بهترین کرم ترمیم کننده جای بخیه خارجی

بهترین کرم ترمیم کننده جای بخیه خارجی

بهترین کرم ترمیم کننده جای بخیه خارجی

در هنگام خرید کرم ها و پماد های ترمیم کننده، یکی از متداول ترین پرسش های خریداران در خصوص بهترین کرم ترمیم کننده جای بخیه خارجی می باشد. در این مطلب قصد داریم چند نمونه از بهترین محصولات ترمیم کننده خارجی را مورد بررسی قرار دهیم. 

معمولا به دلیل عملکرد فوق العاده خوب و بهبود سریعی که کرم های ترمیم کننده بر روی جای بخیه اعمال می کنند، خریداران تمایل به خرید نمونه های خارجی این محصولات دارند. بسیاری از افراد تصور می کنند عملکرد کرم های ترمیم کننده خارجی در مقایسه با نمونه های داخلی بسیار بهتر است. در حالی که باید به این نکته توجه داشته باشید که عملکرد بهتر پماد ها و کرم های ترمیم کننده تنها به ترکیبات موجود در آن ها بستگی دارد. بنابراین می توان نتیجه گرفت که پماد های ترمیم کننده داخلی نیز عملکردی همچون نمونه های خارجی دارند. اگر بهبود سریع زخم برای شما اهمیت بالایی دارد، بهتر است پیش از انتخاب پماد ترمیم کننده مورد نظر این مسئله را با پزشک خود در میان بگذارید تا بهترین کرم ترمیم کننده جای بخیه خارجی را به شما معرفی نمایند. اما در صورتی که به منظور درمان زخم های سطحی خود قصد خرید این محصول را دارید، می توانید از مشاوره رایگان آیمادورا استفاده کرده و با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

 • کرم اسکار استاتیک
 • ژل رژواسیل
 • کرم ترمیم کننده درمدن
 • کرم ترمیم کننده فریدن
 • کرم سیکالفیت اون
 • کرم ترمیم کننده لاروش پوزای
 • کرم ترمیم کننده استراتادرم
 • کرم ترمیم کننده کنتراکتیوبکس
 • کرم ترمیم کننده استراتامد

نقد و بررسی بهترین کرم های ترمیم کننده جای بخیه خارجی

در این مطلب به بررسی 9 ترمیم کننده برتر خارجی خواهیم پرداخت. به شما پیشنهاد می کنیم پیش از هرگونه اقدامی در جهت خرید بهترین کرم ترمیم کننده جای بخیه خارجی، ابتدا این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید. تمامی محصولات معرفی شده در این مطلب همگی جز برترین محصولات ترمیم کننده ای هستند که کیفیت بالایی دارند. انتخاب بهترین کرم ترمیم کننده جای بخیه پس از مطالعه این مطلب برای شما آسان تر خواهد شد.

کرم اسکار استاتیک بهترین کرم ترمیم کننده خارجی

کرم اسکار استاتیک را می توان بهترین کرم ترمیم کننده جای بخیه خارجی در نظر گرفت. در این محصول از ترکیبات سیلیکونی استفاده شده است به همین دلیل از رشد کلوئید در محل زخم جلوگیری می کند. با استفاده از این محصول به مروز زمان زخم شما نرم و روشن تر می شود. اگر اسکار بزرگ و عمیق دارید باید از این کرم ترمیم کننده خارجی به مدت طولانی استفاده کنید. این محصول از سلامت کلی پوست پشتیبانی می کند. پس از عمل هایی همچون ابدومینو پلاستی و یا جراحی های بلفاروپلاستی و رینو پلاستی استفاده از این محصول از ضروریات است.

 • ترمیم آثار بر جای مانده از بخیه
 • ترمیم آثار زخم های سوختگی
 • ترمیم آثار برجای مانده از جوشها
 • مؤثر در درمان زخمهای كلوئيدی
 • تاثیر زخمهای ناشی از عمل جراحی
بهترین کرم ترمیم کننده جای بخیه خارجی - اسکار استاتیک

ژل رژواسیل بهترین ژل ترمیم کننده جای بخیه خارجی

ژل ترمیم کننده رژواسیل یکی از ژل های ترمیم کننده است که به صورت اختصاصی به منظور ترمیم جای بخیه تولید شده است. مواد اولیه موجود در این محصولات همگی جز برترین ترکیبات اولیه ای هستند که برای درمان جای زخم ها مورد استفاده قرار می گیرند. همین مسئله به درمان جای بخیه موجود بر روی بدن شما عزیزان کمک بسیاری می کند. بنابراین اگر به دنبال محصولی هستید که در کوتاه ترین زمان ممکن جای بخیه را ترمیم نماید، ژل ترمیم کننده رژواسیل بدون شک بهترین محصول است. 

