بهترین کرم ترمیم کننده بعد از ریموو ابرو 
بهترین کرم ترمیم کننده بعد از ریموو ابرو 

بهترین کرم ترمیم کننده بعد از ریموو ابرو 

تغییرات ترندهای روز باعث شده است بسیاری از افرادی که قبلا تتو ابرو انجام داده اند، اکنون اقدام به ریموو ابرو کنند. معمولا بیشتر این عزیزان خواهان خریداری بهترین کرم ترمیم کننده بعد از ریموو ابرو هستند تا بتوانند از ایجاد آثار زخم ناشی از ریموو ابرو پیشگیری کنند. در این مطلب به معرفی برخی از بهترین محصولات پوستی ترمیم کننده پرداخته ایم. در صورتی که قصد خرید محصولات پوستی را دارید، این مطلب را تا انتها بخوانید. 

اغلب اقدامات زیبایی باعث ایجاد زخم هایی بر سطح پوست می شود که اگر کنترل نشوند می توانند به جای زیباتر کردن چهره موجب ایجاد اسکار و کلوئید و لک در آن شود. به منظور ترمیم این دسته از زخم ها بهتر است هرچه سریع تر از پماد ها یا کرم های ترمیم کننده استفاده نمایید. استفاده از این محصولات روند درمان و بهبود زخم های شما را سرعت بخشیده و از ایجاد جای زخم بر روی بدن جلوگیری خواهد شد.

ریموو ابرو با مواد تهاجمی اسیدی کنترل شده و با دستگاه های خاصی انجام می شود. گرچه جراحت بزرگ و عمیقی ایجاد نمی کند اما اگر همین میزان تهاجمی که به پوست شده است را کنترل نکنید، بافت پوست دچار مشکل می شود و قطعا لک و تیرگی در محل به وجود خواهد آمد. به منظور بهبود هرچه سریع تر زخم های ایجاد شده، باید از ترمیم کننده ها استفاده نمایید. در این مطلب با برخی از بهترین ترمیم کننده ها آشنا خواهیم شد.

 • ژل رژواسیل
 • کرم اسکار استاتیک 
 • ژل سیکالدرم
 • کرم ترمیم کننده الی ژن
 • کرم ترمیم کننده پرودرما
 • کرم ترمیم کننده ژیناژن
 • ژل پرمانسی

نقد و بررسی بهترین کرم ترمیم کننده بعد از ریموو ابرو 

اگر در یک مرکز معتبر ریموو ابرو انجام دهید قطعا استفاده از بهترین کرم ترمیم کننده بعد از ریموو ابرو به شما توصیه می شود. بهترین منبع برای شناخت یکی از بهترین کرم های ترمیم کننده مناسب برای بعد از ریموو ابرو جستجو در اینترنت است. بنابراین در این مطلب تعدادی از بهترین کرم های ترمیم کننده بعد از ریموو ابرو را به صورت یکجا به شما معرفی کرده ایم تا نیازی نباشد ساعت ها جستجو کنید.

ژل رژواسیل

یکی از عمده ترین مشکلات افرادی که در جستجوی بهترین کرم های ترمیم کننده می باشند، معمولا زخم های برجسته است. ممکن است بر روی پوست اندام های شما نیز زخم های برجسته ای وجود داشته باشد که ظاهری نازیبا داشته باشند. معمولا بعد از ریموو ابرو نیز افراد شاهد چنین برجستگی هایی هستند. اگر شما نیز از این مشکل رنج می برید، پیشنهاد ما به شما استفاده از ژل رژواسیل است. ژل رژواسیل یکی از ترمیم کننده های محبوبی است توانایی ترمیم برجسته ترین و غیرهمسطح تری زخم ها را نیز دارد.

پس از عمل های جراحی نیز، به دلیل جراحات ایجاد شده، پزشکان پیشنهاد می کنند به منظور درمان این دسته از زخم ها از ژل ترمیم کننده استفاده بشود. خبر خوب این است که ژل رژواسیل توانایی درمان بخیه ها و زخم های ناشی از جراحی های عمیق و سطحی را دارد. 

یکی از ترکیبات تشکیل دهنده ژل رژواسیل، سیلیکون می باشد سیلیکون به خشک شدن و جذب سریع تر این محصول کمک بسیاری کرده است. از آنجا که ریموو ابرو در ناحیه صورت انجام می شود بنابراین به این ویژگی نیاز داریم. علاوه بر ترمیم محل ریموو ابرو می توان از این محصول برای ترمیم زخم های ناشی از عمل های جراحی، پس از میکرونیدلینگ و.. نیز استفاده نمایید. 

