بهترین پماد ترمیم کننده زخم

بهترین پماد ترمیم کننده زخم

بهترین پماد ترمیم کننده زخم

در این مطلب 8 مورد از بهترین پماد های ترمیم کننده زخم را مورد بررسی قرار خواهیم داد. بنابراین اگر شما نیز از جای زخم یا بخیه های خود ناراضی هستید، ما به شما پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید.

معمولا در زندگی روزمره به دلیل فعالیت های گوناگون بسیاری قسمت هایی از بدن دچار زخم یا پارگی می شوند. برخی از زخم ها به دلیل درگیر کردن و آسیب رسانیدن به بافت های عمیق تر پوست، معمولا پس از بهبود نیز می توان آثاری از آن ها را بر روی پوست مشاهده کرد. مهم ترین قدم برای بهبود بخشیدن به جای زخم ها، استفاده از پماد ترمیم کننده است. امروزه کمپانی های بسیاری اقدام به تولید انواع متفاوتی از پماد های ترمیم کننده برای جای زخم یا بخیه ها کرده اند. 

معمولا تنها کافی است تا از محصولات ترمیم کننده تنها 2 مرتبه در روز استفاده شود. اما باید توجه داشته باشید که به منظور اثر بخشی دوره بهبودی، استفاده از پماد ها باید به صورت مداوم و پیوسته صورت بگیرد. اما سوال مهم این است که در میان انبوه بسیار این محصولات، کدام پماد برای بهبود بخشیدن عملکرد بهتری دارد؟ برای پاسخ به این سوال و آشنایی با 8 مورد از بهترین پماد های ترمیم کننده زخم این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید.

 • پماد ترمیم کننده زخم سیکالفیت
 • پماد ترمیم کننده رژواسیل
 • پماد ترمیم کننده استاتیک اسکارهیل
 • پماد ترمیم کننده کلاسنت
 • پماد ترمیم کننده میموزا
 • پماد ترمیم کننده لافارر
 • پماد ترمیم کننده اسکار ژل
 • پماد ترمیم کننده سیکازوم

 معرفی 8 مورد از بهترین پماد ترمیم کننده زخم

همواره انتخاب و تهیه بهترین پماد ترمیم کننده زخم امری مشکل برای خریداران به شمار می رود. ما به شما پیشنهاد می کنیم پیش از تصمیم نهایی برای خرید بهترین پماد ترمیم کننده ابتدا در خصوص محصولات موجود در بازار به خوبی تحقیق نمایید. همچنین در صورت نیاز می توانید از طریق شماره های درج شده با کارشناسان آیمادورا را نیز ارتباط برقرار نمایید.

پماد ترمیم کننده رژواسیل

رژواسیل را می توان یکی از معروف ترین ژل های ترمیم کننده در نظر گرفت. در صورتی که قصد دارید تا زخم های پوستی خود را بهبود بخشید، رژواسیل می تواند انتخابی خوب برای شما باشد. اما نکته حائز اهمیت این است که نه تنها زخم های سطحی پوست، بلکه رژواسیل توانایی بهبود اسکار ها را نیز دارد. 

در هنگام ساخت این محصول، از ترکیباتی بی نظیر به منظور کارآیی و افزایش عملکرد این محصول بهره گرفته شده است. برخی از مهم ترین ترکیبات سازنده این محصول عبارتند از:

 • روغن شتر مرغ
 • اسکوآلن
 • ویتامین E
 • سیلیکون ها

اسکوآلن را می توان از جمله مهم ترین ترکیبات موثری دانست که در تولید ژل ترمیم کننده رژواسیل استفاده شده است. همچنین خوب است بدانید که کمپانی رژواسیل میزان اسکوآلن موجود در محصولات خود را در بالا ترین میزان ممکن قرار داده است. بنابراین می توان ادعا کرد که استفاده مداوم از این محصول می تواند در بهبود جای زخم شما موثر باشد. 

بر اساس نظرات ثبت شده برای این محصول، ترمیم کننده رژواسیل را می توان بهترین پماد ترمیم کننده زخم در نظر گرفت. خوب است بدانید که عملکرد ژل ها نیز درست همانند پماد ها می باشد. در شرایطی دیده شده که ژل ها در مقایسه با پمماد ها نیز موثر تر عمل کرده اند.

