مراقبت از موها بعد از حمام چگونه است؟

مراقبت از موها بعد از حمام

مراقبت از موها بعد از حمام چگونه است؟

آیا شما هم بعد از اینکه از حمام آمدید مو هایتان را بدون هیچ محافظی سشوار می کشید؟ میدانید مو ها به طور طبیعی نمی توانند حرارت و گرمای سشوار را تحمل کنند؟ می دانید این کار شما باعث می شود تا به ساقه و بافت مو آسیب وارد شود؟ به طوری که به مرور مو هایتان دچار مو خوره، ریزش و حتی سوختگی می شود. موهایی ضعیف و شکننده که دیگر زیبایی قبل را ندارد. در این مقاله از سلسله مقاله های آیمادورا می خواهیم به مراقبت از موها بعد از حمام بپردازیم.

چرا مراقبت از موها بعد از حمام مهم است؟

موهای خیس خیلی زود می شکنند. همچنین حرارت های وسایل حالت دهنده مو مانند سشوار، اثر منفی تری بر روی موی خیس می گذارد و خطر بیشتری سلامت مو را تهدید می کند.

بسیاری از افراد فکر می کنند که تنها با حمام رفتن زیاد و استفاده از بهترین شامپو، می توانند سلامت مو های خود را تضمین کنند. اما غافل از اینکه بعد از استحمام هم مو های ما نیاز به مراقبت و توجه دارند.

مراقبت از موها بعد از حمام نه تنها باعث می شود تا شما مو های سالم تری داشته باشید، بلکه بر روی سلامت پوست سر شما هم تاثیر گذاشته و باعث لطافت و نرمی کف سر شما می شود. برای مراقبت از موها بعد از حمام لازم نیست تعداد زیادی از محصولات مراقبتی مو را تهیه کنید.

با رعایت چند نکته ساده و استفاده از یک ماسک موی حرفه ای بعد از حمام ، می توانید سلامت مو های خود را تضمین کرده و به زیبایی آن کمک فراوانی بکنید.

hair care

چند گام ساده برای مراقبت از موها بعد از حمام

از همین امروز تصمیم بگیرید که این چند کار ساده را انجام دهید. آن وقت در بلند مدت خواهید دید که چقدر سطح سلامت و البته زیبایی مو هایتان افزایش یافته است. اگر نگران زمان هستید، باید بگویم که این روتین مراقبت مو بعد از حمام، وقت زیادی را از شما نخواهد گرفت.

اما قبل از بررسی این چند گام ساده، من به شما توصیه ای مهم دارم. سعی کنید با خیال راحت به حمام بروید! زمان مناسبی از روز را به استحمام اختصاص دهید و مطمئن شوید که بعد از حمام زمان کافی برای مراقبت از مو های زیبایتان خواهید داشت.

گام اول: مو هایتان را آبگیری کنید

اولین گام برای مراقبت از موها بعد از حمام، آبگیری مو ها با یک حوله نرم است. به جای حوله شما می توانید از یک پارچه نرم و یا نخی استفاده کرده و آب اضافی مو هایتان را بگیرید.

به این صورت که حوله و یا پارچه را به دور مو هایتان پیچیده و با فشار دست آب مو هایتان را می گیرید. دقت کنید که مو هایتان را مالش ندهید! چرا که به ریشه و البته ساقه مو های شما آسیب وارد کرده و باعث ضعیف و شکننده شدن مو های شما می شود.

گام دوم: حتما از ماسک مو بعد از حمام استفاده کنید

استفاده از یک ماسک مو بعد از استحمام، نه تنها حس طراوت و شادابی به مو ها و پوست سر شما می دهد، بلکه باعث می شود تا مو نرم و لطیف شده و نسبت به بسیاری از خطر ها ایمن شود.

ما به شما ماسک موی شیر بعد از حمام نوپری میلک دی نوپریت معرفی می کنیم. ویژگی ها و مزیت های این ماسک موی حرفه ای طوری شما را شگفت زده می کند که نمی توانید راحت از کنار آن بگذرید. همچنین تنها با یک بار استفاده از این محصول، شما وابسته آن خواهید شد.