 • درمان اسکار های پوست
 • قابل استفاده برای کودکان
 • مناسب استفاده پس از عمل بینی
 • درمان جای بخیه بینی
بهترین کرم ترمیم کننده بعد از ریموو ابرو - رژواسیل

کرم ترمیم کننده اسکار استاتیک 

محصول دیگری که قصد داریم به معرفی آن بپردازیم، کرم ترمیم کننده اسکار استاتیک است. کرم ترمیم کننده اسکار استاتیک یکی از بهترین کرم های ترمیم کننده ای است که تا به حال در بازار عرضه شده است. کرم ترمیم کننده اسکار استاتیک یک راه حل قطعی برای درمان اسکار های قدیمی پوستی است. خوب است بدانید که هر چه زخم تازه تر باشد، ترمیم و درمان آن نیز با سرعت بالاتری انجام خواهد شد. اگر از این محصول به عنوان بهترین کرم ترمیم کننده بعد از ریموو ابرو استفاده می کنید، باید بلافاصله پس از انجام این کار استفاده را آغاز کنید. 

اما درمان اسکار های قدیمی که چندین ماه یا سال از پدید آمدن آنها گذشته است، امری مشکل به نظر می رسد. اما نکته حائز اهمیت این است که بر اساس تحقیقات انجام شده، کرم ترمیم کننده اسکار استاتیک توانایی درمان اسکار های قدیمی را نیز دارد. 

استفاده از کرم ترمیم کننده اسکار استاتیک روزی 3 یا 4 مرتبه در طول روز کاملا مجاز می باشد. اما باید توجه داشته باشید که پوست شما باید کاملا تمیز باشد. تنها در این صورت است که می توانید از عملکرد این محصول اطمینان حاصل نمایید. کرم ترمیم کننده اسکار استاتیک یکی از بهتری کرم های ترمیم کننده بعد از ریموو ابرو به شمار می رود. استفاده مداوم از این محصول می تواند موجب تغییر رنگ زخم نیز شود.

 • بهبود ظاهر اسکار ها
 • لطیف کردن پوست محل زخم
 • جذب راحت
 • بدون چربی و دارای سیلیکون
 • ترمیم آثار زخم، جراحی، سوختگی و جوش
 • بهبود ظاهر اسکار ها
 • مؤثر در درمان زخمهای كلوئيد
بهترین کرم ترمیم کننده بعد از ریموو ابرو - اسکار استاتیک

ژل سیکالدرم

کمپانی سیکالدرم این محصول بی نظیر را به گونه ای طراحی کرده است که استفاده از آن برای تمامی انواع پوست ها مجاز باشد. هیچ تفاوتی ندارد که پوست شما خشک است یا چرب، ژل سیکالدرم می تواند بر روی تمامی پوست ها عملکردی فوق العاده داشته باشد. 

این محصول ضد خارش و تسکین دهنده است. معمولا پس از اپیلاسیون یا لیزر و یا ریموو ابرو، پوست بسیار حساس می شود و آثار التهاب و یا زخم بر آن ظاهر می شود. در چنین زمانی بهتر است به منظور ترمیم پوست آسیب دیده خود از کرم ها یا ژل های ترمیم کننده استفاده نمایید. استفاده به موقع از ژل های ترمیم کننده ای همچون ژل سیکالدرم، می تواند به حفظ ظاهر زیبای پوست شما کمک کند.

ژل سیکالدرم یکی از بهترین محصولات ترمیم کننده پوستی به شمار می رود. این ژل پر طرفدار قابلیت درمان طیف عظیمی از زخم ها را دارد. بنابراین می توان گفت ژل سیکالدرم بهترین ژل ترمیم کننده بعد از ریموو ابرو است.

 • درمان جای زخم و بخیه
 • ترمیم جای جوش و آکنه
 • برطرف کننده اسکار
 • کاهش قرمزی و تغییر رنگ پوست
 • مرطوب کننده و آبرسان
بهترین کرم ترمیم کننده بعد از ریموو ابرو - سیکالدرم

کرم ترمیم کننده الی ژن

کمتر کسی است که آوازه کرم ترمیم کننده الی ژن تا به حال به گوشش نرسیده باشد. کرم ترمیم کننده الی ژن را می توان در لیست بهترین ترمیم کننده های موجود در بازار معرفی کرد. این محصول بی نظیر تاثیر فوق العاده ای در درمان ترک های پوستی دارد و به عنوان بهترین کرم بعد از ریموو ابرو نیز شناخته می شود. مواد ریموو ابرو که وارد لایه درم شده اند با خراش هایی سطحی از پوست خارج می شوند. از آن جا که چشم ها و ابروها اولین آیتم هایی هستند که دیده می شوند و زیبایی فرد را به نمایش می گذارند، استفاده از یک کرم ترمیم کننده مناسب ریموو ابرو بسیار حیاتی است.

