بهترین کرم ضد جوش و جای جوش

بهترین کرم ضد جوش و جای جوش

بهترین کرم ضد جوش و جای جوش

معرفی بهترین کرم ضد جوش و جای جوش یکی از پر تکرار ترین سوالات شما مصرف کنندگان بوده است. اخیرا کمپانی های بسیاری اقدم به تولید محصولات پوستی نظیر کرم های ضد جوش کرده اند. همین مسئله موجب شده تا خریداران در هنگام خرید ضد جوش سردرگم شوند. اگر شما نیز با چنین مشکلی رو به رو شده اید، به شما پیشنهاد می کنیم ابتدا این مطلب را مطالعه فرمایید. ما به منظور کمک به شما عزیزان این امکان را فراهم کرده ایم تا در صورت تمایل از مشاورین ما در آیمادورا کمک بگیرید.

فراموش نکنید خرید محصولات پوستی همواره امری مهم به شمار می رود. در صورت استفاده از محصولات پوستی که با پوست شما سازگار نیستند، ممکن است مشکلات پوستی جدیدی برای شما پدید آید. مشکلات پوستی نظیر جوش ها به دلایل متعددی پدید می آیند. برخی از متداول ترین علت پدید آمدن جوش ها عبارتند از:

 • عوامل هورمونی 
 • ژنتیک
 • رژیم غذایی و تغذیه
 • روتین پوستی
 • عدم شستشوی پوست

در ادامه قصد داریم به معرفی بهترین کرم ضد جوش و جای جوش بپردازیم. پس مطالعه این مطلب و بررسی ویژگی های محصولات معرفی شده، شما قادر خواهید بود تا محصول مورد نظر خود را تهیه نمایید. 

 • آزلائیک اسید برایت مکس
 • سرم ضد آکنه دمودکسیلین
 • سرم ضد جوش اورلین
 • کرم ضد جوش درمالیفت
 • کرم ضد جوش ژیناژن
 • سرم ضد جوش لاکچری کوین
 • کرم ضد جوش بیوآکوا
 • ضد جوش نوتروژینا
 • سرم ضد جوش اوردینری
 • اسپری ضد جوش سبوما

معرفی بهترین کرم ضد جوش و جای جوش

10 محصول معرفی شده، جز بهترین کرم ها و سرم های ضد جوش به شمار می روند. شما عزیزان می توانید با در نظر گرفتن مزایا و معایب هر کدام از این محصولات، اقدام به تهیه بهترین ضد جوش متناسب با پوست خود نمایید. خوب است بدانید که تمامی ضد جوش های موجود در آیمادورا از لحاظ کیفیت دارای عملکرد بالایی می باشند.

آزلائیک اسید برایت مکس

اولین محصولی که در این مطلب قصد معرفی و بررسی آن را داریم سرم ضد جوش آزلائیک اسید برایت مکس است. ضد جوش آزلائیک اسید برایت مکس را می‌ توان بهترین ضد جوش نامید. این ادعا بر اساس رضایت مشتریان و مصرف کنندگان آیمادورا می‌ باشد. برخی از ویژگی‌ های این محصول موجب شده‌ اند تا بتوان آزلائیک اسید برایت مکس را بهترین کرم ضد جوش نامید. در ادامه قصد داریم به ویژگی‌ های منحصر به فرد این محصول بپردازیم. 

اولین و مهم‌ ترین ویژگی سرم ضد جوش آزلائیک اسید برایت مکس خاصیت پاکسازی منافذ است. یکی از مهم‌ ترین مسائلی که موجب می‌ شود تا از پدید آمدن جوش‌ های پوستی جلوگیری شود، پاکسازی منافذ پوستی است. نکته حائز اهمیت این است که برخی از ترکیبات به کار رفته در تولید این محصول، علاوه بر توانایی پاکسازی منافذ پوستی همچنین می‌ توانند این منافذ را کوچک تر نیز نمایند. 