ماسک مو شیری نوپری میلک دی نوپریت، در قدم اول باعث آبرسانی کامل به مو های شما می شود. حاوی نرم کننده های مخصوص مو بوده و حالت ابریشمی به مو های شما می دهد. این ماسک مو برای افرادی که مو های آسیب دیده دارند، بسیار مناسب است. چرا که به دلیل داشتن روغن های گیاهی، می تواند باعث ترمیم و احیا مو های آسیب دیده شود. علاوه بر آن، با ایجاد لایه محافظ بر روی مو ها، از مو در برابر حرارت و گرما محافظت می کند.

پس از اینکه آب مو هایتان را با حوله گرفتید، مقدار کافی از این ماسک مو را به مو ریشه و ساقه مو هایتان بمالید و معجزه آن را شاهد باشید.

گام سوم: مو هایتان را اصلا شانه نکنید

اشتباهی که بسیاری از افراد دچار آن می شوند، این است که بعد از حمام و یا حتی در داخل حمام مو های خود را شانه می کنند! این کار به مو آسیب زیادی وارد کرده و باعث ریزش و شکنندگی مو ها می شود.

برای جلوگیری از ایجاد گره، می توانید بعد از استفاده از ماسک مو، با دست گره های ایجاد شده را باز کنید.

گام آخر: بگذارید تا مو هایتان در حالت عادی خشک شود

چه اصراری دارید بلافاصله بعد از حمام مو هایتان را خشک خشک کنید؟

با انجام 3 گام قبل، مو هایتان تا 75% خشک می شود و دیگر لازم نیست تا سراغ سشوار و وسایل حرارتی روید. بعد از آن هم بگذارید تا مو هایتان در دمای معمولی اتاق خشک شود. حتی اگر مجبور هستید بیرون بروید، بگذارید تا مو ها به طور طبیعی خشک شوند. نگران اشعه های آفتاب هم نباشید. با استفاده از ماسک مو شیری بعد از حمام نوپری میلک دی نوپریت، هیچ خطری مو های شما را تهدید نمی کند.  مراقبت از موها بعد از حمام یکی از مهمترین اقدامات در جهت داشتن موهایی سلامت است.

مراقبت از موها بعد از حمام

سوالات متدوال مراقبت از موها بعد از حمام

آیا می توان بعد از آبگیری مو ها از سشوار استفاده کرد؟

بله، اما قبل از آن حتما از ماسک مو استفاده کنید تا آسیبی به ریشه و ساقه مو هایتان وارد نشود. در متن درباره روش صحیح آبگیری مو توضیحات ارائه شده است.

آیا ماسک مو نوپری برای درمان مو خوره موثر است؟

این ماسک برای درمان انواع مشکلات مو فرموله شده است و می تواند از بروز مجدد مو خوره جلوگیری کند.

ماسک مو را باید تنها به ساقه مو ها زد؟

طبق دستور مصرف هر ماسک مو می توانید از آن برای ساقه و یا ریشه مو ها استفاده کرد مگر این که در دستور مصرف آن ممنوعیت خاصی ذکر شده باشد.

کلام آخر

مو های وز، صاف، مجعد و از همه مهم تر فر، نیاز به مراقبت و توجه دارند. مو ها به طور طبیعی و در برابر این همه خطر و آسیب نمی توانند زیبا و سلامت باقی بمانند. اگر خواستار این هستید که مو هایتان درخشان و لطیف باشد، باید برای مراقبت از آن وقت بگذارید. در این مقاله درباره مراقبت از موها بعد از حمام صحبت کردیم و ضمن معرفی یک ماسک مو حرفه ای روش صحیح مراقبت از موها پس از استحمام را شرح دادیم.

5/5 - (1 امتیاز)
جشنواره بهاری آیمادورا

150000 تومان تخفیف + ارسال رایگان برای خرید های بالاتر از 2 میلیون تومان با کد: off150

70000 تومان تخفیف + ارسال رایگان برای خرید های بالاتر از 1 میلیون تومان با کد: off70

50000 تومان تخفیف برای خرید های بالاتر از 500 هزار تومان با کد: off50

30000 تومان تخفیف برای خرید های بالاتر از 300 هزار تومان با کد: off30

Spring-Sale-3