بهترین پماد ترمیم کننده زخم - رژواسیل

پماد ترمیم کننده سیکالفیت اون

کرم ترمیم کننده اون از بهترین کرم های ترمیم کننده در بازار ایران است که به خوبی آثار زخم، خراشیدگی، اسکار و… را بر طرف می کند. زمانی که پوست دچار آسیب می شود لایه های مختلف پوست تا عمق زیادی درگیر می شوند. بنابراین یک کرم ترمیم کننده باید آنقدری قوی باشد تا بتواند به لایه های پوست نفوذ کند و موجب درمان منافذ شود. سیکالفیت اون دارای ترکیبات و تکنولوژی ویژه ای است که ترمیم و بازسازی پوست را به خوبی انجام می دهند. از ویژگی های بسیار مثبت این کرم می توان به قدرت آبرسانی بالا در حین بازسازی پوست اشاره کرد. این محصول مواد مغذی مورد نیاز پوست در ناحیه آسیب دیده را به خوبی تامین می کند از این رو به عنوان بهترین پماد ترمیم کننده زخم شناخته می شود. این محصول از یک ترمیم کننده معمولی بسیار قوی تر و تخصصی تر است.

از پماد سیکالفیت اون برای بهبود محل بخیه، التهابات پوستی، سوختگی پای نوزادان، آفتاب سوختگی، ادرار سوختگی، ساییدگی پوستی، ترک در ناحیه نوک سینه در دوران شیردهی، درمان آثار جوش و ترک های پا می توان استفاده کرد.
علاوه بر ویژگی ترمیم کنندگی می توان به ویژگی ضد عفونی کننده آن اشاره کرد. این محصول انواع قارچ، میکروب و باکتری ها را از محل زخم می زداید تا عفونت شکل نگیرد.
محصولات اون و به خصوص پماد سیکالفیت اون از آب چشمه اون ساخته شده اند و آثار مرطوب کنندگی و آبرسانی قوی دارند.

در این محصول هرگونه ترکیبات شیمیایی مثل پارابن، الکل، گلوتن حذف شده است تا احتمال ایجاد حساسیت هایپوستی به صفر برسد.

 • ترمیم کننده جای زخم
 • دارای تکنولوژی نوآورانه ترمیم پوست
 • محافظت از پوست
 • آبرسان
بهترین پماد ترمیم کننده زخم - سیکالفیت

پماد ترمیم کننده کلاسنت

محصول بعدی پماد ترمیم کننده کلاسنت است. این محصول نیز همانند مورد قبلی در درمان و ترمیم زخم ها تاثیر خوبی دارد. اما باید در نظر داشته باشید که عملکرد پماد ترمیم کننده کلاسنت در خصوص بهبود زخم های سطحی و سوختگی های خوش خیم است. بنابراین اگر قصد درمان سوختگی های درجه 3 خود را دارید، بهتر است محصولات دیگری که در این مقاله معرفی شده اند را انتخاب نمایید. 

همچنین در صورتی که به اطلاعات بیشتری نیاز دارید می توانید از مشاوره رایگان آیمادورا نیز بهره بگیرید. پماد ترمیم کننده کلاسنت قابلیت درمان ترک های پوستی را دارد. تنها کافی است تا حجمی مناسب از این محصول را بر روی ترک های پوستی خود قرار داده و آن را به خوبی ماساژ دهید تا جذب پوست شود. به زودی می توانید تاثیرات بی نظیر این محصول را مشاهده نمایید.

پماد ترمیم کننده کلاسنت یک ویزگی جذاب دیگر نیز دارد. معمولا پس از بخیه یکی از نگرانی های بسیاری از افراد گوشت ها اضافی است که ممکن است پدید آیند. در چنین مواقعی شما می توانید با استفاده از پماد ترمیم کننده کلاسنت این احتمال را کاهش دهید. پماد ترمیم کننده کلاسنت یک محصول بی نظیر در جهت جلوگیری از پدید آمدن گوشت های اضافی است. نام پماد ترمیم کننده کلاسنت را می توان در لیست بهترین پماد ترمیم کننده زخم قرار داد. 

