کدام کرم ترمیم کننده برای پوست نازک مناسب است؟

کرم ترمیم کننده برای پوست نازک

کدام کرم ترمیم کننده برای پوست نازک مناسب است؟

کدام کرم ترمیم کننده برای پوست نازک مناسب است؟ آن دسته از عزیزانی که دارای پوست های نازک می باشند بهتر است به منظور مقاوم ساختن پوست خود در برابر آسیب های پوستی، از ترمیم کننده هایی استفاده نمایند که به صورت تخصصی برای پوست های نازک تولید شده اند. در این مطلب به بررسی برخی از بهترین نمونه های موجود اشاره خواهیم کرد. 

امروزه کمپانی های متفاوت برای انواع متفاوت پوست ها محصولات ترمیم کننده فوق العاده ی را تولید کرده اند. اما در این میان انتخاب بهترین ترمیم کننده ها کار دشواری به نظر می رسد. خوب است بدانید که ترمیم کننده های معرفی شده در این صفحه، علاوه بر پوست های نازک، توانسته اند بر روی انواع متفاوت پوست های دیگر نیز عملکرد خوبی را از خود برجای بگذارند. ترمیم کننده های موجود در آیمادورا نه تنها در درمان جای زخم و اسکار، بلکه برای درمان زخم های ناشی از لیزر و اپیلاسیون نیز کارآمد هستند.

شما عزیزان می توانید به منظور دریافت مشاوره رایگان، با کارشناسان ما در آیمادورا ارتباط برقرار کنید. مشاورین ما در آیمادورا همه روزه در ساعات کاری پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهند بود. لیست زیر به جستجوی شما برای انتخاب کرم ترمیم کننده برای پوست های نازک کمک شایانی خواهد کرد.

 • کرم ترمیم کننده اسکار استاتیک
 • کرم ترمیم کننده پرودرما
 • کرم ترمیم کننده ژیناژن
 • کرم ترمیم کننده سیکالفیت اون
 • کرم ترمیم کننده بوتزه
 • کرم ترمیم کننده درمافیل
 • کرم ترمیم کننده درماتوم

نقد و بررسی بهترین کرم های ترمیم کننده برای پوست نازک

پوست نازک معمولا بیش از سایر پوست ها آسیب پذیر است پس باید در انتخاب یک محصول ترمیم کننده مناسب برای آن دقت بسیاری زیادی داشته باشید. در ادامه لیستی از ایمن ترین کرم های ترمیم کننده برای پوست نازک را می بینید. به کمک این لیست می توانید برای انتخاب کرم ترمیم کننده برای پوست نازک تصمیم بگیرید.

کرم ترمیم کننده اسکار استاتیک

کرم ترمیم کننده اسکار استاتیک یکی از محصولات تولید شده در آمریکا است که از طرفداران بسیار زیادی برخوردار می باشد. این محصول ترمیم کننده به دلیل دارا بودن ترکیبات منحصر به فرد، قابلیت ترمیم هر نوع زخمی را دارد. معمولا بسیاری از خریداران با این سوال مواجه می شوند که کرم ترمیم کننده اسکار استاتیک کدام نوع از زخم ها را ترمیم می کند؟ پاسخ این سوال بسیار ساده است. کرم ترمیم کننده اسکار استاتیک تمامی انواع زخم ها و یا آثار خراشیدگی در سطح پوست را ترمیم می نماید. 

به عنوان مثال، برخی از افراد به دلیل پوست بسیار نازکی که دارند، در اثر برخورد اشعه مستقیم لیزر، پوست آن ها دچار التهاب و زخم هایی سطحی شده است. ما به این دسته از افراد پیشنهاد می کنیم به منظور درمان زخم های پوست خود از کرم ترمیم کننده اسکار استاتیک استفاده نمایند. تنها چند مرتبه استفاده از این کرم ترمیم کننده کافی است تا التهاب پوست این دسته از عزیزان از بین برود. 

یکی دیگر از ویژگی های جذاب این محصول از بین بردن جای جوش و خطوط ناشی از چاقی است. معمولا در اثر چاقی یا تغییر سایز بر روی پوست خطوطی ظاهر می شود. پدید آمدن این دسته از خطوط باعث ناراحتی برخی خانم ها و آقایان می شود. به همین دلیل برخی از افراد به دنبال راه حل های قطعی و سریع برای درمان این خطوط هستند. اگر شما نیز به دنبال روشی برای از بین بردن این خطوط می باشید، بهتر است از کرم ترمیم کننده اسکار استاتیک استفاده نمایید. کرم ترمیم کننده اسکار استاتیک یک کرم ترمیم کننده برای پوست نازک است که تاکنون سطح رضایتمندی بالایی داشته است. 

