راز داشتن مژه های بلند اینجاست

راز داشتن مژه های بلند اینجاست

راز داشتن مژه های بلند اینجاست

چشم ها جذاب ترین بخش صورت هستند. از قدیم الایام در اشعار فارسی شاهد تعریف و تمجید هایی از چشم زیبای بانوان بوده ایم. یک چشم زمانی زیباست که اولا به صورت ژنتیکی فرم جذابی داشته باشد. اما مرحله بعد، مربوط به اقداماتی است که خودمان برای زیباتر شدن چشم ها انجام می دهیم. آن چه جذابیت چشم ها را چندین برابر می کند مژه ها هستند. مژه ها هرچه پر تر و بلندتر باشند، چشم زیباتر دیده می شود. بنابراین افرادی که به صورت ژنتیکی مژه های بلندی ندارند به دنبال زار داشتن مژه های بلند می گردند. در این مقاله از آیمادورا قصد دارم این رازها را آشکار کنیم تا همه بتوانند زیبایی چشم های خود را آنطور که دوست دارند نظاره گر باشند.

راز داشتن مژه های بلند

داشتن مژه های بلند نیازمند اجرا چند گاه ساده است. شما با تقویت مژه ها می توانید به میزان قابل توجهی به حجم و قد مژه بیافزایید. راه کارهایی مثل اکستنشن مژه، استفاده از مژه مصنوعی و لیفت مژه نیز برای بلندتر شدن مژه ها وجود دارند. اما ما به شما استفاد از این راه کار ها را پیشنهاد نمی کنیم. زیا این روش ها زیبایی لحظه ای ایجاد می کنند و سپس موجب ریزش مژه شما می شوند. اما راه های طبیعی برای داشتن مزه بلند چیست؟

ماساژ دور چشم و پلک ها

با ماساژ دادن پلک ها به آرامی و بدون این که به چشم هایتان فشاری وارد کنید می توانید گردش خون را افزایش دهید. فقط باید دقت کنید که به چشم ها فشار وارد نشود. قبلا در رابطه با روش صحیح ماساژ پوست دور چشم با کرم دور چشم صحبت کردیم که می توانید از آن استفاده کنید. ماساژ دادن گردش خون در ناحیه پلک را بالا می برد و موجب افزایش رشد مژه ها می شود.

برس کشیدن مژه ها

همانطور که هر روز موهای خود را شانه می زنید و بدین وسیله به موها نظم می دهید لازم است که مژه های خود را نیز شانه بزنید. شانه زدن مژه ها موجب تحریک فولیکول مژه و رشد بیشتر آن می شود. شاید تعجب کنید و بپسید که آیا واقعا واقعا مژه می کند؟ بله. برای اثبات این موضوع به یک آرایشگر مژه کار مراجعه کنید تا روی مدل واقعی رشد مژه را به شما نشان بدهد. ( مژه مصنوعی به انتهای مژه اصلی با چسب متصل می شود و پس از یک ماه می بینید که محل چسب از پلک فاصله گرفته است. این اثباتی است برای رشد مژه ها)

روغن تراپی برای داشتن مژه های بلند

در بازار روغن هایی وجود دارد برای تحریک رشد مژه ها. یکی از معروفترین این روغن ها روغن کرچک است. این روغن برای رشد فولیکول های مو و مژه بسیار قوی عمل می کند. همان برس مژه ای که بالاتر درباره آن صحبت کردیم را بردارید و داخل روغن کرچک بزنید و مژه ها را با ان برس بکشید. قطعا پس از یک دوره یک الی سه ماه نتایج آن را خواهید دید. داشتن مژه های بلند نیازمند صرف وقت و رسیدگی است.

استفاده از ویژگی های آبرسان ژل آلوئه ورا

ژل آلوئه ورا یک رطوبت رسان فوق العاده است. زمانی که از خواص آلوئه ورا برای تقویت مو یا مژه استفاده می کنید. در واقع با رطوبت رسانی عملکرد پوست و مو را تقویت می کنید تا رشد بهتری داشته باشد. آلوئه ورا هم تسکین دهنده و هم مرطوب کننده  است و کلاژن را تقویت می کند. این کار کمک که مژه ها را تغذیه شوند.

استفاده از سرم های تقویت مژه

اکنون که داشتن مژه های بلند تا این حد برای زیبایی مهم است. برندهای آرایشی نیز بیکار ننشسته اند و با تولید سرم های تقویت مژه راه رسیدن به مژه های بلند را هموار کرده اند. مثلا یکی از محصولات بسیار معروف در این خصوص محلول تقویت مژه سریتا است.

این محصول سبب افزایش استحکام و ضخامت مژه ها می شود. همچنین تارهای مژه پس از مدتی با استفاده از این محصول مجددا رشد می کنند. زریا این محصول غنی از پپتیدهاست و حاوی تمام روغن ها و ویتامین های لازم برای پوست است.

داشتن مژه های بلند

سوالات متداول پیرامون داشتن مژه های بلند

آیا مژه ها رشد می کنند؟

بله مژه ها رشد می کنند. در متن به این موضوع اشاره شد و حتی برای اثبات این موضع راه کاری پیشنهاد شد.

آیا استفاده از روغنها باعث ریزش مژه نمی شود؟

خیر استفاده از روغن های مناسب و شستشو به موقع آن ها باعث ریزش مژه نمی شود. اما اگر نگران این موضوع هستید  می  توانید به جار روغن ها از محلول مناسب تقویت مژه که در متن معرفی شد استفاده کنید.

نتیجه گیری در رابطه با راز داشتن مژه های بلند

دانستن راز داشتن مژه های بلند برای هر فردی می تواند جذاب باشد. زیرا عموم جامعه تصور می کنند که مژه ها رشدی ندارند و اگر به صورت ژنتیکی کوتاه و یا نازک باشند، دیگر راه حلی برای رشد و تقویت آن ها وجود ندارد. همانطور که مشاهده کردید. در این مطلب به انواع روش های مناسب برای داشتن مژه های بلند اشاره کردیم و یک محصول خوب در این خصوص به شما معرفی کردیم. زیبایی یک هنر است و باید برای داشتن آن به جزئیات توجه زیادی داشته باشید.

5/5 - (1 امتیاز)
جشنواره بهاری آیمادورا

150000 تومان تخفیف + ارسال رایگان برای خرید های بالاتر از 2 میلیون تومان با کد: off150

70000 تومان تخفیف + ارسال رایگان برای خرید های بالاتر از 1 میلیون تومان با کد: off70

50000 تومان تخفیف برای خرید های بالاتر از 500 هزار تومان با کد: off50

30000 تومان تخفیف برای خرید های بالاتر از 300 هزار تومان با کد: off30

Spring-Sale-3