برخی از افراد در مقایسه با دیگران دارای پوستی حساس تر می‌ باشند. همین مسئله موجب می‌ شود تا پوست این دسته از عزیزان در برابر پدید آمدن جوش و آکنه بیشتر آسیب پذیر باشد اما خوب است بدانید که سرم ضد جوش آزلائیک اسید برایت مکس به صورت تخصصی برای پوست‌ هایی تولید شده است که حساس و مستعد آکنه هستند. بنابراین سرم آزلائیک اسید برایت مکس را می‌ توان بهترین محصولات ضد جوش و جای جوش نامید. 

 • مناسب پوست‌ های حساس و مستعد آکنه
 •  درمان لک‌ های پوستی 
 • تنظیم کننده میزان چربی پوست
Best Anti Acne Cream Bright

سرم ضد آکنه دمودکسیلین

سرم ضد آکنه دمودکسیلین را می‌ توان در دسته بهترین ضد جوش‌ ها قرار داد. یکی از مهم‌ ترین مواردی که در بروز جوش و آکنه نقش مهمی دارد، انگل‌ ها و قارچ‌ های موجود برای سطح پوست هستند. این دسته از میکروارگانیسم ها تاثیر بسیار مهمی بر بروز جوش‌ های جدید دارند اما کمپانی دمودکسیلین به منظور جلوگیری از چنین مشکلی سرم های ضد جوش خود را مقاوم به این میکروارگانیسم ها تولید کرده است.

یکی از ترکیبات بسیار مهم به کار رفته در این محصول روغن درخت چای است. روغن درخت چای فواید بسیار زیادی دارد که در ادامه به بررسی برخی از این موارد خواهیم پرداخت. به عنوان مثال یکی از ویژگی‌ های جذاب این عصاره، مقابله با باکتری‌ ها و قارچ‌ هایی است که نقش ایجاد جوش‌ های پوستی را دارند. همچنین عصاره درخت چای در لایه برداری نیز نقش بسیار مهمی دارد. 

به نوعی می‌ توان ادعا کرد که با استفاده از سرم ضد آکنه دمودکسیلین به مرور زمان پوست شما چند درجه روشن‌ تر شده و لک‌ های ناشی از جای جوش‌ ها نیز از بین خواهند رفت. اما باید توجه داشته باشید چنانچه قصد از بین بردن جای جوش‌ های خود را دارید باید طول دوره درمان خود را به طور کامل پشت سر بگذارید. بنابراین سرم ضد آکنه دمودکسیلین را می توانیم به عنوان بهترین کرم ضد جوش و جای جوش قرار دهیم. 

 • روشن کننده پوست
 • حاوی عصاره روغن درخت چای
 • درمان جای جوش
Best Anti Acne Cream

سرم ضد جوش اورلین

کمپانی اورلین یکی از کمپانی های بسیار مشهور در امر تولید محصولات پوستی به شمار می‌ رود. محصولات تولید شده توسط این کمپانی به دلیل عملکرد بسیار بالایی که دارند توانستند به محبوبیتی چشمگیر در میان دیگر محصولات پوستی دست پیدا کنند. اما تصور می‌ کنید وجود چه ویژگی‌ هایی باعث شده تا سرم ضد جوش اورلین بهترین ضد جوش نامیده شود. در ادامه به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت. 

این محصول بی‌ نظیر را می‌ توان یکی از محصولاتی نامید که به صورت تخصصی به منظور درمان آکنه‌ ها تولید شده است. معمولا درمان قطعی آکنه ها با اندکی دشواری همراه می باشد. همین مسئله موجب شده تا افراد همواره در صدد تهیه محصولات ضد جوشی باشند که از کیفیتی بالا برخوردار باشند. به نوعی می توان ادعا کرد سرم ضد جوش اورلین توانایی بهبود آکنه های التهابی را نیز دارد. 

