بهترین شوینده صورت برای پوست خشک

بهترین شوینده صورت برای پوست خشک

بهترین شوینده صورت برای پوست خشک

یکی از مهم ترین نیازهای هر پوستی شستشوی روزانه است که به کمک شوینده های مخصوص انجام می شود. انتخاب بهترین شوینده صورت برای پوست خشک یکی از چالش هایی است که افراد دارای پوست خشک با آن مواجه هستند. زیرا پوست های خشک نسبت به ترکیبات موجود در شوینده ها حساسیت بیشتری نشان می دهند. پوست های خشک سد دفاعی ضعیفی دارند و به محض برخورد با یک ماده حساسیت زا دچار سوزش و خارش و التهاب شدید می شوند. اما آیا باید افراد دارای پوست خشک انواع شوینده های موجود در بازار را خریداری کنند و با تست کردن آن متوجه حساسیت داشتن به محصول شوند؟ قطعا نه! همیشه استفاده از تجربیات عموم مردم راهگشاست. ما در این مقاله طبق تجربیاتی که کاربران آیمادورا داشتند یک جمع بندی انجام دادیم و بهترین شوینده های صورت برای پوست خشک را معرفی کردیم. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید. 

وجود ترکیبات آبرسان در یک ژل شستشو صورت برای پوست خشک می تواند بسیاری از مشکلات آن را رفع کند. اما صرفا وجود داشتن این ترکیبات در یک شوینده، خوب بودن آن را تضمین نمی کند. ما برای پیدا کردن بهترین شوینده صورت برای پوست خشک فاکتورهای زیادی را مد نظر قرار دادیم و در بین تمام شوینده موارد لیست زیر را به عنوان بهترین شوینده صورت برای پوست خشک شناختیم. هم اکنون این نتایج را با شما به اشتراک می گذاریم. بهترین شوینده های صورت برای پوست خشک عبارتند از:

 • فوم شستشو صورت ویتالیر
 • فوم شستشو نوتروژینا
 • فوم پوست خشک درمالیفت
 • فوم شستشو بیواکوا
 • فوم شستشو صورت نفیس
 • فوم شستشو اویدرم
 • فوم شستشو نوآکنه
 • فوم شستشو لافارر
 • فوم شستشوی صورت خاویار پیرلو

بهترین شوینده های صورت برای پوست خشک

در ادامه این مقاله به معرفی 9 شوینده می پردازیم که به عنوان بهترین شوینده صورت برای پوست خشک در نظر گرفته شده اند. اگر شما نیز جز افرادی هستید که به سلامت پوست خود اهمیت می دهید، بدون شک یکی از موارد معرفی شده در این مطلب برای شما بهترین انتخاب خواهد بود. فراموش نکنید به منظور جلوگیری از حساسیت یا آلرژی، پیش از خرید بهترین شوینده صورت برای پوست خشک، ابتدا ترکیبات تشکیل دهنده محصولات را بررسی نمایید.

فوم شستشو صورت ویتالیر

اولین شوینده پوست خشک که با آن آشنا خواهیم شد، فوم شستشو صورت ویتالیر است. فوم شستشو صورت ویتالیر همان محصولی است که می تواند پاسخگوی نیاز های پوست خشک شما باشد. از جمله ترکیبات مهم مورد استفاده در تولید فوم شستشو صورت ویتالیر ویتامین سی است. ویتامین سی موجود در این محصول نقش مهمی را در جهت روشن کنندگی پوست شما ایفا می کند. 

به نوعی باید اشاره کرد که استفاده از فوم شستشو صورت ویتالیر با روشن تر شدن پوست شما همراه خواهد بود. روشن تر شدن پوست به منزله کمرنگ تر شدن لک های پوستی و جای زخم ها به شمار می رود. معمولا این دست از لک ها می توانند باعث شوند که پوست افراد کدر و پیر نشان داده شود. اما فوم شستشو صورت ویتالیر با دارا بودن ترکیبات لایه بردار می تواند این مشکل را به طور کل بهبود دهد.

