معرفی 4 ماسک ضد جوش فوری

ماسک ضد جوش فوری

معرفی 4 ماسک ضد جوش فوری

در این مطلب قصد داریم 4 ماسک ضد جوش فوری را از دیدگاه شما مصرف کنندگان عزیز معرفی نماییم. حتما تا به حال برای شما نیز پیش آمده است که پیش از یک مهمانی یا قرار مهم، بر روی صورت خود جوش مشاهده کرده باشید. جوش ها نقش مهمی در اعتماد به نفس برخی از افراد دارند. برخی ترجیح می دهند تا همواره صورتی عاری از هرگونه جوش داشته باشند. در چنین زمانی یکی از راه هایی که بیشتر افراد در جستجوی آن خواهند بود، استفاده از محصولات ضد جوش فوری است. حقیقت این است که ماسک ها می توانند یک راه حل خوب برای سرعت بخشیدن به روند بهبود جوش های شما باشند. بنابراین اگر به دنبال سریع ترین روش درمان جوش هستید، بهتر است به ماسک های ضد جوش نگاه دقیق تری داشته باشید.

اخیرا ماسک های ضد جوش بسیاری را می توان در بازار مشاهده و خریداری کرد. برخی از جدید ترین ماسک های ضد جوش فوری که به تازگی در بازار عرضه شده اند، توانسته اند عملکردی خوب بر بهبود جوش های پوستی داشته باشند. اما انتخاب برخی دیگر از افراد استفاده از ماسک ضد جوش فوری خانگی است. در این مطلب قصد داریم 4 ماسک ضد جوش فوری را به شما عزیزان معرفی نماییم.

ماسک قهوه و تاثیر آن در رفع جوش صورت

قهوه یکی از مواد اولیه ای به شمار می رود که دارای خاصیت ضد التهابی می باشد. علاوه بر جوش یکی دیگر از عمده ترین مشکلاتی که افراد با آن رو به رو هستند، التهابات پوستی است. برخی از افراد همواره پوستی ملتهب دارند. پوست های ملتهب قرمز بوده و نسبت به دیگر پوست ها حساسیت بیشتری دارند. به منظور درمان التهاب و جوش های پوستی خود، می توانید از ماسک قهوه استفاده نمایید.

برای تولید ماسک قهوه، علاوه بر قهوه به دو ماده دیگر نیاز دارید. عصاره لیمو و عسل دو ترکیب دیگری هستند که برای استفاده از ماسک قهوه به آنها نیاز پیدا خواهید کرد. قهوه مورد نیاز شما برای این ماسک باید آسیاب شده باشد. مقداری از قهوه آسیاب شده را با عصاره لیمو به خوبی مخلوط نمایید. پس از اطمینان حاصل کردن از ترکیب شدن قهوه و عصاره لیمو، می توانید عسل را به ترکیبات خود اضافه نمایید.

مجددا ترکیبات را به خوبی با یکدیگر مخلوط نمایید. پس از آن ماسک شما آماده استفاده می باشد. تنها کافی است تا مخلوط خود را بر روی پوست قرار داده و به خوبی ماساژ دهید. بهتر است ترکیبات را به آرامی بر روی پوست ماساژ دهید. پس از انجام این روند، سلول های مرده و آسیب دیده پوست شما از سطح پوست جدا خواهند شد. پس از چند مرتبه استفاده از ماسک قهوه التهاب جوش های شما درمان خواهد شد. ماسک قهوه را می توان یک ماسک ضد جوش فوری نامید.

ماسک ضد جوش قهوه

ماسک ضد جوش عسل و جوش شیرین برای جوش های سرسفید

عسل یکی از ماده های طبیعی است که آن را می توان به عنوان یکی از ترکیبات تشکیل دهنده اکثر ماسک های ضد جوش در نظر گرفت. اما یکی دیگر از مواد اولیه این ماسک، آبلیمو است. آبلیمو و عسل هر دو جز موادی هستند که خاصیت لایه برداری دارند. عسل نیز در بهبود جای جوش ها می تواند تاثیر خوبی داشته باشد. به نوعی می توان ادعا کرد که با استفاده مداوم از این ماسک فوق العاده، پوست خود را لایه برداری خواهید کرد.

همچنین امکان بهبود جای جوش و ترمیم آن ها نیز وجود دارد.  ماسک صورت عسل و جوش شیرین بدون شک یکی از بهترین ماسک های ضد جوش فوری است. به دلیل استفاده از آبلیمو و جوش شیرین بهتر است این ترکیب معجزه گر را بیش از 15 دقیقه بر روی صورت خود قرار ندهید. پس از گذشت 15 دقیقه بهتر است صورت خود را به خوبی بشویید. به شما پیشنهاد می کنیم پس از شستشوی صورت خود، از ضد آفتاب استفاده نمایید. 

به دلیل لایه برداری پوست توسط این ماسک، استفاده از ضد آفتاب به منظور محافظت از پوست به شدت توصیه می شود. تنها کافی است تا تمامی مواد اعم از عسل، جوش شیرین و آبلیمو را با یکدیگر به خوبی ترکیب نمایید. این ماسک ضد جوش فوری در درمان جوش های سرسفید نیز موثر است.