خوب است بدانید که این محصول تولید کشور آمریکا است. ژل ترمیم کننده رژواسیل دارای تاییدیه های معتبری است که موجب شده تا مصرف کنندگان از اصالت این کالا اطمینان حاصل نمایند. ژل رژواسیل را نه تنها برای درمان جای بخیه، بلکه برای درمان جای جوش و اسکار ها نیز می توان استفاده کرد. پماد رژواسیل را می توان یک محصول ترمیم کننده چند کاره به شمار آورد.

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که ژل ترمیم کننده رژواسیل اصل، باید بدون بو و رنگ باشد. محبوبیت بسیار این محصول نزد مصرف کنندگان موجب شده است تا بسیاری از افراد سودجو اقدام به فروش ژل های تقلبی نمایند. در صورتی که محصول شما دارای بو یا رنگی خاص می باشد، بهتر است از آن استفاده نکنید. به همین دلیل است که به شما پیشنهاد می کنیم این محصول را تنها از فروشگاه های معتبری همچون آیمادورا تهیه نمایید. ژل ترمیم کننده رژواسیل از بهترین کرم های ترمیم کننده جای بخیه خارجی به شمار می رود..

 • درمان جای بخیه
 • قابلیت ترمیم اسکار های پوستی
 • ساخت کشور آمریکا
بهترین کرم ترمیم کننده جای بخیه خارجی - رژواسیل

کرم ترمیم کننده درمدن 

کرم های ترمیم کننده درمدن، به صورت تخصصی سد دفاعی پوست های آسیب دیده را مجددا بازسازی می کنند. اگر به دنبال یک کرم برای جای بخیه خود هستید، درمدن می تواند انتخابی خوب باشد. 

آبله مرغان یک از بیماری هایی است که بساری از افراد همواره در خصوص جای زخم های باقی مانده بر روی بدن خود در اثر ابتلا به این بیماری ناراحت هستند. اما آزمایشات انجام داده بیانگر این بوده است که درمدن توانایی بهبود جای زخم های باقی مانده بر اثر آبله مرغان را نیز دارند. عزیزانی که به تازیگ عمل های جراحی را پشت سر گذاشته اند، می توانند با  استفاده  از کرم ترمیم کننده درمدن، از ایجاد گوشت های اضافی بر روی بدن خود جلویگری نمایند. 

بنابراین اگر به دنبال استفاده از بهترین کرم ترمیم کننده جای بخیه خارجی هستید، درمدن را جز گزینه های خود قرار دهید.

 • کمک به ترمیم زخم
 • ترمیم جراحات سطحی
 • ترمیم آسیب دیدگی ناشی از لیزر درمانی
 • بدون اسانس
بهترین کرم ترمیم کننده جای بخیه خارجی - درمدن

کرم ترمیم کننده فریدن

کرم ترمیم کننده فریدن یکی دیگر از محصولات تولید شده توسط کشور سوئیس است. تصور می کنید عملکرد کرم ترمیم کننده فریدن چگونه است؟ خوب است بدانید که این محصول به صورت اختصاصی بر روی تقویت و ضخیم سازی سد دفاعی  پوست عمل می کند. سد دفاعی پوست همان خارجی ترین لایه پوست یعنی اپیدرم است. خوب است بدانید که هر چه این لایه ضخیم تر باشد، در مقابل آسیب و جراحات وارد شده بر بدن شما نیز بیشتر کاهش خواهد یافت. 

پس از استفاده از کرم ترمیم کننده فریدن، کلاژن سازی در پوست شما شروع خواهد شد. کلاژن سازی یکی از مراحل مهم در جهت ترمیم نواحی آسیب دیده پوست است. اما مهم تر از کلاژن سازی، از بین بردن سلول های مرده پوست می باشد. اما سوال این است که سلول های مرده پوست کدام دسته از سلول های بدن می باشند؟ سول های مرده در حقیقت همان سلول های آسیب دیده ای هستند که قصد ترمیم و درمان آن ها را داریم. 

کرم ترمیم کننده فریدن با از بین بردن سلول های مرده نواحی آسیب دیده پوست، لایه برداری را آغاز می کند. سپس مراحل کلاژن سازی آغاز می شود. بهتر است از اینم محصول در اطراف چشم ها استفاده نکنید. کرم ترمیم کننده فریدن بهترین کرم ترمیم کننده جای بخیه خارجی است.

هشدار: از این محصول در اطراف چشم ها استفاده ننمایید.