 • ترمیم ترک های پوستی
 • جلوگیری از ایجاد گوشت های اضافه
 • از بین بردن جای بخیه
بهترین پماد ترمیم کننده زخم - کلاسنت

پماد ترمیم کننده میموزا

پماد ترمیم کننده میموزا یکی از برترین محصولات ترمیم کننده است. کمپانی میموزا به دلیل استفاده از ترکیبات اولیه منحصر به فرد موفق شده است تا جایگاه بسیار خوبی را نزد مصرف کنندگان بدست آورد. یکی از ویژگی های جذاب این محصول خاصیت لایه برداری آن است. این محصول با لایه برداری آهسته ای که از سطح پوست انجام می دهد به مرور موجب روشن تر شدن پوست می شود. 

به همین منظور اگر به دنبال محصولی هستید تا تیرگی های لک های شما را کاهش دهد پماد ترمیم کننده میموزا می تواند انتخاب بسیار مناسی باشد. تنها کافی است تا حجم مناسبی از این محصول را بر روی پوست صورت و گردن خود قرار داده و آن را به خوبی ماساژ دهید. پماد ترمیم کننده میموزا لک ها و جای زخم شما را در کوتاه ترین زمان ممکن بهبود خواهد بخشید.

استفاده از این محصول دو مرتبه در روز مجاز است. در صورتی که تمایل دارید بیش از دو مرتبه در روز از این محصول استفاده نمایید بهتر است ابتدا با پزشک خود مشورت نمایید. همچنین در صورت تمایل می توانید از مشاوره رایگان آیمادورا نیز استفاده نمایید. کارشناسان ما در این مجموعه پاسخگوی تمامی سوالات شما در خصوص نحوه استفاده از این محصول هستند. از جمله عصاره های موجود در این محصول می توان به عصاره میموزا و گلیسیرین اشاره کرد. پماد ترمیم کننده میموزا در لیست بهترین پماد ترمیم کننده زخم قرار دارد.

 • حاوی عصاره میموزا
 • دارای گلیسیرین
 • ترمیم کننده جای زخم
 • روشن کننده پوست
بهترین پماد ترمیم کننده زخم - میموزا

پماد ترمیم کننده لافارر

کمتر کسی است که تا به حال نام کمپانی لافارر را نشنیده باشد. این برند مشهور به دلیل تولید محصولات پوستی با کیفیتی همچون پماد ترمیم کننده لافارر مصرف کنندگان بسیاری را به خود اختصاص داده است. اما تصور می کنید پماد ترمیم کننده لافارر دارای چه ویژگی هایی باشد؟ پماد ترمیم کننده لافارر عملکرد بسیار منحصر به فردی در جهت کاهش التهابات پوستی دارد. 

ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد پس از پیلینگ یا اپیلاسیون پوستتان بسیار حساس شده باشد. در چنین مواقعی بهتر است از پماد یا ژل های ترمیم کننده ای استفاده نمایید که تاثیر خوبی در کاهش التهابات پوستی داشته باشد. پماد ترمیم کننده لافارر یکی از محصولات با کیفیتی است که به خوبی می تواند التهابات پوستی را کاهش دهد و خارش و سوزش را نیز از بین ببرد. 

تمامی افراد با پوست های مختلف می توانند از این پماد ترمیم کننده استفاده نمایند. پماد ترمیم کننده لافارر کاملا مناسب استفاده برای پوست های حساس می باشد. این محصول ضد حساسیت نیز می باشد. همین مسئله باعث شده تا کارشناسان ما در آیمادورا پماد ترمیم کننده لافارر را به عنوان محصولی همه کاره به تمامی افراد معرفی نمایند. به همین دلیل پماد ترمیم کننده لافارر در لیست بهترین پماد های ترمیم کننده زخم قرار دارد. 

 • ترمیم زخم 
 • بهبود جای جوش
 • ترمیم اسکار های قدیمی
بهترین پماد ترمیم کننده زخم - لافارر

پماد ترمیم کننده اسکار ژل

پماد ترمیم کننده اسکار ژل یکی از با کیفیت ترین محصولات پوستی است که در ایران تولید می شود. اما خوب است بدانید که پماد ترمیم کننده اسکار ژل تحت لیسانس آلمان می باشد. کمپانی اسکار ژل در تولید محصولات خود از مواد اولیه ای استفاده کرده است که برای تمامی افراد قابل استفاده باشد. به همین منظور شما با هر نوع پوستی که داشته باشید اعم از خشک یا چرب می توانید از این محصول استفاده نمایید. 

