معرفی کامل برند اولد استاپ

معرفی کامل برند اولد استاپ

معرفی کامل برند اولد استاپ

بازار محصولات مراقبت از پوست این روز ها رونق گرفته است و رقابت میان برندهای این حوزه بسیار بالاست. برندهایی که به تازگی وارد این حوزه می شوند برای ربودن گوی رقابت از رقیبان قدیمی خود سعی در عرضه محصولاتی بسیار با کیفیت و با تاثیرگذاری بالا دارند. برند اولد استاپ یکی از برندهای نوظهور اما با ویژگی های درخشان است. در این مطلب از وبلاگ آیمادورا به معرفی کامل برند اولد استاپ می پردازیم.

معرفی برند اولد استاپ

در این بخش از معرفی کامل برند اولد استاپ باید به اثر بخشی فوق العاده محصولات آن اشاره کنیم. این برند در سال های اخیر فعالیت خود را به کوشش تیمی از جوانان متخصص ایرانی آغاز کرد. در بازار پر رقابت محصولات آرایشی بهداشتی و مراقبت از پوست، یک برند نوظهور راهی طولانی برای یافتن جایگاه خود در پیش دارد. اما برند اولد استاپ خیلی سریع این مسیر طی کرد و به برندی محبوب و پرطرفدار تبدیل گشت.

محصولات اولد استاپ

این روزها در اغلب داروخانه ها و آنلاین شاپ ها می توانید رد پای محصولات اولد استاپ را بیابید. اولد استاپ دو محصول بسیار پر کاربرد در روتین پوستی هر شخص، ارائه کرده است که در ادامه به آن می پردازیم.

کرم مرطوب کننده قوی اولد استاپ

حالا که در حال معرفی کامل محصولات اولد استاپ هستیم بهتر است بگوییم که کرم مرطوب کننده آبرسان قوی اولد استاپ یک کرم دو منظوره است. یعنی هم آبرسانی می کند و هم رطوبت پوست را تامین می کند.

رطوبت رسانی و آبرسانی دو موضوع جدا اما وابسته به هم هستند. ابتدا پوست باید آبرسانی شود. یعنی مواد آبرسان پوست به آن جذب می شوند و موجب تقویت سلول های پوست می شوند.

اما این آب جذب شده به پوست می تواند خیلی سریع تبخیر شود، پس باید توسط مرطوبت کننده ها این مولکول آب را به دام انداخت تا برای مدت طولانی تری پوست را آبرسانی کند.

کرم مرطوب کننده قوی اولد استاپ با آبرسانی قوی پوست به این روش چین و چروک ها و خطوط ریز پوست را از بین می برد و موجب تقویت سد دفاعی پوست می گردد.

ویژگی های کرم مرطوب کننده اولد استاپ

  • جوان سازی پوست
  • بهبود خشکی ناشی از الکل
  • بهبود و کاهش جوش صورت
کرم مرطوب کننده اولد استاپ

کرم آبرسان و روشن کننده قوی اولد استاپ

تمرکز اولد استاپ بر آبرسانی پوست است. در کنار آبرسانی سایر نیازهای پوست را تامین می کند. یکی از مهمترین نیازهای هر پوستی نیاز به روشن سازی است. طبق تحقیقات انجام شده توسط متخصصین برند اولد استاپ مشخص شد که اغلب افراد یا لکه هایی ناشی از آکنه ، بارداری و… بر پوست خود دارند و یا می خواهند پوست خود را به روشن ترین درجه ممکن برسانند.

محصولات مراقبت از پوست قدرت روشن سازی پوست بیش از میزان ژنتیک پوست را ندارند اما می توانند کمک کنند پوست در شفاف ترین حالت خود قرار بگیرد. پس کرم آبرسان و روشن کننده قوی اولد استاپ با تمرکز بر این موضوع محصولی ارائه می کند که قدرت روشن سازی پوست و از بین بردن لک ها را به بهترین شکل ممکن دارد.

این کرم حاوی ویتامین C است، بنابراین در عین روشن سازی، خاصیت کلاژن سازی نیز دارد.

ویژگی ها کرم آبرسان و روشن کننده قوی اولد استاپ

  • جوان سازی پوست
  • محافظ در برابر تغییر رنگ پوست
  • کاهش خشکی پوست و ناخن
کرم آبرسان و روشن کننده قوی اولد استاپ

سخن پایانی

در این مطلب به معرفی کامل محصولات اولد استاپ پرداختیم. این برند با دو محصول که قدرت آبرسانی دارند به بازار محصولات مراقبت از پوست آمده است. یک محصول آبرسان و مرطوب کننده است و دیگری آبرسان و روشن کننده می باشد.

اولد استاپ با تمرکز ویژه بر این دو محصول سعی در ارائه کیفیتی خارق العاده به مشتریان خود دارد.

5/5 - (1 امتیاز)
جشنواره قربان تا غدیر آیمادورا

150,000 تومان تخفیف + ارسال رایگان برای خرید های بالاتر از 2 میلیون تومان با کد: off150

70,000 تومان تخفیف + ارسال رایگان برای خرید های بالاتر از 1 میلیون تومان با کد: off70

50,000 تومان تخفیف برای خرید های بالاتر از 500 هزار تومان با کد: off50

30,000 تومان تخفیف برای خرید های بالاتر از 300 هزار تومان با کد: off30

جشنواره قربان تا غدیر آیمادورا