از دیگر ویژگی های این محصول می توان به خاصیت ضد التهابی آن اشاره کرد. حتما تا به حال برای شما نیز پیش آمده است که در اثر بروز جوش های پوستی، بر روی سطح پوست خود شاهد قرمزی و اندکی درد شده باشید. این محصول جذاب قابلیت درمان التهابات پوستی را نیز دارد. وجود این ویژگی ها موجب شده تا بتوان سرم ضد جوش اورلین را در لیست بهترین کرم ضد جوش و جای جوش قرار داد. 

 • از بین برنده التهابات پوستی
 • کوچک کننده منافذ پوستی
 • درمان، جوش های سر سیاه و سر سفید
Best Anti Acne Cream Aurelien

کرم ضد جوش درمالیفت

کمپانی درمالیفت یکی از کمپانی های به نام در تولید محصولات پوستی به شمار آورد. این برند معتبر به وسیله تولید محصولات ضد جوش با کیفیت توانسته به جایگاه محبوبی در میان مصرف کنندگان دست پیدا کند. چنانچه قصد دارد کرم ضد جوش درمالیفت را تهیه نمایید، خوب است بدانید که این محصول بی‌ نظیر، قابلیت مصرف به صورت روزانه را نیز دارد. 

برخی از محصولات پوستی به دلیل دارا بودن برخی ترکیبات قوی قابلیت مصرف روزانه را ندارند. اما این موضوع در خصوص کرم ضد جوش درمالیفت صدق نمی‌ کند. تنها کافی است تا روزانه مقدار اندکی از این محصول را بر روی نواحی ملتهب پوست خود قرار دهید. پیشنهاد می‌ شود تا زمان جذب این محصول آن را بر روی ناحیه مورد نظر خود ماساژ دهید. 

این محصول تاثیر بی‌ نظیری بر روی پوست‌ های مستعد آکنه دارد. نکته‌ ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که کرم ضد جوش درمالیفت به صورت اختصاصی برای پوست‌ های چرب تولید شده است. کرم ضد جوش درمالیفت را می‌ توان به منظور درمان آکنه‌ های التهابی و جوش‌ های سر سیاه نیز استفاده کرد. کرم ضد جوش درمالیفت یکی از بهترین کرم های ضد جوش و جای جوش به شمار می رود. 

 • مناسب استفاده برای پوست های چرب
 • کنترل کننده چربی پوست
 • قابلیت جذب سریع
 • درمان جوش های سر سیاه
Best Anti Acne Cream Dermalift

کرم ضد جوش ژیناژن

کمپانی ژیناژن را نیز درست همانند کمپانی درمالیفت یکی از شناخته شده‌ ترین برند های معتبر در زمینه تولید محصولات پوستی به شمار آورد. خوب است بدانید که برند ژیناژن علاوه بر تولید کرم‌ های ضد جوش، توانسته کرم‌ های ضد آفتاب با کیفیتی را نیز تولید نماید. اما در این مطلب قصد داریم به نقد و بررسی کرم ضد جوش ژیناژن بپردازیم. این محصول بی‌ نظیر را به دلیل ویژگی‌ های منحصر به فردی که دارد می‌ توان بهترین ضد جوش نامید. 

پوست و منافذ پوستی به صورت روزانه با آلودگی‌ های بسیاری در ارتباط هستند. علاوه بر آلاینده های موجود در هوا ممکن است به دلیل استفاده از محصولات پوستی متفاوت نیز پوست خود را در معرض آلودگی‌ های بیشتری قرار دهید. به همین منظور یکی از بهترین راهکار ها برای جلوگیری از پدید آمدن جوش‌ های پوستی پاک کردن منافذ پوست است. اما تصور می‌ کنید راحت ترین راه برای پاکسازی منافذ پوست چیست؟ 