معمولا ایجاد برجستگی ها و فرورفتگی ها در این ناحیه و درمان آن ها نوعی دغدغه به شمار می رود. کارشناسان ما در آیمادورا در طی مشاوره های خود به خانم ها و آقایانی که دغدغه درمان آثار بعد از ریموو ابرو را دارند، کرم ترمیم کننده الی ژن را به عنوان یکی از راه حل های موجود معرفی می کنند. بنابراین اگر شما نیز دارای چنین مشکلی هستید و قصد درمان آن ها را دارید، پیشنهاد ما به شما استفاده از کرم ترمیم کننده الی ژن است. 

اما نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که از کرم ترمیم کننده الی ژن می توان بر روی زخم های باز نیز استفاده کرد. اما استفاده از این محصول بر روی زخم های باز می تواند موجب سوزش زخم شود. بنابراین گزینه بهتر، استفاده از کرم ترمیم کننده الی ژن بر روی زخم های بسته است. علاوه بر ویژگی های اشاره شده، این کرم ترمیم کننده را می توان برای درمان جای جوش و بخیه بینی نیز استفاده کرد. 

 • ترمیم کننده و بازسازی کننده جای انواع زخم
 • تسکین دهنده قرمزی و التهاب بعد از لیزر
 • رفع قرمزی پوست در اثر آفتاب سوختگی
بهترین کرم ترمیم کننده بعد از ریموو ابرو - الی ژن

کرم ترمیم کننده پرودرما

کرم ترمیم کننده پرودرما نیز مانند دیگر محصولات معرفی شده در این مطلب از خواص و ویژگی های بسیار زیادی برخوردار است. یکی از مهم ترین مواردی که در محبوبیت این محصول تاثیر بسزایی داشته است، ترکیبات مورد استفاده در این کرم ترمیم کننده است. به عنوان مثال، عصاره ژل آلوئه ورا یکی از اصلی ترین ترکیبات موجود در این محصول می باشد. ممکن است آوازه تاثیر فوق العاده خوب ژل آلوئه ورا بر روی ترمیم زخم ها را شما نیز شنیده باشید. 

عصاره ژل آلوئه ورا نیز درست همانند ژل آلوئه ورا از ترکیبات خوب این ماده برای ترمیم زخم های ناشی از جوش یا بخیه و… دارا است. پس از ریموو ابرو ممکن است به دلیل فعالیت های صورت گرفته زخم های کوچک و اندکی بر روی صورت شما ایجاد شده باشد. در چنین زمانی استفاده از کرم ترمیم کننده پرودرما می تواند یک راه حل سریع و قطعی برای درمان زخم های ایجاد شده بر روی صورت شما بشود. 

این محصول همچنین خاصیت ضد التهابی نیز دارد. پوست برخی افراد از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است. همین مسئله برای این دسته از عزیزان موجب شده تا با التهابات پوستی و خارش پوست خود مواجه شوند. اما خبر خوب این است که کرم ترمیم کننده پرودرما به دلیل ترکیبات خوبی که دارد توانایی تسکین بخشیدن به پوست التهاب دیده و دارای خارش شما را دارد. کرم ترمیم کننده پرودرما بهترین کرم ترمیم کننده برای ریموو ابرو می باشد. 

 • ترمیم پوست های آسیب دیده
 • از بین بردن اسکار های پوستی
 • دارای عصاره کالاندولا
 • حاوی عصاره ژل آلوئه ورا
بهترین کرم ترمیم کننده بعد از ریموو ابرو - پرودرما

کرم ترمیم کننده ژیناژن

اخیرا محصولات تولید شده توسط کمپانی ژیناژن در میان مصرف کنندگان به محبوبیتی چشمگیر دست یافته اند. دلیل این امر کیفیت بالای محصولات پوستی است که این کمپانی اخیرا در بازار عرضه کرده است. کرم ترمیم کننده ژیناژن از دیگر محصولات این کمپانی مستثنی نمی باشد. بر اساس نظرات ثبت شده از سوی کاربران سایت آیمادورا، کرم ترمیم کننده ژیناژن را می توان جز ده محصول برتر ترمیم کننده های پوستی قرار دارد.