 • برطرف کننده خارش پوست
 • مسطح کردن جای زخم و اسکار
 • برطرف کننده اسکار 
 • جلوگیری از ایجاد قارچ
کرم ترمیم کننده برای پوست نازک - کرم اسکار استاتیک

کرم ترمیم کننده پرودرما

محصول دیگری که قصد معرفی آن را داریم کرم ترمیم کننده پرودرما است. کرم ترمیم کننده پرودرما در مقایسه با دیگر ترمیم کننده ها دارای ویژگی های جذاب تری است. به عنوان، کمپانی پرودرما در هنگام تولید این محصول از ویتامین های بسیاری به منظور افزایش کارایی این محصول استفاده کرده است. برخی از ویتامین های موجود در این محصول عبارتند از ویتامین C، ویتامین B5، ویتامین E و… 

خوب است بدانید که علاوه بر ویتامین های نام برده شده، از عصاره های دیگری نیز استفاده می شود. به عنوان مثال، یکی از عصاره های بسیار کارآمد عصاره جو دو سر است. عصاره جو دو سر موجود در این محصول تاثیر شگفت انگیزی در از بین بردن جای زخم ها دارد. بنابراین اگر به دنبال روشی برای درمان جای زخم های خود هستید، پیشنهاد ما به شما استفاده از کرم ترمیم کننده پرودرما است. این محصول ترمیم کننده را بهتر است بر روی زخم هایی استفاده کنید که بسته شده باشند و ترشح نیز نکنند. استفاده از کرم ترمیم کننده پرودرما بر روی زخم های باز و مترشحه مجاز نیست. افراد دارای پوست نازک نسبت به ترکیباتی که در محصول پوستی مورد نظرشان به کار رفته است حساس تر هستند. این محصول یک کرم ترمیم کننده برای پوست نازک است و با ترکیبات ایمنی که دارد به هیچ عنوان حساسیت و التهاب ایجاد نمی کند.

از جمله کارایی های دیگر این محصول استفاده از آن پس از میکرونیدلینگ و جلسات لیزر و اپیلاسیون است. پس از جلسات اپیلاسیون نیز، پوست های نازک دچار زخم یا التهاب می شوند. استفاده از کرم ترمیم کننده پرودرما به درمان و ترمیم زخم های سطح پوست شما کمک شایانی می کند. 

 • ترمیم کننده پوست
 • تقویت سد دفاعی پوست 
 • حاوی عصاره جو دو سر
 • حاوی عصاره آلوئه ورا
 • مناسب استفاده کودکان و بزرگسالان
کرم ترمیم کننده برای پوست نازک - پرودرما

کرم ترمیم کننده ژیناژن

کرم ترمیم کننده ژیناژن نیز درست همانند دیگر محصولات معرفی شده در این مطلب، توانایی بسیار بالایی در ترمیم زخم های پوستی دارد. کرم ترمیم کننده ژیناژن یکی از محصولات ترمیم کننده قوی به شمار می رود. یکی از عصاره های موثر در ترمیم زخم های پوستی، عصاره پیاز است. به منظور از بین بردن جای زخم ها و اسکار های پوستی، باید سلول های اطراف زخم ها شروع به تقسیمات سلولی کنند. 

نکته قابل توجه این است که تمامی سلول های پوست در طی زمان تقسیمات سلولی انجام می دهند. بنابراین تصور می کنید عملکرد کرم های ترمیم کننده چگونه باعث ترمیم زخم ها می شود؟ در حقیقت کرم ترمیم کننده ژیناژن با وجود ترکیباتی همچون عصاره پیاز، سلول ها را تحریک کرده و سرعت تقسیمات سلولی آن ها را افزایش می دهد. استفاده مداوم از این محصول باعث افزایش سرعت تقسیمات سلولی شده و به مرور زمان موجب ترمیم جای زخم و اسکار های پوستی می شود. کرم ترمیم کننده ژیناژن در از بین بردن سوزش و خارش پوست نیز موثر می باشد. خوب است بدانید که پوست های نازک در مقایسه با دیگر انواع پوست ها در برابر التهاب و قرمزی آسیب پذیر تر هستند. بنابراین اگر شما نیز دارای پوستی نازک هستید، بهتر است پس از میکرونیدلینگ یا لیزر از این محصول بر روی پوست خود استفاده نمایید. کرم ترمیم کننده ژیناژن به دلیل ترکیبات ایمن و فرمولاسیون ویژه ای که دارد یک کرم ترمیم کننده برای پوست نازک شناخته می شود.