یکی از راحت‌ ترین و سریع‌ ترین راه‌ ها، استفاده از کرم‌ های ضد جوشی است که دارای خاصیت لایه برداری نیز می‌ باشد. کرم ضد جوش ژیناژن یکی از همین دسته از کرم‌ های ضد جوش به شمار می‌ رود. با استفاده مداوم از کرم ضد جوش ژیناژن شما قادر خواهید بود تا منافذ خود را از هر گونه آلودگی پاک نمایید. چنانچه در خصوص نحوه استفاده از این ضد جوش به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، می‌ توانید با کارشناسان ما در آیمادورا ارتباط برقرار نمایید. ما به شما پیشنهاد می‌ کنیم کرم ضد جوش ژیناژن را نیز در میان بهترین کرم های ضد جوش و جای جوش قرار دهید. 

 • پاکسازی کننده منافذ پوست
 • لایه بردار
 • حاوی ویتامین های تغذیه کننده پوست
Best Anti Acne Cream Ginagen

سرم ضد جوش لاکچری کوین

سرم ضد جوش لاکچری کوین یکی از محصولات بی‌ نظیری است که می‌ توانید آن را در حجم ۳۰ میلی لیتر خریداری نمایید. همانطور که از نام محصول پیدا است این سرم مایع می‌ باشد. اما نکته‌ ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که برای تولید سرم ضد جوش لاکچری کوین از عصاره ها و ترکیبات اولیه بی‌ نظیری استفاده شده است. در ادامه با برخی از ترکیبات موجود در این محصول آشنا خواهیم شد. 

یکی از مواردی که قصد داریم به بررسی آن بپردازیم، عصاره شیرین بیان موجود در این محصول است. عصاره شیرین بیان یکی از ترکیبات خوبی است که در کنترل چربی پوست نقش بسیار مهمی دارد. چنانچه غدد ترشح کننده چربی پوست چربی را به صورت کنترل شده ترشح نکنند، امکان بروز جوش بر روی پوست افراد افزایش می‌ یابد. اما خبر خوش این است که سرم ضد جوش لاکچری کوین با دارا بودن عصاره شیرین بیان این امر را محقق کرده تا میزان چربی پوست شما نیز کنترل شود. 

از دیگر ویژگی‌ های جذاب این عصاره می‌ توان به کمرنگ کردن لکه‌ های موجود بر روی پوست اشاره کرد. بنابراین می توان ادعا کرد که این محصول دارای خاصیت روشن کنندگی نیز می باشد. ما به افرادی که قصد دارند محصولی را تهیه نمایند که در کنار کاهش جوش های پوست، توانایی از بین بردن جای جوش را نیز داشته باشد سرم ضد جوش لاکچری کوین را پیشنهاد می‌دهیم سرم ضد جوش لاکچری کوین بهترین ضد جوش و جای جوش است. 

 • روشن کننده پوست
 • از بین برنده جای جوش
 • حاوی عصاره شیرین بیان
Best Anti Acne Cream Luxury Kevin

کرم ضد جوش بیوآکوا

کرم ضد جوش بیو آکوا یکی دیگر از محصولاتی است که توانسته نظر مثبت بسیاری از خریداران آیمادورا را به خود اختصاص دهد. این ضد جوش جذاب کاملاً بر پایه گیاهان ساخته شده است. به نوعی می‌ توان ادعا کرد که برای تولید این محصول، از عصاره های گیاهی بسیاری کمک گرفته شده است. معمولا استفاده از محصولاتی که حاوی ترکیبات شیمیایی می‌ باشند، می‌ تواند با عوارض بسیاری همراه باشد. 

همین مسئله یکی از دلایلی است که باعث شده تا بسیاری از خریداران همواره به دنبال استفاده از کرم‌ های ضد جوشی بوده که حاوی عصاره های گیاهی باشند. کرم‌ های ضد جوشی که بر پایه ترکیبات گیاهی تولید شده‌ اند کاملاً مناسب استفاده پوست‌ های حساس می‌ باشند. استفاده از محصولات شیمیایی گاهی می‌ تواند موجب پدید آمدن التهابات یا حساسیت‌ های پوستی شود. 