 • کلاژن ساز پوست
 • لایه بردار پوست
 • تغذیه کننده پوست
بهترین کرم ترمیم کننده جای بخیه خارجی - فریدن

کرم ترمیم کننده کنتراکتیوبکس

کرم ترمیم کننده کنتراکتیوبکس از محصولات برتر برند کنتراکتیوبکس  است و بهترین گزینه برای افرادی است عمل های زیبایی انجام داده اند و برای جلوگیری از ایجاد اسکار و کلوئید از آن استفاده می کنند.

این کرم برای جای بخیه با ترکیبات فوق العاده ای که دارد، بخشی از پوست که دچار شکنندگی شده است را ترمیم می کند و با کاهش سطح کلازن سازی در این ناحیه از ایجاد کلوئید جلوگیری می کند. 

بهترین کرم ترمیم کننده جای بخیه خارجی - کنتراکتیوبکس

کرم ترمیم کننده لاروش پوزای

کرم ترمیم کننده لاروش پوزای یک کرم برای جای بخیه برند کشور فرانسه است. این کرم ترمیم کننده بسیار قوی برای درمان کامل انواع آسیب دیدگی های پوست کاربرد دارد. این محصول از پوست در برابر خشک شدن و ترک خوردن در اثر باد و هوای سرد محافظت می نماید. کرم ترمیم کننده سیکاپلاست لاروش پوزی با ترکیبات ایمنی که دارد به هیچ عنوان باعث ایجاد آلرژی نمی شود و برای انواع پوست قابل استفاده است. 

بهترین کرم ترمیم کننده جای بخیه خارجی - لاروش پوزای

کرم ترمیم کننده سیکالفیت اون

کرم ترمیم کننده سیکالفیت اون نیز یکی دیگر از برترین ترمیم کننده ای موجود در وبسایت آیمادورا است. کرم ترمیم کننده سیکالفیت اون توانسته امتیاز بالایی را از خریداران آیمادورا کسب نماید. به همین دلیل کارشناسان ما در این مجموعه کرم ترمیم کننده سیکالفیت اون را به عنوان یکی از با کیفیت ترین ترمیم کننده های پوستی به خریداران معرفی می نمایند. 

کرم ترمیم کننده سیکالفیت اون حاوی ترکیباتی است که برای تمامی انواع پوست ها مناسب می باشد. برخی از ترمیم کننده های موجود در بازار به دلیل خاصیت لایه برداری که دارند از ترکیباتی قوی تولید شده اند. اما باید توجه داشته باشید که ویژگی لایه برداری این محصول باعث نشده مواد اولیه آن برای پوست برخی از افراد آسیب زا باشد. از کرم ترمیم کننده سیکالفیت اون تمامی افراد با هر نوع پوستی حتی پوست های حساس نیز می توانند استفاده نمایند. 

کرم ترمیم کننده سیکالفیت اون یکی از محصولات برتر تولید کشور فرانسه است. برخی از مواد اولیه به کار رفته در این محصول شامل زینک و سولفات هستند. این دو مورد جز مواد اولیه ای به شمار می رود که علاوه بر خاصیت ترمیم کنندگی، در لایه برداری و روشن کنندگی پوست نیز تاثیر خوبی دارند. کرم ترمیم کننده سیکالفیت اون یکی از بهترین کرم های ترمیم کننده جای بخیه خارجی است.

 • تولید کشور فرانسه
 • روشن کننده پوست
 • لایه بردار پوست
 • درمان کلوئید ها
بهترین کرم ترمیم کننده جای بخیه خارجی - سیکالفیت

کرم ترمیم کننده استراتادرم

کرم ترمیم کننده استراتادرم محصول دیگری است که قصد معرفی آن را داریم. کرم ترمیم کننده استراتادرم یک ترمیم کننده بی نظیر در جهت از بین بردن جای جوش و اسکار ها است. این محصول حاوی ژل سیلیکونی است. پس از استفاده از این محصول بر روی زخم های خود، لایه ای شفاف و غیر چسبنده بر روی زخم های شما ایجاد می شود. این لایه به درمان اسکار های پوستی شما کمک می کند. 

کرم ترمیم کننده استراتادرم همچنین خاصیت ضد آنتی باکتریال نیز دارد. لایه چسبنده ایجاد شده بر روی زخم در برابر هوا و آب نیز نفوذ ناپذیر است. همین مسئله به محافظت از پوست شما در برابر باکتری و میکروب ها کمک شایانی می کند. این محصول بی نظیر توانایی درمان جای زخم های ناشی از عمل های جراحی را نیز دارد. به همین منظور در صورتی که به تازگی عمل های جراحی نظیر پیلینگ را پشت سر گذاشته اید، ما به شما پیشنهاد می کنیم تا از این محصول بر روی زخم های ایجاد شده استفاده نمایید. 

