از بین بردن لک صورت با خمیردندان

از بین بردن لک صورت با خمیردندان

از بین بردن لک صورت با خمیردندان

لک های صورت را می توان یکی از متداول ترین مشکلاتی در نظر گرفت که افراد با هر سنی با آن درگیر هستند. جستجو برای پیدا کردن قطعی ترین راه حل ها به منظور از بین بردن لک های صورت، گردن و دست ها تقریبا یکی از پر تکرارترین پرسش هایی است که کارشناسان ما در آیمادورا با آن روبرو هستند. امروزه روش های بسیاری به منظور درمان لک های صورت و بدن به جز استفاده از محصولات ضد لک به مصرف کنندگان معرفی می شود.

اما در این میان همچنان روش های خانگی و روش های بدون درد در مقایسه با روش های کلینیکی متقاضیان بیشتری را به خود اختصاص داده اند. یکی از همین روش ها از بین بردن لک صورت با خمیردندان است. نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که در خصوص استفاده از خمیر دندان برای بهبود لک های صورت و بدن ابهاماتی وجود دارد.

حتما برای شما نیز تا به حال پیش آمده است که در هنگام سوختن قسمتی از بدن یا نیش خوردن توسط حشرات، اطرافیان شما را تشویق به استفاده از خمیر دندان کرده باشند. بنابراین می توان نتیجه گرفت که از خمیر دندان علاوه بر محافظت از دندان ها می توان برای مصارف بسیار زیادی کمک گرفت. یکی از همین موارد که در میان برخی از افراد مورد توجه قرار گرفته است، از بین بردن لک صورت با خمیردندان است.

آیا از بین بردن لک صورت با خمیردندان ممکن است؟ 

حقیقت این است که از بین بردن لک صورت با خمیردندان ممکن است. اما همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم استفاده از خمیر دندان بر روی پوست با ابهاماتی همراه است. متخصصان و کارشناسان مجرب ما در آیمادورا پیشنهاد می کنند به منظور از بین بردن لک صورت از خمیردندان به هیچ وجه استفاده نکنید. ترکیبات و مواد اولیه به کار رفته در خمیر دندان جز ترکیباتی به شمار می روند که بسیار قوی هستند. 

به عنوان مثال گلیسیرین و جوش شیرین موجود در این محصول، دو مورد از برترین مواد اولیه ای به شمار می روند که در محافظت کردن از دندان ها توانسته اند خوش بدرخشند. در حقیقت مواد اولیه این محصول در از بین بردن باکتری ها و میکروارگانیسم ها توانایی بالایی دارند. بنابراین می توان نتیجه گرفت که این محصول در از بین بردن لک ها نیز می تواند موثر باشد. 

اما سوال این است که متخصصان چرا ما را از مصرف خمیر دندان برای از بین لک ها منع می کنند؟ برخی از مواد اولیه به کار رفته در این محصول موجب شده اند که PH این محصول افزایش یافته و محصولی قلیایی به شمار رود. به عنوان مثال قرار دادن جوش شیرین به صورت مستقیم بر روی پوست نی تواند موجب خشکی بیش از حد پوست شود. این مسئله برای تمامی افراد به خصوص افرادی که دارای پوستی خشک هستند می تواند با مشکلات بسیاری همراه شود. 

به نوعی استفاده از خمیر دندان به صورت مستقیم بر روی پوست می تواند سلول های لایه ابتدایی پوست را که نقش محافظتی برای پوست دارند، از بین برده و موجب حساس شدن پوست شود. حساسیت بیش از حد پوست با التهابات پوستی همراه خواهد بود.

آیا از بین بردن لک صورت با خمیردندان ممکن است؟ 

آموزش درست کردن ماسک خمیر دندان و آلوئه ورا

در قسمت پیشین با مضرات مصرف خمیر دندان برای از بین بردن لکه ها آشنا شدید. اما چنانچه همچنان علاقه دارید تا از این محصول برای از بین بردن لکه های پوست خود کمک بگیرید، پیشنهاد ما به شما استفاده از این محصول به همراه ترکیبات دیگری است. یکی از مشهورترین و بهترین ماسک هایی که می توانید با استفاده از خمیر دندان بسازید، ماسک خمیر دندان و آلوئه ورا است.