همچنین مورد دیگری که باید بدانید این است که فوم شستشو صورت ویتالیر موجب حفظ رطوبت پوست شما نیز می شود. طبیعتا بهترین فوم شستشوی صورت برای پوست خشک باید دارای چنین خصوصیاتی باشد. برخی از شوینده فوم های شستشوی صورت پوست خشک نامعتبر سبب از بین رفتن رطوبت و چربی مفید پوست افراد می شوند. همین مسئله سبب ایجاد آسیب های جدی به پوست می شود. اما کمپانی ویتالیر ادعا کرده است که استفاده از فوم شستشو صورت ویتالیر نه تنها سبب خشکی پوست شما نخواهد شد، بلکه موجب رطوبت رسانی به لایه های زیرین پوست نیز می شود. اگر در جستجوی بهترین شوینده صورت برای پوست خشک هستید، این محصول می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. 

 • مناسب استفاده پوست های خشک
 • رطوبت رسان پوست
 • التیام دهنده 
فوم شستشو صورت ویتالیر

فوم شستشو نوتروژینا

محصولات نوتروژینا از دیرباز تا کنون به واسطه کیفیت بسیار بالا و عملکرد خوبی که از خود ثبت کرده اند، توانسته اند همواره جز پز فروش ترین محصولات مراقبت پوستی به شمار روند. این مسئله در خصوص فوم شستشو نوتروژینا نیز صدق می کند. فوم های شستشو تولید شده توسط نوتروژینا دارای تنوع زیادی می باشند. اما باید بدانید ویژگی های شوینده پوست خشک موجب التیام و آبرسانی پوست خشک شما خواهد شد.

فوم شستشو نوتروژینا همچون یک بمب آبرسان برای پوست شما عمل خواهد کرد. پوست های خشک به دلیل ساختار فیزیکی که دارند در مقایسه با پوست های چرب، ممکن است زودتر با چروک های پوستی رو به ور شوند. به همین دلیل به منظور جلوگیری از پیری زودرس پوست خود بهتر است از محصولاتی استفاده نمایید که به صورت تخصصی برای پوست های خشک تولید شده باشد. 

پیشنهاد ما به شما استفاده از بهترین شوینده صورت برای پوست خشک، یعنی فوم شستشو نوتروژینا است. آنتی اکسیدان نیز در میان ترکیبات این محصول به چشم می خورد. آنتی اکسیدان همان ترکیبی است که از پوست شما در برابر پدید آمدن چین و چروک ها جلوگیری خواهد کرد. عصاره زردچوبه مورد استفاده در این محصول، به روشن شدن پوست و بهبود چروک های ریز و سطحی پوست کمک شایانی خواهد کرد.

 • حاوی عصاره زرد چوبه
 • از بین برنده لک های پوستی
 • دارای آنتی اکسیدان
فوم شستشو نوتروژینا

فوم پوست خشک درمالیفت

بر اساس نظرسنجی های به عمل آمده، فوم پوست خشک درمالیفت توانسته لقب بهترین فوم شستشوی صورت برای پوست خشک را از آن خود کند. اما سوال اصلی این است که چه ویژگی هایی باعث شده تا این محصول نزد خریدارن به چنین جایگاهی دست یابد؟ قطعا یکی از مهم ترین ویژگی های این محصول مرتبط با خاصیت لایه برداری پوست است. فوم پوست خشک درمالیفت محصولی است که قابلیت از بین بردن سلول های مرده پوست را دارد. 

خوب است بدانید که از بین رفتن سلول های مرده پوست شما با روشن تر شدن پوستتان همراه خواهد بود. بنابراین طبیعی است که پس از چند مرتبه استفاده از این محصول شاهد روشن تر شدن پوست خود باشید. استفاده از این محصول به صورت روزانه کاملا مجاز است. از بین رفتن سلول های مرده پوست شما موجب از بین رفتن لک های پوستی یا جای زخم های قدیمی باقی مانده بر روی پوست خواهد شد.

فوم پوست خشک درمالیفت به دلیل توانایی بالایی که در بازسازی سد دفاعی پوست دارد موفق شده تا در میان بهترین شوینده های صورت برای پوست خشک جای بگیرد. این محصول نیز توانایی رطوبت رسانی را دارد. در صورت استفاده از آن می توانید انتظار مرطوب شدن لایه های پوستی خود را داشته باشید. 