 • درمان زخم های پوستی
 • جلوگیری از ایجاد گوشت اضافه 
 • مناسب استفاده پس از جلسات لیزر
 • حاوی عصاره پیاز
کرم ترمیم کننده برای پوست نازک - ژیناژن

کرم ترمیم کننده سیکالفیت اون

یکی از مهم ترین مسائلی که در هنگام خرید کرم ترمیم کننده سیکالفیت اون باید به آن توجه داشته باشید این است که اخیرا افراد سودجوی بسیاری اقدام به تولید نمونه های تقلبی از این محصول کرده اند. دلیل این امر آوازه بسیار زیاد و عملکرد فوق العاده خوب کرم ترمیم کننده سیکالفیت اون بر روی پوست است. به همین منظور ما به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم در صورتی که قصد خرید این محصول را دارید؛ آن را از فروشگاه های معتبر تهیه نمایید.

تنها در این صورت است که می توانید از اصالت این کالا اطمینان حاصل نمایید. فروشگاه آیمادورا یکی از فروشگاه های آنلاینی است که همواره محصولات پوستی اصل را با کمترین قیمت ممکن به خریداران عرضه می نماید. خوب است بدانید که کمپانی تولید کننده کرم ترمیم کننده سیکالفیت اون متعلق به کشور فرانسه است. بنابراین کرم ترمیم کننده سیکالفیت اون را می توان یک کرم ترمیم کننده خارجی و یک کرم ترمیم کننده برای پوست نازک نیز در نظر گرفت.

تمامی افراد با هر نوع پوستی که دارند می توانند در صورت نیاز این کرم ترمیم کننده استفاده کرده و شاهد تغییرات پوستی خود باشند. به دلیل ترکیبات قوی موجود در این محصول همچون ترمیم کننده C+، این کرم ترمیم کننده به محصولی بی نظیر برای پوست های نازک تبدیل شده است. کرم ترمیم کننده سیکالفیت اون بهترین کرم ترمیم کننده برای پوست نازک تبدیل شده است.

 • مناسب استفاده برای تمامی انواع پوست ها
 • آبرسان پوست
 • ترمیم کننده جای زخم

کرم ترمیم کننده بوتزه

کرم ترمیم کننده بوتزه محصولی بسیار مناسب برای درمان پوست های آسیب دیده است. اگر اخیرا به دلیل استفاده از اپیلاسیون یا جلسات لیزر پوست شما دچار آسیب دیدگی شده است، به منظور درمان هرچه سریع تر زخم های پوستی، پیشنهاد ما به شما عزیزان استفاده از کرم ترمیم کننده بوتزه می باشد. این محصول ترمیم کننده به تازگی توانسته در میان دیگر کرم های ترمیم کننده موجود در بازار به محبوبیتی چشم گیر دست پیدا کند. 

دلیل این امر استفاده از ترکیبات منحصر به فرد گیاهی است. بسیاری از افراد ترجیح می دهند از محصولات پوستی استفاده نمایند که از ترکیبات گیاهی تولید شده باشد. استفاده از چنین محصولاتی می تواند به نوعی از آسیب رسیدن به پوست شما به دلیل استفاده از محصولات شیمیایی جلوگیری نماید. از جمله ویژگی های جذاب دیگر کرم ترمیم کننده بوتزه فاقد پارابن بودن این محصول است. 

پارابن یکی از ترکیبات مضری است که استفاده مداوم از آن می تواند باعث ایجاد حساسیت های پوستی شود. کمپانی بوتزه در هنگام تولید کرم های ترمیم کننده خود از ترکیبات و موادی استفاده کرده است که باعث ایجاد هیچ گونه آسیب و حساسیتی به پوست مصرف کنندگان نشود. از این محصول نیز می توان به عنوان یک کرم ترمیم کننده برای پوست نازک استفاده کرد.

