پاهای جذاب تر با کرم ترک پا

ترک پا

پاهای جذاب تر با کرم ترک پا

پا یکی از اعضای بسیار مهم در بدن ما هست. ما با آن ها راه می رویم، کشف می کنیم و برای رسیدن به رویا هایمان قدم های بسیار مهمی بر می داریم. داشتن پاهایی سالم نه تنها به ما احساس آرامش می دهد، بلکه باعث می شود هر روز صبح با انرژی کفش هایمان را بپوشیم و زندگی را دوباره شروع کنیم. ترک پا یکی از مشکلات رایج در همه افراد است که بنا به دلایل مختلفی پیش می آید. معمولا افراد وقت کمتری را برای مراقبت از پاهایشان می گذارند. یا بهتر است بگوییم که به طور کل آن را فراموش کرده اند. در این مقاله از آیمادورا می خواهیم به سلامت پا ها با کرم ترک پا بپردازیم.

چرا ترک پا به وجود می آید و نقش کرم ترک پا چیست؟

ما هر روز راه می رویم و پا هایمان را در کفش می کنیم. پا هایمان وزن ما را تحمل کرده و به مرور پوست آن سخت و ضخیم می شود. همچنین ما معمولا از کرم های مرطوب کننده برای پا هایمان استفاده نمی کنیم و همین باعث می شود تا رطوبت مورد نیاز پوست پا تامین نشود. در نتیجه پس از مدتی می بینیم که ترک های ریز و درشتی بر روی آن ایجاد شده است و پوست کف پا خشک و سخت شده است.

عوامل مختلفی هم می تواند ترک پا را تشدید کرده و یا باعث ایجاد آن شود. از مهم ترین آن ها می توان به این موارد اشاره کرد:

 • اگزما پوستی
 • استفاده از شوینده های نامناسب
 • عفونت های قارچی و یا باکتریایی
 • بیماری های ارثی

هیچ کس دوست ندارد پاهایی زبر داشته باشد که راه رفتن را برایش سخت کند. به نظر شما برای درمان این مشکل بهترین راه حل چیست؟

ترک پا

روش های پیشگری از ایجاد ترک پا

رعایت چند نکته و اقدام ساده می تواند از خشکی و در نتیجه ترک ترک شدن پوست پا جلوگیری کرده و پا هایی جذاب و لطیف به شما هدیه دهد.

 • در آب و هوای خشک حتما از مرطوب کننده های کف پا استفاده کنید.
 • به وزن خود اهمیت دهید. اضافه وزن می تواند ترک پا را تشدید و باعث ایجاد آن شود.
 • دیابت و دیگر بیماری هایی مانند کم کاری تیروئید می تواند باعث ترک پا شود. آن ها را کنترل کنید.
 • به تغذیه خود اهمیت دهید.
 • از ویتامین ها استفاده کنید.
 • به چکاب بروید و درصورت بروز عفونت های قارچی سریع آن را درمان کنید.
 • از لایه بردار ها استفاده کنید.
 • پا هایتان را با آب گرم بشویید.
 • از روغن های گیاهی برای ماساژ کف پا استفاده کنید.

بهترین روش درمان و پیشگیری ترک پا چیست؟

به نظر شما از چه روشی باید استفاده کرد؟

کرم ترک پا بهترین روشی است که شما می توانید با استفاده از آن، ترک پا را درمان کرده و از بروز آن جلوگیری کنید. این کرم باعث می شود تا رطوبت و مواد مورد نیاز کف پای شما تامین شود. همچنین این محصولات احساس آرامش و لطافت به پا های شما می دهد. دیگر راه رفتن های طولانی شما را اذیت نخواهد کرد.

کرم ترک پا، همان راز جوانی و جذابیت پا های شما است که همیشه دنبال آن بوده اید. اما این کرم باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ اگر به دنبال یک محصول خوب هستید، حتما به این موارد توجه کنید:

 1. دارای رطوبت رسانی بالایی باشد.
 2. خاصیت جذب بالایی داشته باشد.
 3. دارای خواص آنتی باکتریال باشد.
 4. خاصیت لایه بردار داشته باشد.

این موارد به شما کمک خواهد کرد تا بهترین انتخاب را داشته و درنهایت پا هایی جذاب و زیبا داشته باشید.

foot care

از چه روغن هایی می توان برای ماساژ کف پا استفاده کرد؟

روغن هایی مانند روغن نارگیل، کرچک، زیتون، کنجد و … می توانید برای ماساژ کف پا هایتان استفاده کنید. ابتدا پاهایتان را با آب گرم بشویید و خشک کنید. سپس با روغن آن را چرب کنید. بهتر است پس از آن جوراب بپوشید تا اثر آن بیشتر شود.

کرم ترک پا را باید هر روز استفاده کرد؟

بله. بهتر است آن را قبل از اینکه می خواهید بخوابید استفاده کنید. درصورت تمایل می توانید پس از آن جوراب بپوشید. این کار باعث نرم و لطیف شدن بیشتر پا می شود.

آیا می توان از وازلین استفاده کرد؟

زمانی می توانید از وازلین استفاده کنید که ترک های پای شما کم باشد. در غیر این صورت حتما باید از کرم های ترک پا استفاده کنید. از وازلین می توانید قبل از خواب استفاده کرده و برای نفوذ پذیری بیشتر آن، جوراب بپوشید.

کلام آخر

باهم دلایل ایجاد ترک پا را بررسی کردیم و فهمیدیم که چطور می شود از بروز آن جلوگیری کرد. یکی از بهترین روش های درمان ترک پا همانطور که به آن اشاره شد، استفاده از کرم ترک پا است. این نوع محصولات می توانند رطوبت و مواد مغذی مورد نیاز پوست را تامین کرده و باعث درمان ترک پا شوند. همچنین از بروز دوباره آن ها جلوگیری می کنند.

استفاده از کرم های ترک پا بهترین روش است که خیلی زود هم نتیجه مورد نیاز را خواهید گرفت. با استفاده از این محصولات پا هایی جذاب خواهید داشت و دیگر هیچ چیز برای برداشتن قدم های کوچک و بزرگ جلوی شما را نخواهد گرفت.

5/5 - (1 امتیاز)
جشنواره بهاری آیمادورا

150000 تومان تخفیف + ارسال رایگان برای خرید های بالاتر از 2 میلیون تومان با کد: off150

70000 تومان تخفیف + ارسال رایگان برای خرید های بالاتر از 1 میلیون تومان با کد: off70

50000 تومان تخفیف برای خرید های بالاتر از 500 هزار تومان با کد: off50

30000 تومان تخفیف برای خرید های بالاتر از 300 هزار تومان با کد: off30

Spring-Sale-3