 • بهبود خشکی پوست
 • فاقد ترکیبات صابونی
 • مناسب استفاده روزانه
فوم پوست خشک درمالیفت

فوم شستشو بیواکوا

فوم شستشو بیواکوا از جمله شوینده های پوستی است در صورت استفاده از آن ها امکان کاهش یافتن میزان جوش و آکنه های پوستی شما وجود دارد. بنابراین فوم شستشو بیواکوا را می توان یک فوم لایه بردار نیز در نظر گرفت. فوم های شستشو دارای انواع متعددی می باشند. در این مطلب می توانید در خصوص انواع شوینده های صورت بخوانید. فوم شستشو بیواکوا بهترین شوینده صورت برای پوست خشک است.

این محصول قابلیت پاکسازی عمیق پوست، لایه های پوستی و منافذ آن را دارد همین مسئله مهم ترین دلیلی است که باعث شده تا در صورت استفاده از آن شاهد کاهش یافتن جوش ها و آکنه های پوست خود باشید. در صورت استفاده مداوم از فوم شستشو بیواکوا می توانید شاهد استحکام یافتن بیشتر پوست خود باشید. مستحکم شدن پوست، از پدید آمدن چروک های پوستی و همچنین افتادگی آن جلوگیری خواهد کرد. 

بهترین شوینده صورت برای پوست خشک محصولی است که توانایی آبرسانی پوست های خشک را داشته باشد. فوم شستشو بیواکوا دقیقا همان محصولی است که به واسطه آبرسانی و رطوبت رسانی به لایه های پوستی از خشکی بیش از حد آن ها جلوگیری خواهد کرد. اما خوب است بدانید که این محصول نه تنها مناسب استفاده پوست های خشک می باشد، بلکه تمامی انواع دیگر پوست ها نیز می توانند از ویژگی های مثبت آن استفاده نمایند.

 • ضد آکنه
 • جلوگیری از افتادگی پوست
 • از بین بردن جای زخم و لک 
Best Face Wash For Dry Skin BioAqua1

فوم شستشو صورت نفیس

فوم شستشو صورت نفیس یکی از محصولاتی است که نام آن کمتر شنیده شده است. ممکن است این محصول برای شما نیز جدید باشد. اما باید بدانید که در میان بهترین شوینده صورت برای پوست خشک، فوم شستشو صورت نفیس توانسته جایگاه خوبی را بدست آورد. اولین نکته ای که در خصوص فوم شستشو صورت نفیس باید به آن پرداخت، در خصوص بافت این محصول است. فوم شستشو صورت نفیس جز محصولاتی به شمار می رود که دارای بافتی سبک می باشد.

بافت سبک این محصول باعث شده تا در صورت قرار دادن این فوم بر روی پوست و ماساژ صورت خود، این محصول به سرعت جذب لایه های پوستی شما شده و به تمیز نمودن منافذ پوستی شما بپردازد. به شما پیشنهاد می کنیم به منظور نتیجه گیری بهتر، فوم شستشو صورت نفیس را حداقل 30 ثانیه بر روی پوست خود قرار دهید، سپس به آرامی با آب سرد آن را بشویید. 

هیچ کدام از ترکیبات مورد استفاده در این محصول موجب حساسیت پوستی شما نخواهد شد. بنابراین افرادی که دارای پوستی حساس می باشند می توانند با خیالی راحت از این شوینده جذاب استفاده نمایند. عصاره هویج یکی از ترکیبات جذابی است که در تولید این محصول استفاده شده است. این عصاره را در کمتر محصول شوینده پوستی می توان یافت. عصاره هویج دارای خاصیت ضد التهابی است. با وجود چنین ترکیبات خاصی می توان فوم شستشو صورت نفیس را بهترین شوینده صورت برای پوست خشک نامید.