دلیل استفاده از آلوئه ورا در این ترکیب کاهش میزان آسیب احتمالی است که در اثر استفاده از خمیر دندان پوست شما ممکن است متحمل شود. برای تهیه این ماسک شما تنها به دو ماده اولیه خمیر دندان و آلوئه ورا نیاز دارید. مقداری از ژل آلوئه ورا را کمی خمیر دندان ترکیب نمایید. سپس آن را بر روی لک های پوستی خود قرار دهید. 10 دقیقه به این ماسک اجازه دهید تا بر روی لک های پوستی شما باقی بماند.

پس 10 دقیقه صورت خود را به خوبی با آب بشویید. پس از چند مرتبه استفاده از این ماسک شما شاهد تغییرات پوستی خود خواهید بود. به شما پیشنهاد می کنیم استفاده از این ماسک را به حداقل برسانید. بنابراین اگر به دنبال روشی برای از بین بردن لک صورت با خمیردندان هستید، استفاده از این ماسک پیشنهاد می شود.

آموزش درست کردن ماسک خمیر دندان و آلوئه ورا

آیا خمیر دندان در از بین بردن جای جوش ها موثر است؟ 

یکی دیگر از سوالاتی که کارشناسان ما بسیار با آن روبرو شده اند، در خصوص از بین بردن جای جوش با خمیر دندان است. جای جوش ها نیز در حقیقت نوعی لک به شمار می رود. اما همانطور که واضح است دلیل پدید آمدن این دسته از لکه ها با لک های قهوه ای ناشی از آفتاب متفاوت است. اما وجه اشتراک این دو نوع لک در روش های از بین بردن آنها است.

بنابراین همانطور که از بین لک صورت با خمیردندان ممکن است، از بین بردن جای جوش با خمیردندان نیز امکان پذیر می باشد. خمیر دندان ها در ترکیبات خود حاوی مواد اولیه ای می باشند که در درمان جوش ها بسیار موثر واقع شده اند. تریکلوسان یکی از این مواد اولیه می باشد که با قرار گرفتن بر روی جوش ها، آن ها را به سرعت خشک می نماید.

همچنین چنانچه در اطراف نواحی که جو‌ش ایجاد شده است شاهد قرمزی یا التهاب می باشید، استفاده تنها کمی از خمیردندان می تواند در رفع این مشکل موثر باشد. همچنین جوش شیرین به کار رفته در خمیر دندان نیز در از بین بردن جای جوش و ترمیم این مشکل پوستی بی تاثیر نبوده است.

سخن پایانی

ایا از بین بردن لک صورت با خمیردندان ممکن است؟ امیدواریم پس از مطالعه این مطلب توانسته باشید به پاسخ این پرسش دست پیدا کنید. اما چنانچه جهت استفاده از خمیر دندان برای از بین بردن جای لک های خود به مشورت نیاز دارید، می توانید همین حالا از مشاوره رایگان آیمادورا استفاده نمایید. کارشناسان مجرب ما در این مجموعه همواره آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند. فراموش نکنید که به منظور نتیجه گیری بهتر از خمیر دندان برای از بین بردن جای لک های خود، بهتر است آن را با مواد دیگری ترکیب نمایید. 

3/5 - (2 امتیاز)
جشنواره بهاری آیمادورا

150000 تومان تخفیف + ارسال رایگان برای خرید های بالاتر از 2 میلیون تومان با کد: off150

70000 تومان تخفیف + ارسال رایگان برای خرید های بالاتر از 1 میلیون تومان با کد: off70

50000 تومان تخفیف برای خرید های بالاتر از 500 هزار تومان با کد: off50

30000 تومان تخفیف برای خرید های بالاتر از 300 هزار تومان با کد: off30

Spring-Sale-3