کرم ترمیم کننده استراتادرم توانایی ترمیم اسکارهای قدیمی و جدید را دارد. بنابراین هیچ اهمیتی ندارد که زخم شما تازه است یا قدیمی. کرم ترمیم کننده استراتادرم با خاصیت فوق العاده ای که دارد به ترمیم خم های شما خواهد پرداخت. اما نکته قابل توجه این است که مصرف کنندگان هرگز نباید از این محصول بر روی زخم های باز خود استفاده نمایند. کرم ترمیم کننده استراتادرم بهترین کرم ترمیم کننده جای بخیه خارجی است. 

 • درمان اسکار های پوستی
 • مناسب استفاده پس از جلسات لیزر
 • بر روی زخم های باز و مترشحه استفاده نشود
بهترین کرم ترمیم کننده جای بخیه خارجی - استراتادرم

کرم ترمیم کننده استراتامد

کرم ترمیم کننده استراتامد در حقیقت یک ژل پانسمان نیز به شمار می رود. شما می توانید از این محصول پیش از پانسمان زخم های خود استفاده نمایید. به نوعی استفاده از این محصول بر روی زخم های باز مجاز می باشد. این محصول بی نظیر تولید کشور سوئیس است. ما به آن دسته از عزیزانی که به دنبال تهیه بهترین کرم های ترمیم کننده خارجی هستند کرم ترمیم کننده استراتامد را پیشنهاد می کنیم.

این محصول قابلیت ترمیم تمامی زخم ها را دارد. بنابراین شما می توانید از این محصول بر روی زخم های ناشی عمل های جراحی، اپیلاسیون یا برای درمان جای جوش و ترک های پوستی نیز استفاده نمایید. معمولا پس از انجام لیزر پوست بسیاری از افراد ملتهب می شود. اگر این اتفاق برای شما نیز متداول است بهتر است زمانی که همچنان بر روی پوست آثار التهاب و قرمزی وجود دارد از کرم ترمیم کننده استراتامد استفاده نمایید.

کرم ترمیم کننده استراتامد همچنین در امر ضد عفونی زخم ها نیز بسیار موثر است. با استفاده از این محصول ترمیم کننده هیچ گونه باکتری بر روی زخم های شما رشد و تکثیر نخواهد کرد. این مسئله به درمان هر چه سریع تر زخم های شما کمک شایانی می کند. کرم ترمیم کننده استراتامد را می توان در لیست بهترین ترمیم کننده جای بخیه خارجی قرار داد.

 • از بین برنده التهاب پوست
 • درمان جای جوش
 • درمان قرمزی و خارش پوست
بهترین کرم ترمیم کننده جای بخیه خارجی - استراتامد

آیا توجه بر نوع پوست، در هنگام خرید بهترین کرم ترمیم کننده جای بخیه خارجی اهمیت دارد؟

پاسخ این سوال بله است. برخی از ترمیم کننده موجود در بازار به صورت اختصاصی تنها برای پوست های چرب یا خشک تولید شده اند. به همین دلیل ممکن است در صورت استفاده دیگر انواع پوست از این محصولات، پاسخ دلپذیر مشاهده نشود. به همین منظور ما به شما پیشنهاد می کنیم تا پیش از خرید محصولات ترمیم کننده مشخصات آن ها را به خوبی مورد بررسی قرار دهید. در صورت نیاز به مشاوره، کارشناسان ما در آیمادورا همه روزه پاسخگوی شما خواهند بود. همچنین از قمت مشخصات کالا می توانید چنین ویژگی هایی را مورد بررسی قرار دهید.

آیا تمام کرم های ترمیم کننده برای استفاده نوزادان مناسب می باشند؟

والدین عزیز باید توجه داشته باشند که برای نوزادان، به دلیل پوست حساسی که دارند، کرم ها و پماد های ترمیم کننده مخصوصی  تولید شده است. بنابراین به منظور بهبود سریع تر زخم نوزادان خود یا جلوگیری از آسیب های جدی تر، بهتر است تنها از کرم های ترمیم کننده ای استفاده نمایید که برای نوزادان شما تولید شده باشند. استفاده از محصولات جایگزین و قوی تر، می تواند نتایج زیان باری را به شمار بیاورد. خرید بهترین کرم ترمیم کننده جای بخیه خارجی می تواند انتخابی مطمئن باشد. 

سخن پایانی

در این مطلب تلاش کردیم برخی از بهترین کرم های ترمیم کننده جای بخیه خارجی را به شما معرفی نماییم. اگر همچنان پس از مطالعه این مقاله به مشاوره و راهنماتیی نیاز دارید، با ما در تماس باشید. همچنین به منظور کسب اطلاعات بیشتر، در این مطلب در خصوص بهترین پماد ترمیم کننده زخم بخوانید.

4.2/5 - (6 امتیاز)
ارسال رایگان