 • حاوی عصاره گل همیشه بهار
 • دارای عصاره آلوئه ورا
 • پاکسازی عمیق پوست
Best Face Wash For Dry Skin Nafis

فوم شستشو اویدرم

از جمله بهترین فوم های شستشوی صورت پوست خشک دیگر فوم شستشو اویدرم است. فوم شستشو اویدرم یکی از محصولات پاک کننده آرایشی ایرانی به شمار می رود. این محصول مناسب استفاده برای افرادی است که دارای پوستی چرب یا خشک هستند. به نوعی می توان اشاره کرد که فوم شستشو اویدرم قابلیت کنترل کردن میزان چربی مترشحه پوست را نیز دارد. بنابراین اگر دارای پوستی خشک یا چرب هستید، این محصول می تواند بر روی هر دو نوع پوست تاثیر خوبی داشته باشد. 

این محصول به خوبی می تواند چربی اضافی پوست شما را پاک کند. خوب است بدانید که یکی از دلایلی که باعث شده تا پوست های چرب را پوست های مستعد چربی بنامند، همین مسئله است. اما نکته ای که باید به آن دقت کرد این است که نه تنها چربی های پوست، بلکه فوم شستشو اویدرم در از بین بردن آلودگی ها و پاک کردن آرایش موجود بر روی پوست نیز توانسته عملکرد خوبی را از خود نشان دهد. برای تولید فوم شستشو اویدرم از عصاره های بی نظیری استفاده شده است.

یکی از عصاره هایی که در فوم شستشو اویدرم وجود دارد، عصاره گل بنفشه است. عصاره گل بنفشه می تواند موجب شادابی و درخشندگی بیشتر پوست شما شود. فوم شستشو اویدرم به دلیل توانایی خوبی که در حفظ رطوبت لایه های پوستی شما دارد، می تواند بهترین شوینده صورت برای پوست خشک نامگذاری شود. 

 • دارای عصاره روغن درخت چای
 • جلوگیری از خشک شدن پوست
 • کاهش جوش های پوستی
Best Face Wash For Dry Skin Eviderm

فوم شستشو نوآکنه

فوم شستشو نوآکنه یک فوم شستشوی صورت پوست خشک است که به دلیل کیفیت بسیار بالای خود توانست در مدت زمانی بسیار کوتاه تبدیل به یکی از بهترین شوینده های صورت برای پوست خشک شود. همانطور که از نام این محصول مشخص است، فوم شستشو نوآکنه از پدید آمدن آکنه یا جوش بر روی پوست مصرف کنندگان جلوگیری خواهد کرد. دلیل این امر استفاده از ترکیبات قوی است که در تولید این محصول به کار گرفته شده اند. 

همین مساله باعث شده تا مصرف فوم شستشو نوآکنه تنها برای بزرگسالان مجاز باشد. ترکیبات قوی این محصول ممکن است موجب التهاب بر روی پوست نوجوانان شود. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم در صورتی که جز گروه سنی بزرگسالان به شمار نمی روید، از بهترین فوم های شستشوی صورت خارجی موجود در این مطلب یک مورد را انتخاب نمایید. 

استفاده روزانه از فوم شستشو نوآکنه برای خانم ها و آقایان بلامانع است. از جمله ویژگی های دیگر این محصول، قدرت کوچک کنندگی منافذ باز پوستی می باشد. این محصول جذاب درست همانند ژل های شستشو صورت برای پوست خشک ضد آکنه، قابلیت روشن کنندگی و درخشندگی بیشتر پوست را دارد. 

 • از بین برنده آکنه های پوست
 • حاوی ویتامین C
 • کوچک کننده منافذ پوست
Best Face Wash For Dry Skin NoAcne

فوم شستشو لافارر

برند لافارر یکی از برند های برتر تولید کننده محصولات مراقبت پوستی به شمار می رود. این برند جذاب سال هاست که توانسته به واسطه تولید محصولات ممتاز در میان دیگر کمپانی های تولید کننده محصولات مراقبتی پوست، جایگاه متمایزی را از آن خود نماید. بنابراین می توان ادعا کرد که نه تنها فوم شستشو لافارر بلکه کرم های آبرسان و لایه بردار این برند نیز دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند.