 • آبرسان پوست
 • جلوگیری از خشک شدن پوست
 • ترمیم جای بخیه 
 • ترمیم جای جوش
کرم ترمیم کننده برای پوست نازک - بوتزه

کرم ترمیم کننده درمافیل

کرم ترمیم کننده درمافیل محصول جذاب دیگری است که قصد معرفی آن را به شما عزیزان داریم. کرم ترمیم کننده درمافیل یک کرم ترمیم کننده بسیار مناسب جهت استفاده پس از جلسات لیزر است. معمولا پس از جلسات لیزر یا اپیلاسیون، پوست برخی از افراد دچار التهاب یا سوزش می شود. چنین مشکلاتی برای افرادی که دارای پوست هایی نازک می باشند بیش تر شایع می باشد. 

به منظور رفع سوزش و التهاب ناشی از لیزر، ما به شما پیشنهاد میکنیم از کرم ترمیم کننده درمافیل استفاده نمایید. استفاده از این محصول به صورت روزانه دو یا سه مرتبه، کاملا مجاز می باشد. نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که به منظور تاثیر هر چه بیشتر این محصول بر روی زخم های پوستی، بهتر است آن را بر روی زخم ها ماساژ دهید. از جمله ویژگی های دیگر این محصول ترکیبات آن است. در ادامه به بررسی ترکیبات این محصول می پردازیم.

کرم ترمیم کننده درمافیل حاوی دو روغن جوجوبا و آرگان می باشد. روغن های جوجوبا و آرگان را می توان از روغن های بسیار پر طرفدار جهت از بین بردن جای زخم ها به شمار آورد. وجود چنین ویژگی هایی است که باعث شده کرم ترمیم کننده درمافیل به عنوان کرم ترمیم کننده برای پوست نازک به شمار آورد. 

 • حاوی روغن جوجوبا
 • حاوی روغن آرگان
 • ضد التهاب پوست
کرم ترمیم کننده برای پوست نازک - درمافیل

کرم ترمیم کننده درماتوم

کرم ترمیم کننده درماتوم آخرین محصولی است که در این مطلب به نقد و بررسی آن خواهیم پرداخت. این محصول در مقایسه با دیگر محصولات پوستی معرفی شده، دارای فرقی اساسی و عمده می باشد. اغلب کمپانی های تولید کننده محصولات پوستی، محصولات خود را برای رنج خاصی از افراد تولید می کنند. بسیاری از کرم های ترمیم کننده به دلیل مواد اولیه قوی که دارند مناسب استفاده برای کودکان و نوزادان نمی باشند.

اما این مسئله در خصوص کرم ترمیم کننده درماتوم صدق نمی کند. کرم ترمیم کننده درماتوم یک محصول فوق العاده برای درمان سوختگی پای نوزادان است. بنابراین اگر شما نیز به دنبال کرم ترمیم کننده ای می باشید که در التیام بخشیدن به سوختگی پای نوزاد شما موثر باشد، پیشنهاد ما به شما استفاده از کرم ترمیم کننده درماتوم است. کرم ترمیم کننده درماتوم در درمان قرمزی پوست و جوش های ایجاد شده نیز موثر است. 

خبر خوش برای آن دسته از افرادی که به دنبال راه حلی قطعی برای درمان اگزما یا پسوریازیس های پوست خود هستند این است که کرم ترمیم کننده درماتوم قابلیت درمان این دست از مشکلات را نیز دارد. تنها کافی ایت مطابق با دستور پزشک خود به صورت روزانه از این محصول استفاده نمایید. در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی در خصوص استفاده از کرم ترمیم کننده درماتوم، می توانید با کارشناسان ما در آیمادورا ارتباط برقرار نمایید. کرم ترمیم کننده درماتوم یک محصول عالی به عنوان کرم ترمیم کننده برای پوست نازک است و حتی برای پوست نازک نوزادان نیز کاربرد دارد.

 • درمان اگزما و پسوریازیس
 • دارای روغن جوجوبا و آرگان
 • درمان جای بخیه
 • درمان سوختگی پای نوزاد
کرم ترمیم کننده برای پوست نازک - درماتوم

کلام آخر 

کدام کرم ترمیم کننده برای پوست نازک مناسب است؟ در این مطلب تلاش کردیم برخی از بهترین محصولات ترمیم کننده تولید شده برای پوست های نازک را به شما عزیزان معرفی کنیم. تمام تلاش ما در مجموعه آیمادورا عرضه بهترین محصولات ترمیم کننده پوستی به شما عزیزان می باشد. در صورت نیاز به مشاوره رایگان در خصوص خرید بهترین کرم ترمیم کننده برای پوست نازک با ما تماس بگیرید.

به این مطلب امتیاز دهید
ارسال رایگان