ماسک ضد جوش عسل

ماسک ضد جوش روغن درخت چای برای پوست های خیلی چرب

برای استفاده از ماسک روغن درخت چای به یک ماده اولیه دیگر به نام خاک رس نیز نیاز دارید. اما اصلی ترین ماده تشکیل دهنده این ماسک بی نظیر روغن درخت چای است. روغن درخت چای در بهبود التهابات پوستی تاثیر بی نظیری دارد. ما به افرادی که دارای پوستی حساس بوده و همواره به دنبال راهی برای درمان قرمز بودن پوست خود هستند استفاده از ماسک روغن درخت چای را پیشنهاد می دهیم. 

اما خواص بی نظیر خاک رس را نیز نباید فراموش کرد. خاک رس در کنترل ترشحات غدد چربی پوست نقش بسیار خوبی را ایفا می کند. افرادی که دارای پوستی چرب می باشند، معمولا غدد چربی پوست آن ها نیز بسیار پر کار است. این دسته از افراد بهتر است از ماسک هایی استفاده نمایند که ترکیبات آن ترشحات چربی پوست را کنترل نماید. ماسک روغن درخت چای به دلیل دارا بودن خاک رس، در این امر موثر است. 

ماسک روغن درخت چای یک ماسک ضد جوش بی نظیر است. به منظور استفاده از این ماسک تنها کافی است تا روغن درخت چای، خاک رس و آب را با یکدیگر ترکیب نمایید. سپس آن را بر روی صورت خود قرار دهید. پس از ده دقیقه می توانید آن را بشویید. استفاده از این ماسک ضد جوش فوری 2 بار در هفته ممکن است. این ماسک به افرادی که دارای پوست چرب می باشند به شدت توصیه می شود. 

ماسک ضد جوش روغن درخت چای

ماسک ضد جوش تجاری

دیگر دسته ای از ماسک ها که قصد معرفی آن را داریم ماسک های صورت تجاری هستند. بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای استفاده از ماسک های خانگی و سنتی از ماسک های تجاری استفاده نمایند. یکی از بزرگترین مزیت های این دسته از ماسک ها آماده به استفاده بودن آن ها است. برای استفاده از ماسک ضد جوش تجاری، اصلا نیازی به صرف زمان برای آماده سازی آن ندارید.

ماسک های تجاری دارای ویژگی های متعددی می باشند. علاوه بر درمان فوری جوش های صورت، روشن کنندگی پوست نیز یکی دیگر از ویژگی های این محصول است. در صورت استفاده مدام از این محصول می توانید شاهد روشن تر شدن پوست خود تا چند درجه باشید. برخی از افراد بر روی پوست خود دارای لک های تیره ای می باشند. ممکن است منشا این لک ها جای جوش های شما باشد. به منظور درمان لک های تیره پوست خود بهتر است از محصولات پوستی استفاده نمایید که روشن کننده باشند. ماسک های آماده می توانند یک انتخاب خوب برای حل این مشکل باشند. 

این محصولات همچنین دارای خاصیت آبرسانی نیز هستند. بنابراین می توان ادعا کرد که در صورت استفاده از آن ها، به مرور زمان پوست شما شاداب تر نیز خواهد شد. با آبرسانی مداوم سلول های پوستی، امکان شادابی و طراوت پوست نیز وجود دارد. چنانچه در خصوص این دسته از محصولات به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، می توانید با ما در آیمادورا ارتباط برقرار نمایید. 

از جمله ویژگی های دیگری که می توان به آن اشاره کرد، ویتامین C موجود در این محصولات است. ویتامین C یک ویتامین فوق العاده برای روشن شدن پوست و لک های تیره موجود بر روی پوست است. 

ماسک ضد جوش تجاری

کلام آخر

در این مطلب به معرفی 4 ماسک ضد جوش فوری پرداختیم. شما عزیزان می توانید متناسب با پوست خود و نیاز های آن یکی از این موارد را انتخاب نمایید. نکته حائز اهمیت این است که برخی از افراد امکان دارد به ترکیبات تشکیل دهنده ماسک های معرفی شده حساسیت داشته باشند. به همین منظور بهتر است ابتدا به خوبی ترکیبات تشکیل دهنده ماسک های خانگی یا تجاری را به خوبی مورد بررسی قرار دهید و سپس از آنها استفاده نمایید. 

چنانچه انتخاب شما نیز استفاده از ماسک ضد جوش تجاری می باشد، می توانید جهت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در آیمادورا ارتباط برقرار نمایید. 

به این مطلب امتیاز دهید
جشنواره قربان تا غدیر آیمادورا

150,000 تومان تخفیف + ارسال رایگان برای خرید های بالاتر از 2 میلیون تومان با کد: off150

70,000 تومان تخفیف + ارسال رایگان برای خرید های بالاتر از 1 میلیون تومان با کد: off70

50,000 تومان تخفیف برای خرید های بالاتر از 500 هزار تومان با کد: off50

30,000 تومان تخفیف برای خرید های بالاتر از 300 هزار تومان با کد: off30

جشنواره قربان تا غدیر آیمادورا