فوم شستشو لافارر به عنوان یک فوم شستشوی صورت پوست خشک، حاوی مقادیر قابل توجهی آبرسان می باشد. استفاده مداوم از فوم شستشو لافارر می تواند در آبرسانی پوست های خشک بسیار موثر باشد. پیشنهاد ما به افرادی که دارای پوست های ملتهب و دهیدراته می باشند، استفاده از فوم شستشو لافارر است. این محصول را می توان یک پاک کننده ملایم نامید. این جمله بدان معناست که استفاده از آن موجب وارد شدن هیچ آسیبی به پوست شما نخواهد شد.

در میان ترکیبات موجود در فوم شستشو لافارر نام پارابن یا الکل به چشم نمی خورد. به همین دلیل است که استفاده از این محصول را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم. پوست های خشک در مقایسه با پوست های چرب از حساسیت بیشتری برخوردار می باشند. چنانچه دارای پوستی خشک هستید، فوم شستشو لافارر بهترین شوینده صورت برای پوست خشک است.

 • فاقد پارابن و الکل
 • پاک کننده عمیق منافذ پوست
 • آبرسان پوست
Best Face Wash For Dry Skin Lafarrerr

فوم شستشوی صورت خاویار پیرلو

آخرین محصول که به عنوان بهترین شوینده صورت برای پوست خشک به شما معرفی خواهیم کرد، فوم شستشوی صورت خاویار پیرلو است. فوم شستشوی صورت خاویار پیرلو یکی از محصولاتی می باشد که به صورت اختصاصی برای پوست های خشک تولید شده است. این محصول یکی از شوینده های فوق العاده خوبی است که حتی دهیدراته ترین پوسته ای خشک را نیز می تواند مرطوب و نرم کند. 

فوم شستشوی صورت پیرلو حاوی عصاره خاویار می باشد. عصاره خاویار بهترین عصاره ای است که در کاهش چین و چروک های پوستی موثر واقع شده است. عصاره خاویار سرشار از مواد معدنی می باشد. استفاده از فوم شستشوی صورت خاویار پیرلو می تواند مواد معدنی مورد نیاز پوست شما را تامین نماید. به واسطه تامین شدن مواد معدنی پوست، از پدید آمدن چین و چروک های جدید و افتادگی پوست شما جلوگیری خواهد شد. 

فوم شستشوی صورت خاویار پیرلو یک محصول فوق العاده به منظور بازسازی لایه های پوستی به شمار می رود. نکته ای که باید در خصوص فوم شستشوی صورت خاویار پیرلو بدانید این است که این فوم شستشو حاوی ترکیبات گیاهی و ارگانیک نیز می باشد.

 • مرطوب کننده پوست
 • درخشان کننده پوست
 • مناسب استفاده برای پوست های خشک
Best Face Wash For Dry Skin Pirlo

کلام آخر

در این مطلب به بررسی بهترین شوینده صورت برای پوست خشک پرداختیم. پس از مطالعه این مطلب شما عزیزان قادر خواهید شود تا فوم شستشو مناسب پوست خود را انتخاب نمایید. همچنین شما می توانید انتخاب خود را به صورت ژل شستشو صورت برای پوست خشک انجام دهید. این بستگی به سلیقه شما دارد که فوم را انتخاب کنید یا انتخاب شما ژل شستشو باشد. تلاش کردیم در این مقاله به مهم ترین نکاتی که در هنگام خرید بهترین شوینده صورت برای پوست خشک باید بدانید، بپردازیم. اما چنانچه همچنان پاسخ برخی از سوالات خود را دریافت نکرده اید، می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان ما در آیمادورا ارتباط برقرار نمایید.

به این مطلب امتیاز دهید
جشنواره بهاری آیمادورا

150000 تومان تخفیف + ارسال رایگان برای خرید های بالاتر از 2 میلیون تومان با کد: off150

70000 تومان تخفیف + ارسال رایگان برای خرید های بالاتر از 1 میلیون تومان با کد: off70

50000 تومان تخفیف برای خرید های بالاتر از 500 هزار تومان با کد: off50

30000 تومان تخفیف برای خرید های بالاتر از 300 هزار تومان با کد: off30

Spring-Sale-3