این مسئله در حالی است که استفاده از محصولات گیاهی احتمال بروز چنین مشکلاتی را به صفر می‌ رسانند یکی دیگر از نکاتی که در خصوص این محصول وجود دارد. خاصیت روشن کنندگی این کرم ضد جوش است تنها پس از چند مرتبه استفاده از این محصول فوق العاده می‌ توانید شاهد روشن شدن رنگدانه های پوست خود باشید. بنابراین کرم ضد جوش بیوآکوا را می توانید بهترین کرم ضد جوش و جای جوش به شمار آورید.

 • روشن کننده پوست 
 • تولید شده بر پایه ترکیبات گیاهی
 • درمان آکنه‌های التهابی
Best Anti Acne Cream BioAqua

ضد جوش نوتروژینا

نوتروژن‌ها یکی از برند های بسیار معتبر در کشور آمریکا است. کارشناسان ما در آیمادورا محصولات برند نوتروژینا را به خریدارانی که به دنبال محصولاتی با کیفیت و دارای تاییدیه های معتبر می‌ باشند، پیشنهاد می‌ کنند. خوب است بدانید که بر اساس نظرات ثبت شده توسط خریداران این مجموعه ضد جوش‌ های نوتروژینا یکی از با کیفیت‌ ترین ضد جوش‌ های موجود در این آنلاین شاپ به شمار می‌ رود. 

خوب است بدانید که علاوه بر ضد جوش نوتروژینا کرم‌ های ضد آفتاب مرغوبی را نیز تولید کرده است. در این مطلب در خصوص کرم ضد آفتاب نوتروژینا بخوانید. 

یکی از مهم ترین نکاتی که باید به آن دقت فرمایید این است که این محصول ضد جوش مناسب پوست‌ های چرب و مستعد آکنه است. چنانچه دارای پوستی چرب می‌ باشید استفاده از ضد جوش نوتروژینا می‌ تواند برای شما بهترین انتخاب باشد. 

این محصول فوق العاده را می‌ توان بهترین کرم ضد جوش نامید. ضد جوش نوتروژینا عملکرد فوق العاده‌ای در کوچک کردن منافذ پوستی و کنترل چربی پوست دارد. تنها با یک مرتبه استفاده از این محصول می‌ توانید شاهد از بین رفتن التهابات پوستی خود باشید. می‌ توان ادعا کرد که کرم ضد جوش نوتروژینا بهترین کرم ضد جوش و جای جوش است. 

 • از بین بردن التهاب جوش
 • درمان قرمزی پوست
 • کنترل چربی پوست
Best Anti Acne Cream Neutrogena

سرم ضد جوش اوردینری

برخی از افراد تصور می‌ کنند عملکرد کرم های ضد جوش با سرم های ضد جو‌ش متفاوت است. اما خوب است بدانید که این تصور کاملاً غلط است سرم‌ های ضد جوش نیز درست همانند کرم‌ ها و پماد های ضد جوش خاصیت درمان آکنه و از بین بردن جای آکنه ها را دارند. بیشترین تفاوت این دو محصول در نوع ترکیبات استفاده شده در آن ها است. بنابراین چنانچه در خصوص خرید سرم ضد جوش اوردینری دچار تردید هستید، به شما پیشنهاد می کنیم ابتدا با ویژگی های این محصول آشنا شوید. 

برخی از کرم‌ های ضد جوش موجود در بازار تنها برای نوع خاصی از پوست‌ ها تولید شده اند. اما این مسئله در خصوص سرم ضد جوش اوردینری صدق نمی کند. شما عزیزان می توانید بدون در نظر گرفتن نوع پوست خود از این محصول فوق العاده استفاده کنید. ترکیبات و مواد اولیه مورد استفاده در این محصول برای تمامی انواع پوست ها مناسب می باشد. می توان ادعا کرد که سرم ضد جوش اوردینری سازگار با تمامی انواع پوست ها است. 

