابراین می توان ادعا کرد که کرم ضد جوش ویتالیر بهترین کرم ضد جوش و سفید کننده در بازار ایران است. 

از دیگر ترکیبات منحصر بفرد این محصول می توان به ویتامین C اشاره کرد. حتما تا به‌حال آوازه خواص ویتامین C به گوش شما نیز شنیده است. ویتامین C یکی از موثر ترین ویتامین ها برای روشن شدن پوست است. چنانچه قصد دارید پوست خود را روشن تر نمایید، استفاده از کرم ضد جوش ویتالیر می تواند گزینه مناسبی باشد. کرم ضد جوش ویتالیر را می توان یک کرم قوی برای از بین بردن جای جوش و لک در نظر گرفت.

 • دارای ویتامین C
 • روشن کننده پوست
 • درمان جوش های سرسفید
 • حاوی روغن درخت چای
بهترین کرم ضد جوش و سفید کننده - کرم ضد جوش ویتالیر

ژل کرم ضد جوش سینره

آخرین محصولی که به معرفی آن خواهیم پرداخت، ژل کرم صورت سینره است. برند سینره را نیز می توان جز برند های معتبر شناخت. اما در خصوص ژل کرم صورت سینره، نکته ای وجود دارد که باید به آن توجه داشته باشید. خوب است بدانید که یکی از ماده های مهم در تشکیل این محصول عسل است. عسل یکی از فوق العاده ترین ترکیبات طبیعی است که در درمان جای زخم و از بین بردن التهابات تاثیر بسیار خوبی دارد. 

همچنین خوب است بدانید که عسل در از بین بردن باکتری ها نیز توانایی دارد. وجود این دسته از ویژگی ها است که موجب شده تا برند سینره عسل را به عنوان اصلی ترین ماده تشکیل دهنده محصول خود معرفی نماید. بنابراین از ژل کرم صورت سینره می توان برای از بین بردن جای لک و جای جوش ها نیز بهره گرفت. 

با توجه به ویژگی ضد عفونی کنندگی و ضد باکتری بودن عسل، می توان تصور کرد که این محصول در از بین بردن باکتری های مولد جوش نیز بی تاثیر نمی باشد. ژل کرم صورت سینره یکی از بهترم کرم های ضد جوش و سفید کننده صورت به شمار می رود. چنانچه در خصوص ویژگی های این محصول به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، می توانید با ما کارشناسان ما در آیمادورا ارتباط بگیرید.

 • حاوی عسل
 • دارای عصاره بابونه
 • درمان جوش سرسیاه و سرسفید
 • مناسب استفاده برای پوست های چرب
بهترین کرم ضد جوش و سفید کننده - ژل کرم ضد جوش سینره

سخن پایانی

تلاش کردیم در این مطلب شما خوانندگان را با بهترین کرم های قوی برای از بین بردن جای جوش و لک آشنا نماییم. در این مطلب تمامی ضد جوش های موجودی که برای طیف گسترده ای از پوست ها مناسب می باشند معرفی شده است. به شما پیشنهاد می کنیم ابتدا این مقاله را مطالعه کرده و سپس به اقدام به سفارش محصول مورد نظر خود نمایید. چنانچه در خصوص دیگر محصولات و بهترین کرم ضد جوش و سفید کننده برای انواع آکنه به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، با ما در آیمادورا ارتباط برقرار نمایید.

به این مطلب امتیاز دهید
جشنواره قربان تا غدیر آیمادورا

150,000 تومان تخفیف + ارسال رایگان برای خرید های بالاتر از 2 میلیون تومان با کد: off150

70,000 تومان تخفیف + ارسال رایگان برای خرید های بالاتر از 1 میلیون تومان با کد: off70

50,000 تومان تخفیف برای خرید های بالاتر از 500 هزار تومان با کد: off50

30,000 تومان تخفیف برای خرید های بالاتر از 300 هزار تومان با کد: off30

جشنواره قربان تا غدیر آیمادورا