ویژگی جذاب دیگر این محصول قابل استفاده بودن آن برای کودکان است. در صورتی که پای کودک شما نیز در اثر تماس مداوم با پوشک سوخته است پماد ترمیم کننده اسکار ژل بهترین گزینه برای درمان جای سوختگی است. همچنین خانم هایی که در اثر بارداری بر روی بدنشان خطوط ایجاد شده نیز می توانند از پماد ترمیم کننده اسکار ژل استفاده نمایند. 

پماد ترمیم کننده اسکار ژل در جهت بهبود ترک های پوستی ناشی از چاقی نیز تاثیر خوبی دارد. بسیاری از کارشناسان به عزیزانی که در حال طی کردن جلسات لیزر هستند پیشنهاد می کنند در صورت مشاهده التهاب یا احساس سوزش بر روی پوست از پماد ترمیم کننده اسکار ژل استفاده نمایند. این محصول را می توان بهترین پماد ترمیم کننده زخم نامید. 

 • ترمیم اسکار های قدیمی
 • بهبود جای بخیه
 • مناسب استفاده بعد از جلسات لیزر
بهترین پماد ترمیم کننده زخم - اسکار ژل

پماد ترمیم کننده سیکازوم

پماد ترمیم کننده سیکازوم آخرین محصولی است که قصد معرفی آن را داریم. پماد ترمیم کننده سیکازوم از لحاظ عملکرد در مقایسه با دیگر محصولات معرفی شده در این مقاله کاملا برابر و یکسان می باشد. این محصول نیز توانسته امتیاز خوبی را از خریداران آیمادورا کسب نماید. در ادامه بیشتر با عملکرد پماد ترمیم کننده سیکازوم در جهت ترمیم زخم ها آشنا می شویم. 

پماد ترمیم کننده سیکازوم یکی از محصولات فوق العاده ای است که تاثیر بی نظیری در تقویت سیستم ایمنی پوست دارد. خوب است بدانید که یکی از مهم ترین لایه های پوست که نقش مهمی در دفاع دارد، خارجی ترین لایه پوست است. پماد ترمیم کننده سیکازوم با تقویت و تغذیه رسانی به این لایه، موجب تقویت اپیدرم در برابر اشعه خورشید و آسیب هایی نظیر آن می شود. 

این مخصول را می توان به صورت روزانه دو مرتبه بر روی ناحیه آسیب دیده استفاده کرد. اما در صورتی که قصد دارید آن را بر روی زخم های باز استفاده نمایید بهتر است ابتدا با مشاورین آیمادورا مشورت نمایید. این محصول ترمیم کننده با نفوذ به لایه های زیرین پوست موجب آبرسانی پوست ما می شود. پماد ترمیم کننده سیکازوم بهترین پماد ترمیم کننده زخم است. 

 • مناسب استفاده بعد از اپیلاسیون
 • ترمیم زخم های قدیمی
 • جلوگیری از ایجاد گوشت اضافه بعد از بخیه
بهترین پماد ترمیم کننده زخم - سیکازوم

سخن پایانی

در این مطلب به بررسی 8 مورد از بهترین پماد ترمیم کننده جای زخم پرداختیم. در صورتی که پس از مطالعه این مطلب همچنان در خصوص انتخاب بهترین پماد ترمیم کننده جای زخم دچار تردید هستید، می توانید از طریق شماره های درج شده با ما در تماس باشید. کارشناسان ما در بخش پشتیبانی پاسخگوی تمامی سوالات شما می باشند. به منظور بهبود جای زخم و اسکار های خود، بهتر است از برند های معتبر و دارای تاییدیه استفاده نمایید. در غیر اینصورت مکن است آسیبات جبران ناپذیری را متحمل شوید.

به این مطلب امتیاز دهید
جشنواره بهاری آیمادورا

150000 تومان تخفیف + ارسال رایگان برای خرید های بالاتر از 2 میلیون تومان با کد: off150

70000 تومان تخفیف + ارسال رایگان برای خرید های بالاتر از 1 میلیون تومان با کد: off70

50000 تومان تخفیف برای خرید های بالاتر از 500 هزار تومان با کد: off50

30000 تومان تخفیف برای خرید های بالاتر از 300 هزار تومان با کد: off30

Spring-Sale-3