از دیگر خاصیت های جذاب این محصول، می توان به ضد لک بودن آن اشاره کرد. گاهی اوقات استفاده از محصولات نامرغوب می‌ تواند باعث ایجاد لک و التهاب بر روی پوست شما شود. اما باید در نظر داشته باشید که سرم ضد جوش اوردینری به دلیل کیفیت بالایی که دارد نه تنها باعث ایجاد هیچ نوع لکی بر روی پوست شما نخواهد شد، بلکه با لایه برداری مداوم پوست نیز به از بین رفتن لک های قدیمی شما نیز کمک می کند. 

 • قابلیت جذب بسیار سریع
 • لایه بردار و ضد لک
 • از بین برنده التهابات پوستی
Best Anti Acne Cream Ordinary

اسپری ضد جوش سبوما

اسپری های ضد جوش یکی دیگر از محصولات جدیدی است که به تولید رسیده است. در این میان برند سبوما موفق شده است تا بهترین نوع اسپری ضد جوش را تولید نماید. اسپری ضد جوش سبوما دارای یک تفاوت فاحش با دیگر انواع اسپری ها و محصولات ضد جوش است. شما می توانید این محصول را بر روی سینه و بازو ها نیز اسپری نمایید. نواحی همچون سینه، بازو و کمر جز نواحی به شمار می روند که مستعد جوش هستند.

اگر شما نیز به دنبال روشی برای درمان و از بین بردن جوش های بازو و کمر خود هستید، استفاده از اسپری ها می تواند گزینه خوبی باشد. معمولا استفاده از کرم یا پماد برای برخی از افراد با اندکی سختی همراه است. به عنوان مثال ممکن است نتوانید پماد را به خوبی بر روی کمر خود ماساژ دهید. همچنین این امکان وجود دارد که محصول مورد استفاده در اثر برخورد با لباس، از روی ناحیه مورد نظر پاک شود.

به همین دلیل کارشناسان معمولا پیشنهاد می‌ کنند برای نواحی که دسترسی به آن ها با سختی همراه است از اسپری ها استفاده نمایید. اسپری ضد جوش سبوما با هیچ گونه التهابی همراه نخواهد بود. این محصول را می توان یک محصول با کیفیت در درمان جوش ها به شمار آورد. اسپری ضد جوش سبوما بهترین ضد جوش برای کل بدن به شمار می رود.

 • از بین جوش کمر و بازو
 • بدون ایجاد التهاب
 • فاقد حساسیت
Best Anti Acne Cream Sebuma

سخن پایانی

در این مطلب تلاش کردیم تا به بررسی برخی از بهترین کرم های ضد جوش بپردازیم. به شما پیشنهاد می کنیم پیش از هر گونه اقدامی در جهت خرید محصولات ضد جوش، ابتدا با مطالعه این مطلب با بهترین ضد جوش ها در بازار ایران و ویژگی های هر کدام از آن ها آشنا شوید. نکته دیگری که باید به آن توجه فرمایید اصالت محصولات پوستی است. استفاده از محصولات بی کیفیت می تواند موجب ایجاد مشکلات پوستی بیشتری شود. به همین منظور بهتر است محصولات پوستی را تنها از فروشگاه های معتبری همچون آیمادورا تهیه نمایید.

به این مطلب امتیاز دهید
جشنواره بهاری آیمادورا

150000 تومان تخفیف + ارسال رایگان برای خرید های بالاتر از 2 میلیون تومان با کد: off150

70000 تومان تخفیف + ارسال رایگان برای خرید های بالاتر از 1 میلیون تومان با کد: off70

50000 تومان تخفیف برای خرید های بالاتر از 500 هزار تومان با کد: off50

30000 تومان تخفیف برای خرید های بالاتر از 300 هزار تومان با کد: off30

Spring-Sale-3