برخی از زخم هایی که به تازگی ایجاد می شوند، مستعد قارچ هستند. به منظور جلوگیری از ایجاد چنین مشکلی بهتر است پس از ایجاد زخم از کرم های ترمیم کننده با کیفیت استفاده نمایید. کرم ترمیم کننده ژیناژن دارای خواص و ویژگی های متعددی است، یکی از این ویژگی ها جلوگیری از ایجاد قارچ و میکروب بر سطح زخم است. بنابراین کرم ترمیم کننده ژیناژن را می توان یک محصول ضد قارچ و ضد میکروب نیز به شمار آورد.

اولین قدم برای درمان اسکار و زخم های موجود بر روی پوست رطوبت رسانی و آبرسانی به سطح زخم است. ویژگی رطوبت رسان بودن این کرم آن را به بهترین کرم ترمیم کننده بعد از ریموو ابرو تبدیل کرده است. برای درمان اسکار های قدیمی که دارای سطوحی غیر همسطح با دیگر قسمت های پوست هستند، ما کرم ترمیم کننده ژیناژن را پیشنهاد می دهیم. این ترمیم کننده دقیقا دارای خواصی است که می تواند منجر به درمان سریع زخم های شما شود.

 • التیام بخش پوست
 • ضد حساسیت
 • ترمیم کننده نواحی آسیب دیده پوست
 • رطوبت رسان محل زخم
بهترین کرم ترمیم کننده بعد از ریموو ابرو - ژیناژن

ژل پرمانسی

آخرین محصولی که در این مطلب قصد نقد و بررسی آن را داریم ژل پرمانسی است. همانطور که پیشتر نیز اشاره شد، ژل ها نیز درست همانند کرم های ترمیم کننده توانایی چشم گیری در بهبود جای زخم ها دارند. اما نکته ای که باید به آن توجه فرمایید این است که برخی از کرم های ترمیم کننده به دلیل ترکیبات خاصی که دارند تنها برای برخی از پوست ها مناسب هستند. اما این نکته در خصوص ژل پرمانسی صدق نمی کند.

 کمپانی پرمانسی تولید این محصول را بر اساس ویژگی های فیزیکی تمامی انواع پوست ها اعم از پوست های خشک تا چرب و حساس، به ثمر رسانیده است. بنابراین تمامی افراد با هر نوع پوستی قادر به استفاده از این محصول می باشند. تنها چند مرتبه استفاده از ژل پرمانسی کافی است تا با عملکرد جذاب آن آشنا شوید. اما باید توجه داشته باشید که به منظور ترمیم زخم های پوستی خود، بهتر است طول دوره درمان و مصرف این محصول را بر اساس دستور پزشک خود به اتمام برسانید. 

اما در صورتی که قصد دارید این محصول را بر اساس تحقیقات خود خریداری نمایید، به منظور راهنمایی برای استفاده از این محصول و طول دوره درمان آن می توانید با مشاورین ما در آیمادورا به صورت رایگان ارتباط برقرار نمایید. از این محصول می توان برای درمان سوختگی ها و ترک های پوستی و بعد از ریموو ابرو بهره برد. از آنجا که قدرت جذب و رطوبت رسانی بالایی دارد به عنوان بهترین کرم ترمیم کننده بعد از ریموو ابرو شناخته می شود.

 • ترمیم اثر زخم، جراحی و بخیه
 • کاهش و ترمیم اثر زخم سوختگی
 • ترمیم جای جوش های پوستی
 • کاهش خطوط حاملگی و چاقی
بهترین کرم ترمیم کننده بعد از ریموو ابرو - پرمانسی

کلام آخر

امیدواریم پس از مطالعه این مطلب توانسته باشید با بهترین کرم ترمیم کننده بعد از ریموو ابرو آشنا شده باشید. ما به شما پیشنهاد می کنیم در صورتی که قصد خریداری ترمیم کننده های پوستی را دارید، تنها از محصولات با کیفیت معتبر استفاده نمایید. استفاده از محصولات پوستی ارزان قیمت و نا معتبر می تواند سلامت شما را به خطر بیندازد. 

در صورتی که در انتخاب و خرید بهترین محصول پوستی به مشاوره و اطلاعات بیشتری نیاز دارید، کافی است تا همین حالا با ما تماس بگیرید. ما در آیمادورا همواره پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود.

به این مطلب امتیاز دهید
جشنواره تابستونی آیمادورا

150,000 تومان تخفیف + ارسال رایگان برای خرید های بالاتر از 2 میلیون تومان با کد: off150

70,000 تومان تخفیف + ارسال رایگان برای خرید های بالاتر از 1 میلیون تومان با کد: off70

50,000 تومان تخفیف برای خرید های بالاتر از 500 هزار تومان با کد: off50

30,000 تومان تخفیف برای خرید های بالاتر از 300 هزار تومان با کد: off30

جشنواره تابستانی آیمادورا